Güler hızlı başladı! Haberi Gencin Sesi Gazetesi - Bingöl
bingöl Dent Avrupa Diş
16 Aralık 2018, 03:59
Firma Rehberi
Yazarlar
Künyemiz
Seri İlanlar
Foto Galeri
Video Galeri
Haber Arşivi
Anasayfa
» 15:04 IHO-EBRAR, Genç’te öğrencilere kitap yardımı yaptı » 11:44 İŞKUR GENÇ’TE 80 PERSONEL ALACAK! » 11:18 GENÇ MYO’DA 2 YENİ BÖLÜM AÇILDI! » 11:14 Kardeşlerini unutmadı! » 11:07 “Sosyal medya ile kimliğimizi kaybettik” » 10:57 Akar, AK Parti’den İl Genel Meclisi için aday adayı oldu » 17:25 ANDİÇ: “HALKIMA MİNNETTARIM” » 11:56 PKK’ya ait yaşam malzemesi ele geçirildi » 15:52  Tartar, AK Parti’den il Genel Meclisi aday adayı oldu » 15:17 Köse, İl Genel Meclisinden aday adayı oldu
IHO-EBRAR, Genç’te öğrencilere kitap yardımı yaptı
İŞKUR GENÇ’TE 80 PERSONEL ALACAK!
GENÇ MYO’DA 2 YENİ BÖLÜM AÇILDI!
Kardeşlerini unutmadı!
Bu haber 09 Ocak 2018, Salı 10:56 tarihinde eklendi. 1312 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Güler hızlı başladı!

AK Parti İl Başkanı M. Hanefi Güler, kente gelmesinin hemen ardından Belediye Başkanları ve İl genel Meclis Üyeleriyle bir araya gelerek, yatırımlar başta olmak üzere birçok konu hakkında görüştü. Güler: 'Farklı bir döneme giriyoruz. Tayin terfi işlerini bırakıp üretime yöneleceğiz
 Güler hızlı başladı! AK Parti Bingöl İl Başkanı olarak atanan Mehmet Hanefi Güler, 13 Ocak 2018 Cumartesi günü AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla gerçekleştirilecek 6. Olağan Kongre öncesi hazırlıklara hızlı bir şekilde start verdi.

Önceki gün parti binası önünde toplanan kalabalıkla bir araya gelen Güler, tebrikleri kabul ettiğini ve vakit kaybetmeden çalışamaya başlayacağını söylemişti.

 

İlk olarak belediye başkanları bir restorantta bir araya gelen Güler; “Bu kutlu yolda birlikte yürüyüp en iyi şekilde hizmet edeceğiz” diyerek, belediye başkanlarına birlik ve beraberlik çağrısında bulundu.

 

“CUMHURBAŞKANIMIZI EN İYİ ŞEKİLDE AĞIRLAMALIYIZ”

 

İl Parti binasında encümenlerle bir araya gelen Güler, kongre süreci ve Cumhurbaşkanının gelişi hakkında birtakım açıklamalarda bulundu.

 

Güler; “Toplantılarımızın amacı hem kongre süreci hem cumhurbaşkanının geliş sürecidir. Bingöl en iyi şekilde Cumhurbaşkanını ağırlamalı ve uğurlamalıdır. Cumhurbaşkanımız Bingöl'ü önemsiyor ve bunu göstermiştir. Defalarca ziyaret etmiştir. Bingöl'ün gelişimi ile yakından ilgilenmiştir. Türkiye, ümmetin umudu haline gelmiş bir ülkedir. Osmanlı döneminde nasıl dünyaya hükmediliyorsa bugün cumhurbaşkanımız öncülüğünde de o yönde ilerliyoruz. Bir zamanlar Katar'a Arabistan'a İstanbul'dan maaşlar gidiyordu. Bugün yine ümmetin umudu olduk. Kudüs davasında gösterdi bunu Cumhurbaşkanımız “dedi.

 

“SÜTAŞ ŞEHRİN ÇEHRESİNİ DEĞİŞTİRECEK”

 

Cazibe merkezleri programı kapsamında Bingöl'e yapılacak olan Sütaş'ın önemine vurgu yapan Güler; “Meclis Başkanımız, İl Encümenlerimiz burada. İl Encümeni demek o ilin her sahasına hâkim, her işten haberi olan demektir. Ben de köyde büyümüş biriyim. Üç saat, dört saat köylerden gelmek için bekliyorduk. Şimdi ise köylerimizin yolları parke taşlarıyla yenilenmiş. Fakat hizmete her zaman ihtiyaç vardır. Dünya var oldukça hizmete ihtiyaç var olacaktır. Ama Ak Parti'nin 16 yılına baktığımızda tüm cumhuriyet tarihine eş değer hizmet yapılmıştı. Bingöl'e bakınca 120 bin nüfuslu bir şehiriz ama havaalanımız var, üniversitemiz var. SÜTAŞ yatırımı gelecek. Sütaş çok önemli yatırım. Sütaş Bingöl'ün çehresini değiştirecektir “diye konuştu.

 

“MİLLETE BALIK TUTMAYI ÖĞRETECEĞİZ”

 

Milletin balık yemeyi sevdiğini ama tutmayı da öğrenmesi gerektiğini ifade eden Güler; “Biz geçici işlerle, alımla uğraşmak yerine insanları bir araya getirip üretime sevk edeceğiz. Kalıcı istihdama yönlendireceğiz.  Devlet kapısının önünde yığılmaya gerek yok. Dünyada böyle bir devlet kalmadı artık. Artık beden gücü ile çalışma dönemi bitti. Beyin gücüne önem vereceğiz. Artık milleti devlet kapısına yığmayacağız. Millete balık tutmayı öğreteceğiz. Farklı bir döneme giriyoruz. Tayin terfi işlerini bırakıp üretime yöneleceğiz” şeklinde konuştu.

Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
Yazmış olduğunuz yorumlar küfür hakaret vb. içerik içermemelidir. Yorumlar yönetici onayından sonra yayınlanmaktadır.
Yapılan Yorumlar
Diğer Haberler
Genç İlçemiz Önemli Telefon Rehberi

VEFAT > LAMİA KAYA VEFAT > LAMİA KAYA
13 Ocak 2015, Salı 15:24:35
Genç Belediyesi Kültür ve Sosyal Hizmetler Müdürü Cahit Kaya’nın annesi Lamia Kaya tedavi g
MAHMUT YAKIŞIR MAHMUT YAKIŞIR
31 Mart 2014, Pazartesi 12:26:11
Genç ilçesinde uzun yıllar belediye meclis üyeliği görevlerinde bulunan Mahmut Yakışır, ge

     Web sitemizdeki bütün materyalleri Gencin Sesi linkiyle kaynak
göstermek şartıyla kullanabilirsiniz. halı saha yapan firmalar
Web sitemiz Bingöl reklam kod ve tasarımına sahiptir. © 2007-2016

İletişim
İletişim
Genç Haberleri
Bingöl Haberleri
Genç Kurumlar Telefon Rehberi
Mahalle ve Köylerimiz