ULUDAĞ: ‘GİDECEĞİM HER YERDE GENÇ’İ ANLATACAĞIM’ Haberi Gencin Sesi Gazetesi - Bingöl
bingöl Dent Avrupa Diş
14 Aralık 2018, 03:33
Firma Rehberi
Yazarlar
Künyemiz
Seri İlanlar
Foto Galeri
Video Galeri
Haber Arşivi
Anasayfa
» 11:18 GENÇ MYO’DA 2 YENİ BÖLÜM AÇILDI! » 11:14 Kardeşlerini unutmadı! » 11:07 “Sosyal medya ile kimliğimizi kaybettik” » 10:57 Akar, AK Parti’den İl Genel Meclisi için aday adayı oldu » 17:25 ANDİÇ: “HALKIMA MİNNETTARIM” » 11:56 PKK’ya ait yaşam malzemesi ele geçirildi » 15:52  Tartar, AK Parti’den il Genel Meclisi aday adayı oldu » 15:17 Köse, İl Genel Meclisinden aday adayı oldu » 12:27 ANAN: “Tecrübelerimi Genç için paylaşacağım” » 21:22 Vali Ekinci: “Hiçbir kurumun Genç’e özel bir çalışmasını görmedim”
GENÇ MYO’DA 2 YENİ BÖLÜM AÇILDI!
Kardeşlerini unutmadı!
“Sosyal medya ile kimliğimizi kaybettik”
Akar, AK Parti’den İl Genel Meclisi için aday adayı oldu
Bu haber 01 Ocak 2018, Pazartesi 14:46 tarihinde eklendi. 2084 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

ULUDAĞ: ‘GİDECEĞİM HER YERDE GENÇ’İ ANLATACAĞIM’

2015 yılında Genç Devlet Hastanesi'ne atanan Genel Cerrahi Uzmanı Doktor Server Sezgin Uludağ, Aralık ayı sonu ittibariyle tayını çıktı. Yeni görev yeri için Bingöl’den ayrılan Doktor Uludağ, veda paylaşımında bulundu. Mesajında Genç’teki hasta ve hasta yakınlarının nezaketli ve kibarlığına dikkat çeken Uludağ, ‘Gideceğim her yerde Genç’i ve Genç halkını anlatacağım’ dedi.
ULUDAĞ: ‘GİDECEĞİM HER YERDE GENÇ’İ ANLATACAĞIM’

2012 yılında Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olduktan sonra Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nde uzmanlık eğitimi alan Doktor Server Sezgin Uludağ, 2015 Ağustos ayında 63’üncü Dönem Devlet Hizmet Yükümlülüğü kuraları kapsamında Genç Devlet Hastanesi’ne atandı. Burada 1 buçuk yıl kaldıktan sonra görevlendirme kapsamında 8 ayda Bingöl Devlet Hastanesi’nde çalışan Uludağ, 2017 Aralık ayı sonu itibari ile Bingöl’den ayrıldı.

 

Yeni görev yeri İstanbul ili olan Uzman Doktor Server Sezgin Uludağ, Bingöl’den ayrılırken veda mesajı paylaştı. Mesajında Genç ilçesinde yaşadıklarını anımsatan Uludağ, Genç’teki hasta ve hasta yakınlarının hastane çalışanlarına karşı nezaketli ve kibarlığına dikkat çekti.

 

Mesajında siyasilere ve hastane çalışanlarına da yer veren Doktor Uludağ; “Bu halka, 8 ayı bingöl devlet hastanesinde olmakla birlikte  3 yıla yakın bir süre hizmet vermek benim için önemliydi.Tabiki takdir halkımızındır, lakin Genç Devlet Hastanemizde ilk olarak gerçekleştirilen  kıl dönmesi, basur, fıtık, abse  ve diğer pek çok amelıyat tarafımca gerçekleştirildi. Bir taş koyabildiysem  ne güzel. Bu dönem de bana yardımlarını esirgemeyen Sayın Milletvekilimiz Enver Fehmioğlu'na ve çok değerli Belediye Başkanımız M Hadin Topraktan'a ve hastane yönetimimize teşşekürü borç bilirim. Genç insanına bir yardımım dokunduysa ,şifa verebildiysem ne mutlu bana. Son dönemde artan doktora şiddeti ve nezaketsizliği, burada görmedim. Özellikle Genç ilçesinde hastalarımız ve hasta yakınlarımız nezaketli ve kibar idiler. Bunu gittiğim bir çok yerde anlatmayı düşünüyorum.. tabiki insanımız böle olunca hekimler olarak bizlerinde çalışma şevki artıyordu. Hepinize teşşekür ederim. Bundan böyle çalışma hayatıma Genel Cerrahi Uzmanı olarak  İstanbul'da devam edeceğim. Hakkınızı helal edin. Allahaısmarladık. Sağlıcakla , sağlıkla kalın.” diyerek veda etti.


Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
Yazmış olduğunuz yorumlar küfür hakaret vb. içerik içermemelidir. Yorumlar yönetici onayından sonra yayınlanmaktadır.
Yapılan Yorumlar
Diğer Haberler
Genç İlçemiz Önemli Telefon Rehberi

VEFAT > LAMİA KAYA VEFAT > LAMİA KAYA
13 Ocak 2015, Salı 15:24:35
Genç Belediyesi Kültür ve Sosyal Hizmetler Müdürü Cahit Kaya’nın annesi Lamia Kaya tedavi g
MAHMUT YAKIŞIR MAHMUT YAKIŞIR
31 Mart 2014, Pazartesi 12:26:11
Genç ilçesinde uzun yıllar belediye meclis üyeliği görevlerinde bulunan Mahmut Yakışır, ge

     Web sitemizdeki bütün materyalleri Gencin Sesi linkiyle kaynak
göstermek şartıyla kullanabilirsiniz. halı saha yapan firmalar
Web sitemiz Bingöl reklam kod ve tasarımına sahiptir. © 2007-2016

İletişim
İletişim
Genç Haberleri
Bingöl Haberleri
Genç Kurumlar Telefon Rehberi
Mahalle ve Köylerimiz