SÖZEN’DEN PKK'YA SERT TEPKİ: ASIL HAİN SİZSİNİZ Haberi Gencin Sesi Gazetesi - Bingöl
24 Eylül 2018, 08:36
  
Firma Rehberi
Yazarlar
Künyemiz
Seri İlanlar
Foto Galeri
Video Galeri
Haber Arşivi
Anasayfa
» 17:54 30 alıma 2 Bin 100 başvuru! » 17:51 Hür Gençlik Aşure dağıttı » 12:16 AFAD: Bingöl’de 7 Üzerinde Deprem Olursa… » 17:55 KADINLAR FABRİKA İÇİN AYAKLANDI » 12:10 Temizkan, Dursunbey Kaymakamlığına atandı » 18:48 Gaziler Günü düzenlenen tören ile kutlandı » 14:35 Çaldığı ineği kesti Jandarmaya yakalandı » 10:58 Her Daireye Bir Otopark Zorunluluğu Geliyor » 10:52  Bingöl Üniversitesi'ni Cenevre'de tanıttılar! » 10:50  Çiftçilere 134 ton buğday dağıtıldı
30 alıma 2 Bin 100 başvuru!
Hür Gençlik Aşure dağıttı
KADINLAR FABRİKA İÇİN AYAKLANDI
Temizkan, Dursunbey Kaymakamlığına atandı
Bu haber 30 Eylül 2017, Cumartesi 21:18 tarihinde eklendi. 532 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

SÖZEN’DEN PKK'YA SERT TEPKİ: ASIL HAİN SİZSİNİZ

Korucular Konfederasyonu Genel Başkanı Ziya Sözen'den PKK'nın telsiz konuşmalarında yer alan ,"hain korucuları öldürün" şeklindeki anonslara sert tepki geldi.
SÖZEN’DEN PKK'YA SERT TEPKİ: ASIL HAİN SİZSİNİZ

Korucular Konfederasyonu Genel Başkanı Ziya Sözen, basına düşen PKK'nın telsiz konuşmaları hakkında açıklamalarda bulunarak o konuşmalara sert tepki gösterdi.

 

İşte Ziya Sözen’in PKK'ya rest çeken açıklaması:

 

“Terör örgütü PKK'nın telsiz görüşmelerine yansıyan konuşmalarında Kandil'in sözde yönetim kadrolarından sahadaki Teröristlere "Korucuları hedef alın, hainleri öldürün " şeklinde küstahça talimatlar vermektedirler. Korucuları hain olarak nitelendiren Kandil ve ağa babaları bilsinler ki asıl hain, Alçak ve satılık kendileridirler. Asla Kürt değillerdir. PKK hareketi biz vatansever mütedein, Müslüman Kürtleri dinsizleştirme politikasıdır. Bize hain diyenler aklını beynini ve vicdanını kiraya vermiş satılıklardır. Başkalarının maşası ve taşeronudurlar. Başkasının değirmenine su taşımaktadırlar. Koruculara saldırın diye talimat alan hain ve Alçak PKK son günlerde tüm gücüyle Korucularımıza saldırmaktadırlar. Bu saldırılarda arkadaşlarımız şehit ve gazi olmakta, yüreğimiz yanmaktadır. Bu saldırılar asla bizi vatan, millet ve bayrak aşkımızdan vazgeçirmeyecektir. Bilakis bizim davamıza sımsıkı sarılmamıza teşvik etmektedir. Bizler dün olduğumuz gibi bugünde yarında daha sonrada haklı olduğumuz davamızda canımız pahasına devletimizin yanında, milletimizin hizmetinde olmaya devam edeceğiz. Bizler bu bilinçle hareket ederken devlet büyüklerimizin de Korucularımıza her zamankinden daha fazla değer vererek hak ettikleri maddi ve manevi desteği vermelerini bekliyoruz. Çünkü korucularımız bölgenin şah damarı ve sigortasıdırlar. Gece gündüz Canları pahasına görevleri başında olan korucularımızın asgari ücretle çalışması haksızlıktır. Vatan için gözlerini kırpmadan ölüme giden korucularımızın geride bıraktıkları ailelerinin maddi imkânsızlıklar içinde bulunmaları üzüntü vericidir. İnşallah bu durumumuz en kısa sürede düzelecektir.”

 


Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
Yazmış olduğunuz yorumlar küfür hakaret vb. içerik içermemelidir. Yorumlar yönetici onayından sonra yayınlanmaktadır.
Yapılan Yorumlar
Diğer Haberler
Genç İlçemiz Önemli Telefon Rehberi

VEFAT > LAMİA KAYA VEFAT > LAMİA KAYA
13 Ocak 2015, Salı 15:24:35
Genç Belediyesi Kültür ve Sosyal Hizmetler Müdürü Cahit Kaya’nın annesi Lamia Kaya tedavi g
MAHMUT YAKIŞIR MAHMUT YAKIŞIR
31 Mart 2014, Pazartesi 12:26:11
Genç ilçesinde uzun yıllar belediye meclis üyeliği görevlerinde bulunan Mahmut Yakışır, ge

     Web sitemizdeki bütün materyalleri Gencin Sesi linkiyle kaynak
göstermek şartıyla kullanabilirsiniz. halı saha yapan firmalar
Web sitemiz Bingöl reklam kod ve tasarımına sahiptir. © 2007-2016

İletişim
İletişim
Genç Haberleri
Bingöl Haberleri
Genç Kurumlar Telefon Rehberi
Mahalle ve Köylerimiz