Yeni başkan Güler'den ilk açıklama Haberi Gencin Sesi Gazetesi - Bingöl
bingöl Dent Avrupa Diş
10 Aralık 2018, 10:05
Firma Rehberi
Yazarlar
Künyemiz
Seri İlanlar
Foto Galeri
Video Galeri
Haber Arşivi
Anasayfa
» 17:25 ANDİÇ: “HALKIMA MİNNETTARIM” » 11:56 PKK’ya ait yaşam malzemesi ele geçirildi » 15:52  Tartar, AK Parti’den il Genel Meclisi aday adayı oldu » 15:17 Köse, İl Genel Meclisinden aday adayı oldu » 12:27 ANAN: “Tecrübelerimi Genç için paylaşacağım” » 21:22 Vali Ekinci: “Hiçbir kurumun Genç’e özel bir çalışmasını görmedim” » 16:24 Mühendis Avcı, AK Parti den İl Genel Meclisi aday adayı oldu » 13:41 OK, “KADINLARIMIZA DAİR HAYALLERİM VAR” » 19:16 Aldal, İl Genel Meclisi Üyeliği için başvuruda bulundu » 13:32 GENÇ’E YENİ TRAFO MERKEZİ KURULACAK
ANDİÇ: “HALKIMA MİNNETTARIM”
PKK’ya ait yaşam malzemesi ele geçirildi
 Tartar, AK Parti’den il Genel Meclisi aday adayı oldu
Köse, İl Genel Meclisinden aday adayı oldu
Bu haber 05 Ocak 2018, Cuma 10:39 tarihinde eklendi. 1338 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Yeni başkan Güler'den ilk açıklama

Bingöl kamuoyunun bir süredir merakla beklediği AK Parti Bingöl İl Başkanı Kim Olacak? sorusu dün akşam yanıt buldu. Başbakan Binali Yıldırım'ın adaylarla yaptığı görüşmenin neticesinde Mehmet Hanefi Güler, AK Parti Bingöl İl Başkanı oldu. Güler; Hep birlikte el ele vererek memleketimiz için tüm gayreti sarf edeceğiz.
 Yeni başkan Güler'den ilk açıklama Yaklaşık bir aydır devam eden AK Parti İl Başkanlığı yarışında dün akşam son nokta koyuldu. Önceki gün haberdar edilen 9 aday, dün akşam AK Parti Genel Merkezi'nde önce Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş ile görüştüler. Daha sonra Çankaya Köşkü'ne geçen adaylarla bu kez Başbakan Binali Yıldırım görüştü. Buradaki görüşmenin neticesinde AK Parti Bingöl İl Başkanı Mehmet Hanefi Güler olarak açıklandı.

 

GÜLER'DEN BİRLİK VURGUSU

 

AK Parti Bingöl İl Teşkilatı'nın yeni başkanı Mehmet Hanefi Güler, Bingöl Online Gazetesi'ne yaptığı açıklamasında, öncelikle süreçte desteğini ve dualarını esirgemeyen tüm Bingöl Halkına teşekkür etti.

 

AK Parti'nin Bingöl'de yeniden şahlanması, daha güçlü bir tablo oluşturularak hak edilen noktaya ulaşması için AK Parti teşkilatları ve tüm AK Parti gönüllüleriyle el ele verip yoğun bir çaba içerisine gireceklerini kaydeden Güler; “İstişareye önem verecek ve memleket için yüreği yanan tüm bireylerin fikirlerini önemseyeceğiz. Birliğimizi en güçlü şekilde pekiştirip partimiz ve memleketimiz için elimizden gelen tüm gayreti sarf edeceğiz. Hiçbir şekilde ayrıma mahal vermeyecek, halkımızı topyekûn kucaklayacağız. Bilinmesini isterim ki, Bingöl'ün birliği ve beraberliği her şeyden önce gelir.” dedi.

 

“BİNGÖL'Ü DAHA İLERİ TAŞIMAK ÖNELİĞİMİZ OLACAKTIR”

 

Bingöl'ün kalkınması, gelişmesi ve özellikle istihdam alanlarının yaygınlaşması alanlarında yoğun bir çabasının olacağını vurgulayan Güler; “Masa başında oturan bir il başkanı olmayacağız. İlimize daha fazla kayma değer sağlayacak çalışmalarda yer alacak ve bu alanda yoğun mesai harcayacağız. Bingöl'ümüz için sağlanacak ne tür bir güzellik varsa, onun kazanımı için tüm gücümüzle çalışacağız. Bu konuda halkımızın de desteğiyle inşallah daha iyi günleri hep birlikte karşılamış olacağız” diye konuştu.

 

OLGUNLUKLA GEÇEN BİR SÜREÇ OLDU

 

Süreç boyunca olgunluk gösteren ve saygın bir çerçevede son güne kadar gerekli hassasiyeti gösteren tüm adaylara teşekkür eden Güler, şöyle devam etti.

 

“Sükûnet içerisinde sürecin tamamlanmış olması memnuniyet vericidir. Bu itibarla, beraber ilimiz için emek harcayacağımız AK Parti Genel Başkan Yardımcımız Sayın Cevdet Yılmaz'a, Milletvekilimiz Sayın Enver Fehmioğlu'na, Kalkınma Bakan Yardımcımız Sayın Yusuf Coşkun'a, Bingöl Belediye Başkanımız Sayın Yücel Barakazi'ye, ilçe ve belde belediye başkanlarımıza, ilçe ve belde teşkilat başkanlarımız ve üyelerine, gençlik ve kadın kolları teşkilatlarımızın başkan ve üyelerine, il genel meclisi ve belediye meclisi üyelerimize, partimizin tüm kademelerine ve halkımıza destek ve duaları için sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Aday olan arkadaşlarımıza bir kez daha teşekkür ediyor, şükranlarımı sunuyorum. Ayrıca, bugüne kadar partimiz için emek harcayan tüm il ve teşkilat başkanlarımıza da teşekkürlerimi iletiyor, bundan sonraki süreç yine hep birlikte istişare edecek, fikirlerimizi paylaşacak ve ortak bir kararla hizmetlerimizi sürdüreceğiz.”

 

“OMUZLARIMIZA YÜKLENEN SORUMLULUĞUN BİLİNCİNDEYİM”

 

Layık görüldüğü görevden ötürü omuzlarına büyük bir sorumluluk yüklendiğinin bilincinde olduğunu da ifade eden Güler; “Liderimiz, Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere, Başbakanımız Sayın Binali Yıldırım'a sonsuz şükranlarımı sunuyor, Genel Başkan Yardımcımız Sayın Mustafa Ataş'a, Bölge Koordinatörümüz Sayın Mücahit Daloğlu'na, İl Koordinatörümüz Sayın Azmi Ekinci'ye ve süreçte emek sarf eden tüm partili kardeşlerimize teşekkürlerimi sunuyorum. İktidar partisinin il başkanı olmanın omuzlarımıza yüklediği sorumluluğun bilincinde olan bir kardeşiniz olarak, bu görevi en iyi şekilde yerine getirmeye çalışacağım. Rabbim, bizleri mahcup etmesin. Halkımızın dua ve desteklerini bekliyor, hep birlikte yeniden şahlanış meşalesini yakarak emin adımlarla yarınlara yürümeye davet ediyorum” şeklinde konuştu.

Yazdır Paylaş
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
Yazmış olduğunuz yorumlar küfür hakaret vb. içerik içermemelidir. Yorumlar yönetici onayından sonra yayınlanmaktadır.
Yapılan Yorumlar
Diğer Haberler
Genç İlçemiz Önemli Telefon Rehberi

VEFAT > LAMİA KAYA VEFAT > LAMİA KAYA
13 Ocak 2015, Salı 15:24:35
Genç Belediyesi Kültür ve Sosyal Hizmetler Müdürü Cahit Kaya’nın annesi Lamia Kaya tedavi g
MAHMUT YAKIŞIR MAHMUT YAKIŞIR
31 Mart 2014, Pazartesi 12:26:11
Genç ilçesinde uzun yıllar belediye meclis üyeliği görevlerinde bulunan Mahmut Yakışır, ge

     Web sitemizdeki bütün materyalleri Gencin Sesi linkiyle kaynak
göstermek şartıyla kullanabilirsiniz. halı saha yapan firmalar
Web sitemiz Bingöl reklam kod ve tasarımına sahiptir. © 2007-2016

İletişim
İletişim
Genç Haberleri
Bingöl Haberleri
Genç Kurumlar Telefon Rehberi
Mahalle ve Köylerimiz