SEVEN: ‘PARTİMİN EMRİNDEYİM’ Haberi Gencin Sesi Gazetesi - Bingöl
19 Ekim 2018, 03:14
  
Firma Rehberi
Yazarlar
Künyemiz
Seri İlanlar
Foto Galeri
Video Galeri
Haber Arşivi
Anasayfa
» 13:22 BİNGÖL'DE 9 MUHTAR GÖREVDEN ALINDI » 19:11 “İMAN, NAMAZLA KEMALE ERER” » 10:53 Genç'te 340 kilo patlayıcı ele geçirildi » 10:44  Uyuşturucu tacirlerine ağır darbe » 12:11 BU YOLDAN GEÇMEK YÜREK İSTER! » 12:06 Geleceğin sporcuları belirleniyor » 16:32 Velilere ‘Narko Rehber’ semineri! » 16:02 Sütaş inşaatı yükseliyor! » 14:00 Kamyon şarampole yuvarlandı » 19:20 ARTAR BELEDİYE BAŞKANI ADAYLIĞINI AÇIKLADI
“İMAN, NAMAZLA KEMALE ERER”
Genç'te 340 kilo patlayıcı ele geçirildi
 Uyuşturucu tacirlerine ağır darbe
BU YOLDAN GEÇMEK YÜREK İSTER!
Bu haber 02 Aralık 2017, Cumartesi 14:37 tarihinde eklendi. 1631 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

SEVEN: ‘PARTİMİN EMRİNDEYİM’

AK Parti Bingöl İl Başkanlığı görevini bırakan Avukat Yılmaz seven, yayınladığı mesajda kendisine destek verenlere teşekkür edip partisinin her zaman emrinde olduğunu söyledi.
SEVEN: ‘PARTİMİN EMRİNDEYİM’

Hafta içerisinde AK Parti Genel Merkezine istifa dilekçesini sunarak AK Parti Bingöl İl Başkanlığı’ndan ayrılan Avukat Yılmaz Seven bir mesaj yayınladı.

 

Seven, genç yaşta talip olduğu AK Parti Bingöl İl Başkanlığı görevinde hiçbir zaman halktan kopuk olmadığını belirttiği mesajında, 2 yıla aşkın yürüttüğü görevde üç seçime girildiğini anımsatarak üç seçimde de Bingöl halkı Türkiye ortalamasının üstünde partilerine oy verdiğini kaydetti.

 

15 Temmuz hain darbe girişiminde olduğu gibi zor günlerinde her zaman Bingöl halkının desteği ile cesaretlendiklerini altını çizen Seven; “Değerli Bingöl halkı, AK Parti Bingöl Seçim İşleri Başkanlığı görevini yürütmekteyken 2015 yılında teşkilatlarımızın ve değerli büyüklerimizin teveccühü ile AK Parti Bingöl İl Başkanlığı görevine layık görüldüm. Genç yaşta talip olup görevi aldığımız bu kutlu davanın yükünü, teşkilatımız ile birlikte omuzlarımıza aldık. Göreve geldiğimizde bu görevi en iyi şekilde yürütme gayesinde olduk. AK Parti sırtını halka dayayan bir partidir. Biz de halkımızdan hiçbir zaman kopuk olmadık. İlimizde Avukatlık görevini icra ettiğimden gerek şahsi ofisimin gerek partideki makamımızın kapıları halkımıza her zaman açık oldu. Halkımız bize geldi biz halkımıza gittik. Talepler doğrultusunda genel merkezimiz ve milletvekillerimiz arasında köprü görevi gördük. Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan teşkilatçılığa önem veren bir liderdir. Bizlerde İl, İlçe, Belde, Kadın ve Gençlik Kolları, Köy ve Mahalle Başkanlıkları, Sandık Yönetim Kurulu başkanlıklarına kadar teşkilatlarımızı her zaman hazır ve aktif halde tuttuk. Bu nedenle genel merkez teşkilat performans sisteminde Bingöl her zaman ilk üçte olmuş bazen de birinci olmuştur. Bu teşkilatlarımız ile girdiğimiz üç seçimde Bingöl halkı Türkiye ortalamasının üstünde partimize oy vermiştir. Yüzümüzü ak çıkaran Bingöl halkına müteşekkiriz. Genç bir il başkanı olarak yürüttüğümüz bu görevde sıkıntılar da çektik. Ama Bingöl halkının sağduyusuna, temiz yüreğine, engin hoşgörüsüne sığındık. Sıkıntılarımızı sizlerle paylaştık. Zor günlerimizde sizlerin desteği ile cesaretlendik. Hain darbeye karşı hep beraber kefenimizi giyerek karşı durduk. Meydanda istiklal için sabahladık. Türkiye’yi hainlere bırakmadık. Cesur Bingöl halkından biri olduğum için bu ayrıcalığa sahip olduğum için de çok mutluyum.” Dedi.

 

“HER ZAMAN GÖREVE HAZIRIM”

 

Edindiği tecrübe ile eksikliklerinin farkında olarak kazandığı artılar ile her zaman dava içerisinde göreve hazır olduğunu vurguladığı mesajında şöyle devam etti: “Bu görev bize tevdi edildiğinde emanetin bir gün geri alınacağının bilinciyle hareket ettik. Çok şükür ki hiç bir yapıyla, yolsuzluk, arsızlık, hukuksuzluk, adam kayırma vs. ile gündeme gelmeden, verilen görevin bayrak yarışı olduğunun farkında olarak büyüklerimizin talebi doğrultusunda emaneti iade ettik. 32 yaşında AK Parti camiasında Türkiye’nin en genç il başkanı olarak görev aldığım bu dönem şahsıma tecrübe olmuştur. Edindiğim bu tecrübe ile eksikliklerimin farkında olarak kazandığım artılar ile halkımızdan  ve bu kutlu davadan kopuk olmayacak her zaman göreve hazır halde olacağım.”

 

 “HERKESE SONSUZ TEŞEKKÜRLER”

 

Seven mesajında son olarak, görev süresi içerisinde desteğini esirgemeyen başta parti genel başkanı Recep Tayip Erdoğan başta olmak üzere, teşkilatın her kademesinde görev alan dava arkadaşlarına sonsuz şükranlarını sunduğunu belirterek, “Görev yaptığım süre içerisinde desteğini esirgemeyen dünya lideri, mazlumların sesi olan AK Parti Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a, Başbakanımız Sayın Binali Yıldırım'a, Bingöl’ün evladı kalkınmanın mimarı olan AK Parti Genel Başkan Yardımcımız Sayın Cevdet Yılmaz'a, Teşkilat Başkanımız ve AK Parti Genel Başkan Yardımcımız Sayın Mustafa Ataş'a, AK Parti Genel Başkan Yardımcılarına, Bingöl Milletvekilimiz Sayın Enver Fehmioğlu'na, Kalkınma Bakan Yardımcısı Yusuf Çoşkun’a, Bingöl Belediye Başkanı Yücel Barakazi’ye, geçmiş dönem milletvekillerimize, İl teşkilatıma, İlçe, Belde, Kadın ve Gençlik Kolları, Köy Ve Mahalle Teşkilatlarımıza, teşkilatımızın her kademesinde görev alan dava arkadaşlarıma ve siz değerli Bingöl halkına sonsuz  teşekkürlerimi sunarım.” İfadelerini kullandı.


Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
Yazmış olduğunuz yorumlar küfür hakaret vb. içerik içermemelidir. Yorumlar yönetici onayından sonra yayınlanmaktadır.
Yapılan Yorumlar
Osman - Konu: - SEVEN: ‘PARTİMİN EMRİNDEYİM’ - 2017-12-02 16:49:55
Teşekürler büyük başkan, bundan sonra partin ve Bingöl senin ile gurur duyuyors
Diğer Haberler
Genç İlçemiz Önemli Telefon Rehberi

VEFAT > LAMİA KAYA VEFAT > LAMİA KAYA
13 Ocak 2015, Salı 15:24:35
Genç Belediyesi Kültür ve Sosyal Hizmetler Müdürü Cahit Kaya’nın annesi Lamia Kaya tedavi g
MAHMUT YAKIŞIR MAHMUT YAKIŞIR
31 Mart 2014, Pazartesi 12:26:11
Genç ilçesinde uzun yıllar belediye meclis üyeliği görevlerinde bulunan Mahmut Yakışır, ge

     Web sitemizdeki bütün materyalleri Gencin Sesi linkiyle kaynak
göstermek şartıyla kullanabilirsiniz. halı saha yapan firmalar
Web sitemiz Bingöl reklam kod ve tasarımına sahiptir. © 2007-2016

İletişim
İletişim
Genç Haberleri
Bingöl Haberleri
Genç Kurumlar Telefon Rehberi
Mahalle ve Köylerimiz