HÜDA PAR Genç seçim lokali açılışı yapıldı Haberi Gencin Sesi Gazetesi - Bingöl
26 Nisan 2018, 05:04
  
Firma Rehberi
Yazarlar
Künyemiz
Seri İlanlar
Foto Galeri
Video Galeri
Haber Arşivi
Anasayfa
» 17:47 Solmaz MHP’den aday adaylığı için istifa etti » 12:25 Genç MYO Öğrencilerine İtfaiyecilik Eğitimi » 11:38 Köy Çocukları İçin Atık Malzemelerden Kütüphane Yaptılar » 16:49 23 NİSAN ÇOŞKUYLA KUTLANDI » 12:28 HER GÜN ÖLÜMLE BURUN BURUNALAR » 12:14 Binlerce fidanı ÇÖP diye attılar! » 12:12 KOŞAN MERKEZ İLÇE SEÇİM KURULU MÜDÜRÜ OLDU » 12:03 VELİLERE ‘UYUŞTURUCU’ SEMİNERLERİNE DEVAM » 14:56 “NEYİ SEÇERSEN ONU YAŞARSIN” » 16:56 ÇOK SAYIDA SİLLAH ELE GEÇİRİLDİ
Solmaz MHP’den aday adaylığı için istifa etti
Genç MYO Öğrencilerine İtfaiyecilik Eğitimi
Köy Çocukları İçin Atık Malzemelerden Kütüphane Yaptılar
HER GÜN ÖLÜMLE BURUN BURUNALAR
Bu haber 03 Mart 2014, Pazartesi 12:44 tarihinde eklendi. 4948 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

HÜDA PAR Genç seçim lokali açılışı yapıldı

HÜDA PAR Genç İlçe Başkanlığı`nın merkez ana seçim lokali açılışı ve Genç Belediye Başkan adayı tanıtımına, HÜDA PAR Genel Başkan yardımcısı Sait Şahin`in katılımıyla gerçekleşti.
HÜDA PAR Genç seçim lokali açılışı yapıldı Hür Dava Partisi (HÜDA PAR) Genç İlçe Başkanlığı’nın Merkez Ana Seçim Lokali, salavat ve tekbirlerle hizmete açıldı. Bingöl Genç karayolunun Genç Köprüsünde karşılanan HÜDA PAR Genel Başkan yardımcısı Sait Şahin, yüze yakın araç konvoyu ile Genç ilçe merkezine giriş yaptı. Halkın yoğun ilgi ve katılımıyla Cumhuriyet Caddesi Dörtyol kavşağında bulunan Merkez Ana Seçim Lokali’nin yerine gelindi.

 Seçim Lokali açılışına HÜDA PAR Genel Başkan Yardımcısı Sait Şahin, GİK üyeleri, HÜDA PAR Bingöl Belediye Başkan Adayı Mehmet Şenlik’in de aralarında bulunduğu çok kalabalık bir kitle katıldı.

 Kur`an-ı Kerim tilaveti ile başlayan program, HÜDA PAR Genel Başkan Yardımcısı Sait Şahin ile Genç Belediye Başkan Adayı Ramazan Güner birer konuşma yaptı.

 “Biz İnsan merkezli siyaset yapacağız”
Genç Merkez Seçim Lokalinin yanında HÜDA PAR Seçim Otobüsünün üstünden halka seslenen HÜDA PAR Genel Başkan Yardımcısı Sait Şahin; “Ey mazlum coğrafyanın mazlum halkı! Daraheni(Genç) insanı mazlum coğrafyanın zulüm görmüş mazlum halkıdır. Bu coğrafya çok zulüm gördü. Bu coğrafya halkı çok zulümler çekti, çok acılar yaşadı ve halen yaşamaya devam ediyor. Bu coğrafyada İslami ayakta tutmak için İslam’a sahip çıkmak için Daraheni olarak Şeyh Said’e sahip çıkmak için zulüm görmüş bir halksınız bu zulüm değerli halkımızı insan değerinden uzaklaştırdı.” Dedi.

 HÜDA PAR  Genel Başkanı Şahin “Biz insanı çok kıymetli yarattık biz insanı şerefli yarattık ayetini hatırlatarak, konuşmasına şöyle devam etti: “Allah yarattıkları içersinde insanı merkeze koydu her şeyi onun için yarattı güneşi, ayı, suyu, hayvanları, eşyaları onun için yarattı insana değer verdi insana kıymet verdi. Gelin görün ki bu ülkede idarenin başına geçenler cumhuriyet tarihinden itibaren Allahın değerli yarattığı insanları köleleştirdiler, haklarını ellerinden aldılar, insanı insan değerinden düşürdüler. Biz bundan dolayı parti programımızın girişinde de belirtmiştik biz insan merkezli siyaset yapacağız, biz insan merkezli mücadele vereceğiz, biz merkezimize insanı bırakmışız bizim amacımız insandır.”

 “İnsanı Yaşat ki, Devlet yaşasın”

Şehirleri imar edeceklerini ama şehirlerin imarına önce insanın imarından başlayacaklarına dikkat çeken  Şahin, “Şeyh Edebali, Osman Gazi’ye ‘İnsanı yaşat ki devlet yaşasın’ tembihinde bulunmuştu. Ama bu ülkede insan yaşatılmaktan ziyade hep öldürüldü, hep ezildi hakları ellerinden alındı. Onun için biz insanı merkeze alacağız ve insan merkezli bir siyaset yapacağız. 30 Mart günü sizler Genç ilçemizde değerli adayımız Ramazan Güner kardeşimiz bu işin ehli yetkiyi ona vereceksiniz. Onlar zulmün ne olduğunu biliyorlar çünkü zulmün acısını iliklerine kadar yaşamışlar hem de yakın tarihte yaşamışlar ve siz mazlum halka sahip çıkacak inançtadırlar.” Şeklinde konuştu.

Toplumun, ticari ahlakın, medyanın, ailenin ve gençliğin bozulduğu yönündeki şikâyetlere de değinen Şahin, “Aslında insan bozuldu. İnsan bozuldu diye her şey bozuldu. İnsana bağımlı olarak siyaset bozuldu. İnsana bağımlı olarak ticaret bozuldu, insanı ilişkiler bozuldu. İnsan bozulunca bozuldu bunlar bizler bunları düzeltmek için tekrar insana yatırım yapıp insanı düzelteceğiz inşallah” ifadelerine yer verdi.

 “Bizimki Bir Peygamberi sorumluluktur”
Yerel seçimlerde idareye talip olduklarını belirten Şahin, sorumluluklarının bir Peygamber sorumluluğu olduğunun altını çizdi.

 Topluma mal olmuş bütün bozukluklarla mücadele etmek istediklerini konuşmasına ekleyen Şahin, “Hırsızlıkla da mücadele etmek istiyoruz, yolsuzlukla da mücadele etmek istiyoruz, uyuşturucuyla da mücadele etmek istiyoruz, ahlaksızlıkla da mücadele etmek istiyoruz çünkü bu bizim sorumluluğumuzdur. Toplum bir gemidir üsttekiler toplum gemisinin altını delik deşik ettiler ahlaksızlıkla yolsuzlukla hırsızlıkla imansızlıkla delik deşik ettiler. O toplum gemisi su alıyor her bir gencimiz esrarla, esrar belasıyla karşı karşıya, ahlaksızlıkla karşı karşıya biz alttakiler üsttekilere dur diyeceğiz. Şu toplum gemisinin altını delmeyi artık bırakın diyeceğiz. Sizlerin desteklemesiyle elimizin güçlenmesi lazım Peygamber Efendimiz  ‘Sizden biri bir kötülük gördüğü zaman onu önce eliyle düzeltsin edemiyorsa diliyle düzeltsin şayet buna da gücü yetmez ise kalbiyle buğz etsin bu imanın en zayıf derecesidir’ buyuruyor. Önce eliyle düzeltsin diyor biz belediyelerde kötülüklerle mücadele etmek için öncelikle elimizin güçlenmesini istiyoruz” dedi.

 “Hür Dava Partisi ile Dürüst Siyaset Gerçek Adalet Gelecek”
Programda konuşan HÜDA PAR Genç Belediye Başkan Adayı Ramazan Güner de, “Kanaat önderlerinin tavsiyelerini dinledik.  Allah hepsinden razı olsun toplumun en çok ihtiyacı olduğu şeylerden biride dürüst siyaset gerçek adalet, HÜR DAVA PARTİSİ geldiğinde bunlar olacak.”dedi.

 “Belediye malı yetim malıdır”
Belediyelerdeki adamcılık ve hırsızlıklara değinen Güner, “25 yıl belediye de çalışan yaşlı bir amca ile görüştüm kendisi bana dedi ki inşallah başkan olursun senden bir isteğim var eğer adamcılık yapmazsan ve hırsızlık yapmazsan bu genç halkı seni sevecek.  Biz diyoruz ki ‘Belediye Malı Yetim Malıdır’ biz belediyemize yetim malı gibi sahip çıkacağız. 90 yıldır gelip geçti kimse böyle bir slogan söylemeye cesaret edemedi. Temiz siyaset istiyoruz. Bu siyasete erdem ve itibar kazandırmak istiyoruz. Ahlaklı güvenilir insanlara ihtiyacımız var. Genellikle Genç’te karşılaştığımız bir diğer mesele ise, diyorlar ki aday sivan aşiretinden ise karşısına zıkte aşiretinden bir aday çıksın. Biz diyoruz ki, ister zıkte ister kavar ister yahkin hepsi bizim kardeşlerimizidir hepimiz Hz. Adem’in çocuklarıyız. Birlikte bu Genç’i inşa edeceğiz.  Biz şuna inanıyoruz ister Genç’in kupar mahallesinden olsun ister cezaevi mahallesinden olsun ister çukur mahalleden olsun murat kenarında yaşayan bir ev dahi olsa eğer aç ise susuz ise onun tek sorumluları belediye ve mülki amirlerdir.  Biz böyle inanmışız inşallah biz her evden haberdar olacağız” ifadelerini kaydetti.  (Ahmet CANA- Salih Torak-İLKHA)
Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
Yazmış olduğunuz yorumlar küfür hakaret vb. içerik içermemelidir. Yorumlar yönetici onayından sonra yayınlanmaktadır.
Yapılan Yorumlar
şar cebaxçur - Konu: - HÜDA PAR Genç seçim lokali açılışı yapıldı - 2014-03-21 17:28:04
Allah'ın lateni yalancıların üzerine olsun. eğer kim koyun derisi için adam öldürmüşse Allah ona lanet etsin yok eğer iftira atılıyorsa Allah'ın laneti iftira atanlara olsun....
ALLAH - Konu: - HÜDA PAR Genç seçim lokali açılışı yapıldı - 2014-03-15 18:39:14
size fırsat vermesin...doğrarsınız milleti. bir koyun postu vermedi diye insan öldürdüğünüz günleri gördü bu millet.
islama cevap - Konu: - HÜDA PAR Genç seçim lokali açılışı yapıldı - 2014-03-10 11:51:48
doğru söyledin şu ana kadar yapılan siyasetle din bir arada olmaz.çünkü piyasada yapılan kirli oyunlar,hırsızlıklar,hak yemeler siyaseti bozdu.aslında siyasetin bir suçu yok,siyaset yerinde duruyor.siyaseti siyaset bozmadı İNSAN BOZDU İNSAN.bizi diğerleriyle karıştırmayın çünkü bu ideolojiledeki insanlar bugüne kadar başka partilerde siyasete girmediler.amaçları hırsızlık olsaydı geçmiş yıllarda başka partilerde siyasete atılırlardı.mantıklı düşünün biraz.bu insanların bir teki bile başka partilerde siyasete girmediler
ha H ile ha X ile yazılış - Konu: - HÜDA PAR Genç seçim lokali açılışı yapıldı - 2014-03-08 01:27:29
ne fark eder amaç Allah(CC)u çağrıştırmak ve sümmmehaşa Allahın partisi imajını oluşturmak. Bence bu isim şirk kokuyor.Böyle parti ismi olmaz.
islam - Konu: - HÜDA PAR Genç seçim lokali açılışı yapıldı - 2014-03-07 14:08:57
Din ile siyaset bir arada olmaz
hür dava\'ya sevdalı - Konu: - HÜDA PAR Genç seçim lokali açılışı yapıldı - 2014-03-06 08:40:42
hüda demek :yol göstermek rehberlik etmek anlamındadaır.arapça kökenli bir kelime olup yumuşak h ile başlıyor.kürtçe ALLAH ' anlamına gelmesi için XÜDA olarak yazılması gerekir. bilmeyenler için yazmak zorunda kaldım. duyrulur..
helal olsun - Konu: - HÜDA PAR Genç seçim lokali açılışı yapıldı - 2014-03-05 21:32:31
ilk defa böyle bişey gördüm helal olsun size yolunuz açık olsun
vedatkarar - Konu: - HÜDA PAR Genç seçim lokali açılışı yapıldı - 2014-03-05 13:35:59
yorumlara bakıyorum, kıskananlar bildik yalan ve iftiralara sarılmışlar. Müslüman bir memlekette programlarımıza Kur'an okuyarak başlamak neden garip ve yadırganıyor ki? Bundan daha doğal ve doğru ne olabilir ki? Bizlerin varlık sebebi Kuran'dır.Bre insafsızlar...
DARA12500 - Konu: - HÜDA PAR Genç seçim lokali açılışı yapıldı - 2014-03-05 08:46:34
PİRİ FANİYE KARDEŞİME CEVAP.BEN O KALABALIK HÜDAPARLI DEĞİLDİR DEMİYORUM.TAMAMI HÜDAPARLIDIR ONA SÖZÜM YOK. SADECE GENÇ SEÇİMİNİ ETKİLEMEZ DEDİM DEDİM.ART NİYET YOK.ÇÜNKÜ BİNGÖLDEN GELMİŞSE,GENÇ KÖYLERİNDEN GELMİŞSE,SERVİDEN GELMİŞSE,ÇAYTEPEDEN GELMİŞSE MODANDAN GELMİŞSE,SÜREKLİDEN GELMİŞSE VS SEÇİÇİMİ ETKİLEMEZ.SEÇİMDEN KASTIM GENÇ BELEDİYE BAŞKANLIĞI SEÇİMİDİR ÇÜNKÜ BELEDİYE SINIRLARI İÇİNDE OTURMUYORSANIZ BELEDİYE SEÇİMİNE OY VEREMEZSİNİZ.İFTİRA ATMAKTAN ALLAHA SIĞINIRIM.
gencli - Konu: - HÜDA PAR Genç seçim lokali açılışı yapıldı - 2014-03-05 02:26:10
adayınıza bi diyecegım yok çünkü tanımıyorum.ama dini kullanarak milletten oy almaya çalışıyorsunuz mağdur rolu oynayarak oy almaya çalışıyorsunuz siz akpnin kürdistandakı uzantısından başka bişe değilsiniz içinizdeki temiz insanlara diyecegım yok ıyı olan ustune almaz zaten gencteki oyunuzda 500 gecmz...
zazalara ve daralara cvp - Konu: - HÜDA PAR Genç seçim lokali açılışı yapıldı - 2014-03-04 22:05:34
öncelikle zaza kardeşim Kuranı Kerim'i başkan adayı okumadı başka bi arkadaşımız okudu bu bir.ikincisi hadi siz yapında bizde size helal olsun diyelim bu iki.Kuranı Kerim her yerde okunabilir bu üç.biz her zaman okuyoruz sen ve partindekiler en son ne zaman okudunuz?buda dört.dara sana gelince siz evvela şeyh Saidin bayragını genç girişinden bi indirin bakalım çünkü sizler o muhterem zata yakışmıyorsunuz.seçim gelince onun yolundasınız,seçim bitince başka yoldasınız önce yolunuzu bi düzeltin yani evvela iki rekat namaz kılın ondan sonra o muhterem zattan bahsedin.bir diğer konu sene 90lardan bahsediyorsun öncelikle dürüstsen kendini ve oluşumunu sorgula siz bu ülkede 30.000 kişinin katliamından sorumlusunuz.öncelikle onun hesabını bi verin bakalım.bakıyorum da hemen masumlar koltuğuna oturmuşsunuz sanki hiçbir şey yapmamışlar gibi.sizin yolunuz belli
İLHAN DEMİRE EVET - Konu: - HÜDA PAR Genç seçim lokali açılışı yapıldı - 2014-03-04 20:58:06
Dara 12500 insan biraz destekli atar Yılmaz BOZKURATA araç kiralayanları biliyor genç halkı. İlhan hocaya gelince aracı olmayanlar taksi kiralayıp öyle gittiler karşılamaya İlhan hoca 160 arabaya yakıt niye koysun havaalanı ile genç arası kac kilometreki yakıt koydursun arabalara. Halkın İlhan Hocaya olan sevgisi zoruna gidiyor anlaşılan. o konvoyda bende vardım aracımda kiralanmadı. Yalan ve iftirayla siyaset olmaz. Kimse aracıma bir kuruşta benzin koymadı. İlhan hoca istesin aracım 2013 model kendisine veririm. onun insanlığı.muhabbeti yeter.Hadi be
ALLAHIN PARTİSİ - Konu: - HÜDA PAR Genç seçim lokali açılışı yapıldı - 2014-03-04 20:48:11
HAŞA ALLAHA PARTİ BİLE KURDU BUNLAR.. HUDA(ALLAH) SÜMME HAŞA...TÖVBESTAĞFURULLAH.. SİZ GİDİN HAMİNİZ VE ŞU AN SAHİP ÇIKANINIZ OLAN KANLA SİYASET YAPAN VE SÜNNİ KANI DÖKEN İRAN DA SİYASET YAPIN.
mhmn - Konu: - HÜDA PAR Genç seçim lokali açılışı yapıldı - 2014-03-04 14:34:42
Ben yilardir gençde yaşıyorum ordaki insanlarin yüzde doksanini tanıyorum niye iftira atıyorsunuz fotolar orda bir bakın isterseniz yüzde beş bile yabancı zor bulursunuz. .
dara12500- - Konu: - HÜDA PAR Genç seçim lokali açılışı yapıldı - 2014-03-04 14:09:56

cevap 4 dara 12500 BU KALABALIĞIN YÜZDE 70'İ ÇEVRE İL VE İLÇELERDEN GELEN İNSANLARDI. diyorsun kardeşim cevre illerden gelen vardı rn%70 degıldi elaziğ (kovancılar)dan secim otobüsüne eşlik eden 3-4 araba vardı. DARA 12500 KARDESİM İNANCININ OLSUN ORAYA DIŞINDA GELEN VARSA KENDİ BIREYSEL OLARAK GELMIŞTİR KOVANCILARDAN DİŞİNDA. DİĞER PARTİLER GİBİ TİCARİ TAKSİ, ARABA SERVISLER KIRALAMADILAR KONVOY OLUŞTURMAK GECENLERDE İLHAN DEMİR KONVOYUNU SOR GENC TEN TİCARİ 25 TANE İDİBİNGÖL DENİSE DAHA FAZLA BU ARACLARIN İÇİNDE SADCE BIR YADA İKİ KİŞİ VARDI.HÜDA PAR O GUN HİC ARAC KIRALAMADI GELENLER HEP KENDİ ARACLARI İLE GELDİ. DIĞER PARTILER GİBİ ARACLARI KIRALAYIP SONRA ONLARI BIR PETROLE CEKIP ONLARA YAKIT YÜKLEMEDİ. Bingöl gelen vardı.

PİRİ FANİ - Konu: - HÜDA PAR Genç seçim lokali açılışı yapıldı - 2014-03-04 12:20:58
CEVAP 3 SAYIN ŞAR DARAYENİ KARDEŞ ARKADAŞ YADA BIRAZ NEFSİNİN HOŞUNA GİDEN ŞEKİLDE DİYEYİM SAYIN HEWAL HÜDA PAR REFERANSLARI , İLKELERİ VE PRENSİPLERİ BELLİDİR. TABİİ ONLARIN DOĞRULTUSUNDA HAREKET EDER. PKK-BDP NIN REFERANSLARI NEDİR KÜRTÇÜLÜK SOSYALİZM (''BAĞIMSIZLIK'' TIRNAK İÇİNDE)KOMÜNİZM DİL HAK VS VS YANİ KENDİLERİNE GÖRE BUNLARI KULLANMASI DOĞALDIR. YANLIŞ VEYA DOĞRU BENCE YANLIŞ İLÇEMİZİN GENELİ MÜSLÜMANDIR DEĞERLERİNİZ HALKIN DEĞERLERİNE TERS DÜŞMEMELİ.... 90 LI YILLAR DIYORSUNUZ DIYORLAR VE SEN DE DIYORSUN PEKİ BU YILLARDA GENÇ NE OLDU. BU İNSANLAR GENC TE BUGÜNE KIME ZARAR VERDİ Kİ KATİL DIYORSUN DEVLETİN KIYDIĞI CANLARA BAK PKK NIN KIYDIĞI CANLARA BAK PKK PETROL MEVKIN KAHVE TARADI KAC KİŞİ OLDU İSTASYON CADDESİNDE ÖMER SAVAŞIN BAHCESINE BOMBA BIRAKTI 5 COCUK ÖLDÜ H FAİK ARTAR OĞLUNU VE MELE ALİ ELBAHADIR KİM ÖLDÜRDÜ BUNLAR HEP MAZLUMDU AYNA BAK BENIN KARDESİM LÜTFEN LÜTFEN DİYORUM ALLAH HAMD OLSUN TERTEMİZ BIR DAVANIN MENSUPLARIYIZ ŞER ODAKLARIN İTİRALARI İLE İNSANIMIZIN ZİHNİ BULANDIRMA VE BULANDIRMAYIN
PİRİ FANİ - Konu: - HÜDA PAR Genç seçim lokali açılışı yapıldı - 2014-03-04 12:02:26
CEVAP 2 ZAZA SAYIN ZAZA ARKADAŞ KARDEŞ BİREY DEĞERLERİ DOĞRULTUSUNDA HAREKET EDER HÜPA PAR IN DEĞEERLERİ İNSANİ VE İSLAMİDİR. HAYIRLI OLSUN DİYE BEREKETLİ OLSUN DİYE ALLAH RAZI OLSUN DİYE KURAN KERİM İN OKUNMASIYLA PROGRAMIN BASLAMASINDA HIC BIR BEİS YOKTUR. TABBİİ SAYIN BAŞKAN KENDİSİNE YAKIŞANI YAPIYOR KELAMLARIN EN GÜZELİ OLAN ALLAH IN KELAMI İLE BİSMİLLAH DEMESİ YERİNDEDİR. FIKIH ALİMLERİNE SORABİLİRSİN FETVA MAKAMLARINA SORABILIRSIN
PİRİ FANİ - Konu: - HÜDA PAR Genç seçim lokali açılışı yapıldı - 2014-03-04 11:54:34
CEVAP1 DARA KIMSE PARTİ İLE YADA İDEOLOJİ CENNETE GİREMEZ PEKİ NEYLE CENNETE GİRER AMELİ İLE BU AMELİN HAREKET METODU KURAN VE SÜNNET İLE SABİTTİR.BİREYİN TARAF OLDUĞU PARTİ VE İDEOLOJI VS EGER KURAN VE SÜNNETE TERS DÜŞÜYORSA BİREY İSLAMA GÖRE YANLIŞ TARAFTADIR DEMEKTİR. HÜDA PARIN REFERANSI İNSANI VE İSLAMİ DEĞERLERDİR İLKELERİ VE PRENSİPLERİ BUNA GÖRE BELİRLENMİŞTİR. HER PARTİNİN KENDİNE GÖRE BELİRLENDİĞİ REFERANSLAR VARDIR KİMİNİN SOSYALİZM KIMINİN HÜMANİZM, MİLLİYETÇİLİK , IRKCILIK,KÜRTÇÜLÜK.TÜRKÇÜLÜK VS VS YANİ HÜDA PAR IN İSLAMİ SÖYLEMLERDE BUNU DİLE GETİRMESİNDE BIR SAKINCA YOKTUR.
DARA12500 - Konu: - HÜDA PAR Genç seçim lokali açılışı yapıldı - 2014-03-04 08:22:01
BU KALABALIĞIN YÜZDE 70'İ ÇEVRE İL VE İLÇELERDEN GELEN İNSANLARDI.YANİ GENÇ SEÇİMİNİ ETKİLEMEYEN KALABALIKTIR.
şar daraheni - Konu: - HÜDA PAR Genç seçim lokali açılışı yapıldı - 2014-03-03 21:20:01
hala birileri bu halkın dini değerlerini sömürmekte,hiç bıkmadan yalan söyleyerek bu halkı kandrıyorlar doksanlı yıllarda şer odaklarıyla ve katil sürüleriyle birlikte hareket ederek kürt halkını büyük acılar yaşatarak sindirmeye çalıştılar.halkımız bu din sömürüsü yapanları asla unutmaz.sizler hangi yüzle bu halktan oy istiyebiliyorsunuz.sizin bu halktan bir helallik istemeniz lazım sizleri unutmadık unuttturmayacağız.
zaza - Konu: - HÜDA PAR Genç seçim lokali açılışı yapıldı - 2014-03-03 20:42:33
vaybe hüdaparın başkanı yakışıyomu sana kuranı kerimi alıpta otobüsün üstünde okuyon bide diyonki belediye anahtarı bize teslim olacak allahın izniyle anahtar biz ak parti belediye başkanı hadin hoca alacak allahın izniyle
dara - Konu: - HÜDA PAR Genç seçim lokali açılışı yapıldı - 2014-03-03 16:18:03
arkadaslar sizler bu partiylemi cennete gideceksiniz hic kimse bu halkin dini duygusuyla oynamasin inanc sa hepmiz inancliyiz dinimizede bagliyiz bu oyunlara gelmeyin
mahmut - Konu: - HÜDA PAR Genç seçim lokali açılışı yapıldı - 2014-03-03 13:19:11
işte budur.kendi öz değerlerine sahip çıkan hüda par ALLAH sizden razı olsun.hem kimliğine hem inancına sahip çıkıyor.
SALİH - Konu: - HÜDA PAR Genç seçim lokali açılışı yapıldı - 2014-03-03 12:52:33
BENİM İLÇEMEDE BU YAKIŞIRDI. HELAL OLSUN
hüdapar genç - Konu: - HÜDA PAR Genç seçim lokali açılışı yapıldı - 2014-03-03 12:51:39
rabbim yar ve yardımcınız olsun. gençimiz ve geleceğimiz emin ellerde olacak inşallah
Diğer Haberler
Genç İlçemiz Önemli Telefon Rehberi

VEFAT > LAMİA KAYA VEFAT > LAMİA KAYA
13 Ocak 2015, Salı 15:24:35
Genç Belediyesi Kültür ve Sosyal Hizmetler Müdürü Cahit Kaya’nın annesi Lamia Kaya tedavi g
MAHMUT YAKIŞIR MAHMUT YAKIŞIR
31 Mart 2014, Pazartesi 12:26:11
Genç ilçesinde uzun yıllar belediye meclis üyeliği görevlerinde bulunan Mahmut Yakışır, ge

     Web sitemizdeki bütün materyalleri Gencin Sesi linkiyle kaynak
göstermek şartıyla kullanabilirsiniz. halı saha yapan firmalar
Web sitemiz Bingöl reklam kod ve tasarımına sahiptir. © 2007-2016

İletişim
İletişim
Genç Haberleri
Bingöl Haberleri
Genç Kurumlar Telefon Rehberi
Mahalle ve Köylerimiz