Efsane için kenetlendiler Haberi Gencin Sesi Gazetesi - Bingöl
bingöl Dent Avrupa Diş
22 Mayıs 2019, 14:55
>>
Firma Rehberi
Yazarlar
Künyemiz
Seri İlanlar
Foto Galeri
Video Galeri
Haber Arşivi
Anasayfa
» 11:35 Sadece Gençliler İstanbul seçiminin kaderini tayin etmeye yeter » 11:35 Aslan Bahçe ve Tarım Makineleri » 11:35 DOĞALGAZDA GÖZLER BAŞKAN DİRİK’E ÇEVRİLDİ » 11:35 GENÇ’TE RAFTİNG HEYECANI » 11:35 BİRLİK ENCÜMEN SEÇİMİ YAPILDI » 11:35 Azgın sularda RAFTİNG öğreniyorlar » 11:35 Genç Belediyesi 'E-belediyecilik' Sistemine Geçti » 14:35 YBO ÖĞRENCİLERİ FİDAN DİKTİ » 13:21 Öğretmenliği bırakıp baba mesleğine başladı, ayda 2 bin ürün üretiyor » 13:20 Nüfus Müdürlüğü'nden kolaylık sağlayan uygulama
Sadece Gençliler İstanbul seçiminin kaderini tayin etmeye yeter
Aslan Bahçe ve Tarım Makineleri
DOĞALGAZDA GÖZLER BAŞKAN DİRİK’E ÇEVRİLDİ
GENÇ’TE RAFTİNG HEYECANI
Bu haber 01 Aralık 2012, Cumartesi 15:42 tarihinde eklendi. 3064 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Efsane için kenetlendiler

Bölgesel Amatör Lig’de (BAL) oynadığı 8 karşılaşmada aldığı başarısız sonuçlar üzerine eski yönetim kurulunun istifa kararı alması, Genç Murat Spor’a gönül verenleri hareketlendirdi.
Efsane için kenetlendiler

Bölgesel Amatör Lig’i (BAL) 2.Grup’ta mücadele eden ve başarısız sonuçlar ile taraftarını hayal kırıklığına uğratan Genç Murat Spor’da yeni yönetim oluşturulması için kollar sıvandı. Daha önce takımın Bölgesel Amatör Lig’e girebilmesi için gerekli olan parayı temin eden ve takıma desteğini esirgemeyen Gençli işadamı Nurullah Yılmaz öncülüğünde Veysel Aktay, Esat Andiç ve Genç’in önde gelen İşadamları, yeni yönetimin oluşturulması için Genç’te yaşayan işçisinden işadamına, memurundan futbolcusuna kadar geniş bir kitleye ulaştıklarını ve oluşturulması planlanan yeni yönetim için destek sözü aldıklarını belirttiler.

“Tüm Kesimlerden Katkı Bekliyoruz”

Oluşturmayı planladıkları yeni yönetimin sadece ilçe merkezinde ikamet edenlerden olmayacağını belirten Yılmaz, Aktay ve Andiç :“Genç Murat Spor gibi bölgeye mal olmuş ve efsaneleşmiş bir takımın bu kadar sahipsiz kalmasına gönlümüz razı olamazdı. Bu kapsamda gerek ilçe merkezinde gerek yurt içi ve yurt dışında olan birçok Gençli hemşerilerimize ulaşıp bu konuda oluşturmayı planladığımız yeni yönetimi anlattık. Ulaştığımız kitlenin tamamına yakını bu konuda bizlere destek sunacaklarını belirttiler. Bizlerde kaybedecek bir dakikamızın bile olmadığı düşüncesiyle hafta içinde davet edeceğimiz hemşerilerimizle geniş katılımlı bir toplantı yapmayı planladık” dedi.

“Spora Gönül Verenler, Yeni Yönetimi Belirleyecek”

Hafta içinde yapılacak toplantının, yeni yönetim kurulunun oluşturulması içinde önemli bir girişim olacağını belirten yeni yönetim. “Şu ana kadar şu yada bu başkan olacak diye bir kararımız olmadı. Zaten toplantıdaki amacımız kim ne destek sunabilir ve bu işi kim en iyi idare edebilir konusunda bizlere bir fikir verecek” dedi.

Düzenleyecekleri toplantıya katılımın geniş olmasını ümit ettiklerini belirten İşadamları, erken alınacak kararların Genç Murat Spor’un başarısında da o denli etkili olacağının altını çizdiler.

Yazdır Paylaş
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
Yazmış olduğunuz yorumlar küfür hakaret vb. içerik içermemelidir. Yorumlar yönetici onayından sonra yayınlanmaktadır.
Yapılan Yorumlar
adı yok - Konu: - Efsane için kenetlendiler - 2012-12-08 14:53:14
bence bir an önce el atılmalı yoksa takım liqden düşerse işlerdahada zorlaşır...Sayqılarla.
Gençli Vatandaş - Konu: - Efsane için kenetlendiler - 2012-12-02 10:21:39
Genç murat spora başkanın kim olması ve takımı en iyi kimin yönetecegi hususunda yıllardır bu memlekette yaşamış biri olarak Veysel AKTAY'ın yakışacagını söyleyebilirim.
Diğer Haberler
Genç İlçemiz Önemli Telefon Rehberi

VEFAT > LAMİA KAYA VEFAT > LAMİA KAYA
13 Ocak 2015, Salı 15:24:35
Genç Belediyesi Kültür ve Sosyal Hizmetler Müdürü Cahit Kaya’nın annesi Lamia Kaya tedavi g
MAHMUT YAKIŞIR MAHMUT YAKIŞIR
31 Mart 2014, Pazartesi 12:26:11
Genç ilçesinde uzun yıllar belediye meclis üyeliği görevlerinde bulunan Mahmut Yakışır, ge

     Web sitemizdeki bütün materyalleri Gencin Sesi linkiyle kaynak
göstermek şartıyla kullanabilirsiniz. halı saha yapan firmalar
Web sitemiz Bingöl reklam kod ve tasarımına sahiptir. © 2007-2016

İletişim
İletişim
Genç Haberleri
Bingöl Haberleri
Genç Kurumlar Telefon Rehberi
Mahalle ve Köylerimiz
halı saha yapan firmalar