İŞKUR SONUÇLARI AÇIKLANDI Haberi Gencin Sesi Gazetesi - Bingöl
24 Eylül 2018, 09:02
  
Firma Rehberi
Yazarlar
Künyemiz
Seri İlanlar
Foto Galeri
Video Galeri
Haber Arşivi
Anasayfa
» 17:54 30 alıma 2 Bin 100 başvuru! » 17:51 Hür Gençlik Aşure dağıttı » 12:16 AFAD: Bingöl’de 7 Üzerinde Deprem Olursa… » 17:55 KADINLAR FABRİKA İÇİN AYAKLANDI » 12:10 Temizkan, Dursunbey Kaymakamlığına atandı » 18:48 Gaziler Günü düzenlenen tören ile kutlandı » 14:35 Çaldığı ineği kesti Jandarmaya yakalandı » 10:58 Her Daireye Bir Otopark Zorunluluğu Geliyor » 10:52  Bingöl Üniversitesi'ni Cenevre'de tanıttılar! » 10:50  Çiftçilere 134 ton buğday dağıtıldı
30 alıma 2 Bin 100 başvuru!
Hür Gençlik Aşure dağıttı
KADINLAR FABRİKA İÇİN AYAKLANDI
Temizkan, Dursunbey Kaymakamlığına atandı
Bu haber 06 Ekim 2017, Cuma 11:01 tarihinde eklendi. 2802 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

İŞKUR SONUÇLARI AÇIKLANDI

Çalışma ve İş Kurumu Bingöl İl Müdürlüğü, Genç Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde çalıştırılmak üzere alacağı 20 geçici işçinin isim listesi açıklandı.
İŞKUR SONUÇLARI AÇIKLANDI

İşsizlikle mücadele kapsamında İŞKUR Bingöl İl Müdürlüğü, geçtiğimiz Eylül ayında Bingöl İl ve İlçe Milli Eğitim müdürlüklerinde çalıştırılmak üzere 248 kişinin işe alınacağını duyurmuştu.

 

18-22 Eylül tarihleri arasında alınan başvuruların ardından Genç Kaymakamlığınca yapılan değerlendirme sonucunda sonuçlar, 5 Ekim tarihi itibariyle Genç Milli Eğitim Müdürlüğü web sitesinden duyuruldu.

 

Genç İlçe MEB’ten konuyla ilgili yapılan duyuruda asil (20) ve yedekte (10) çıkan adayların isim listesini yayımlayarak, asil listede ismi çıkan adayların bugün mesai saati bitimine kadar İlçe MEB’e bizatihi uğrayıp başvuru işlemlerini başlatmalarını gerekmekte olduğunu, yedek listede ismi çıkan adaylar ise İlçe MEB’e başvurarak iletişim bilgilerini beyan etmelerini gerektiğini belirtti.

 

İşte Genç İlçe MEB’de 8 ay çalıştırılmak üzere alınan 20 geçici işçinin isim listesi.

 

Asil liste:

1-Semra Yalçın

2- Ali Aytekin

3-Abdulmenav Andiç

4-Adile Sanık

5-Fırat Ortak

6-Gülten Saçık

7-Habibe Genç

8-Birgül Satık

9-Naime Yakışan

10-Selahittin Güler

11-Ayten Özden

12-Fatma Alabaş

13-Asiye Artan

14-Mehmet Yusufoğlu

15-Faik Karakoç

16-Kerime Oynak

17-Murat Artız

18-Cahit Argın

19-Mahmut Acar

20-Hatun Sengir

 

Yedek Liste:

1- Rahim Elveren

2- Fatma Dönmez

3- Ayser Altunbilek

4- Zeynep Uzun

5- Sevim Kara

6- Sıddık Güleyan

7- Abdullah Tan

8- Güler Gengörü

9- Hatun Ayrancı

10- Güner Ölçer

 


Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
Yazmış olduğunuz yorumlar küfür hakaret vb. içerik içermemelidir. Yorumlar yönetici onayından sonra yayınlanmaktadır.
Yapılan Yorumlar
Diğer Haberler
Genç İlçemiz Önemli Telefon Rehberi

VEFAT > LAMİA KAYA VEFAT > LAMİA KAYA
13 Ocak 2015, Salı 15:24:35
Genç Belediyesi Kültür ve Sosyal Hizmetler Müdürü Cahit Kaya’nın annesi Lamia Kaya tedavi g
MAHMUT YAKIŞIR MAHMUT YAKIŞIR
31 Mart 2014, Pazartesi 12:26:11
Genç ilçesinde uzun yıllar belediye meclis üyeliği görevlerinde bulunan Mahmut Yakışır, ge

     Web sitemizdeki bütün materyalleri Gencin Sesi linkiyle kaynak
göstermek şartıyla kullanabilirsiniz. halı saha yapan firmalar
Web sitemiz Bingöl reklam kod ve tasarımına sahiptir. © 2007-2016

İletişim
İletişim
Genç Haberleri
Bingöl Haberleri
Genç Kurumlar Telefon Rehberi
Mahalle ve Köylerimiz