Erdoğmuş, Maltepespor Yönetimine Girdi Haberi Gencin Sesi Gazetesi - Bingöl
21 Ekim 2018, 22:12
  
Firma Rehberi
Yazarlar
Künyemiz
Seri İlanlar
Foto Galeri
Video Galeri
Haber Arşivi
Anasayfa
» 21:24 GENÇ, KOCAELİ’DE TANITILDI » 21:16 Eğitim-Bir Sen’den ‘Öğrenci Andı’ tepkisi! » 21:10 Zabıta’dan dilencilere operasyon! » 18:15 GENÇ’TE CEPHANELİK ELE GEÇİRİLDİ » 14:58 Gençli Yazarın Zazaca Kitabı Çıktı » 13:22 BİNGÖL'DE 9 MUHTAR GÖREVDEN ALINDI » 19:11 “İMAN, NAMAZLA KEMALE ERER” » 10:53 Genç'te 340 kilo patlayıcı ele geçirildi » 10:44  Uyuşturucu tacirlerine ağır darbe » 12:11 BU YOLDAN GEÇMEK YÜREK İSTER!
GENÇ, KOCAELİ’DE TANITILDI
Zabıta’dan dilencilere operasyon!
GENÇ’TE CEPHANELİK ELE GEÇİRİLDİ
Gençli Yazarın Zazaca Kitabı Çıktı
Bu haber 11 Mart 2013, Pazartesi 09:36 tarihinde eklendi. 3104 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Erdoğmuş, Maltepespor Yönetimine Girdi

İstanbulda’da ikamet eden işadamı hemşerimiz Yusuf Erdoğmuş, Maltepe Spor Kulübü Başkan Yardımcılığına seçildi. Cafe Restaurant sektöründe önde gelen Genç’li işadamı Yusuf Erdoğmuş, iş dünyasındaki başarısını, spor camiasında da göstermeye kararlı.
Erdoğmuş, Maltepespor Yönetimine Girdi
Maltepespor'un yeni başkanı İlhan Özüpekoğlu'nun daveti üzerine yeni yönetim kurulunda başkan yardımcısı olarak görev alan Yusuf Erdoğmuş, Maltepespor'un bu dönem farklı bir anlayışla hem sportif hemde ekonomik anlamda başarıyı yakalayacağını ifade etti.

Erdoğmuş, Maltepe'de ticaret yapan, ikamet eden vizyon sahibi insanlar elini taşın altına koydular. Maltepespor herkesin ortak paydasıdır. Her kesimden yönetici arkadaşımız bu çatı altında görev alıyor.
Ben şahsen yönetimde aktif görev almak için, Maltepespor'un geleceğine katkı sağlamak için görevi kabul ettim. Maltepespor'a nasıl katkı sunabilirim diye düşünüyorum.

Sporu seven biri olarak Maltepespor'un yeri 3.lig olmamalıdır. Yönetim kuruluna göz attığınızda mesleğinde başarılı önemli isimler var. Bu arkadaşlarımızın yönetimde olması Maltepe için bir kazanım olduğunu düşünüyorum.
ÖNCELİKLİ 3 GÜNDEMİMİZ VAR
Maltespor'da üç konu öncelikli gündemimizdedir. Kurumsallaşma, Altyapı ve Tesisleşme ve sportif başarı olmazsa olmazımızdır. Sıkıntıları çözeceğiz.
Görevli memur kardeşlerimizin, futbolcularımızın, teknik kadronun kafası net olmalı, bizlerde zaten bu sorunları çözmek, artıya geçmek için burdayız.
Gelirlerimizi arttırmak için çalışmalarımız olacaktır. Komisyon kurulmasını talep ettim. Hedefimiz hep başarıdır. Büyük düşünüyoruz.
İLHAN ÖZÜPEKOĞLU MALTEPESPOR İÇİN BİR ŞANSTIR
Başkanımız İlhan Özüpekoğlu, Maltepespor için bir şanstır, sözünün eridir. Beraber ticaretimiz oldu. Fuzuli harcamalar yapmayı sevmez. Kullanılan bir kuruşun hesabını sorar.
ALTYAPI VAZGEÇİLMEZİMİZ
Altyapıda pırıl pırıl çocuklarımız var. Maltepespor altyapısı bir ayrıcalık olması için çok çalışacağız. Aileler çocuklarını seve seve Maltepespor'da oynatmak isteyecekleri duruma getirmek için çalışacağız. Altyapıdan milli takıma futbolcu yetiştirmeliyiz. Altyapımızı marka haline getirmek için çok, çok çalışacağız.
BELEDİYE BAŞKANIMIZI SAMİMİ BULUYORUM
Belediye başkanımız heyecanlı. Yanımızda yer alması bizi mutlu ediyor. Samimi ve dürüst bir insan. Yatırımcı işletmecilere destek olduğunu görüyorum. Kulübümüzün yönetiminde her görüşten arkadaşımız vardır ancak ortak paydamız Maltepe spor’dur. Herşey Maltepe spor için.
Yazdır Paylaş
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
Yazmış olduğunuz yorumlar küfür hakaret vb. içerik içermemelidir. Yorumlar yönetici onayından sonra yayınlanmaktadır.
Yapılan Yorumlar
nuri değişman-zaza - Konu: - Erdoğmuş, Maltepespor Yönetimine Girdi - 2013-03-14 11:53:43
yusuf bey çok değerli bir hemşehrimiz el attığı her işte alnının akıyla çıkmıştır.cafe-restaurant sektöründe 300-400 hemşehrimize iş imkanı sunmuştur.onun yaptığını siyasilerimizden de beklerdik. başarılarının devamını diliyorum.
Çewliki - Konu: - Erdoğmuş, Maltepespor Yönetimine Girdi - 2013-03-11 12:33:40
Hemşehrimize başarılar diliyorum....
Diğer Haberler
Genç İlçemiz Önemli Telefon Rehberi

VEFAT > LAMİA KAYA VEFAT > LAMİA KAYA
13 Ocak 2015, Salı 15:24:35
Genç Belediyesi Kültür ve Sosyal Hizmetler Müdürü Cahit Kaya’nın annesi Lamia Kaya tedavi g
MAHMUT YAKIŞIR MAHMUT YAKIŞIR
31 Mart 2014, Pazartesi 12:26:11
Genç ilçesinde uzun yıllar belediye meclis üyeliği görevlerinde bulunan Mahmut Yakışır, ge

     Web sitemizdeki bütün materyalleri Gencin Sesi linkiyle kaynak
göstermek şartıyla kullanabilirsiniz. halı saha yapan firmalar
Web sitemiz Bingöl reklam kod ve tasarımına sahiptir. © 2007-2016

İletişim
İletişim
Genç Haberleri
Bingöl Haberleri
Genç Kurumlar Telefon Rehberi
Mahalle ve Köylerimiz