AK PARTİ ‘VEFA VE KARDEŞLİK’ TOPLANTISI YAPTI Haberi Gencin Sesi Gazetesi - Bingöl
bingöl Dent Avrupa Diş
25 Mart 2019, 17:16
>>
Firma Rehberi
Yazarlar
Künyemiz
Seri İlanlar
Foto Galeri
Video Galeri
Haber Arşivi
Anasayfa
» 14:08 HÜDA PAR “Seçim Propaganda Stratejisi Düşmanlaştırma Üzerine Kurulmamalıdır” » 10:38 GENÇ’İN YILDIZLARI BURADA YETİŞECEK » 10:37 O MEZRALAR ELEKTRİĞE KAVUŞTU » 10:33 SÖZEN, “EMNİYET BİZİM GÖZ BEBEĞİMİZ” » 10:31 BAYAN POLİSE SEVGİ ÇEMBERİ » 10:29 GENÇ İLÇESİNE ATANAN BEKÇİLERİN İSİMLERİ BELLİ OLDU » 10:27 HDP Eşbaşkan Adaylarından teşekkür » 10:26 Halk Eğitim Merkezi “İşaret Dili Kursu” Açıyor » 15:06 MURADAN DER’DEN TEŞEKKÜR » 16:55 Bingöl'e Düşen Göktaşının Sırrı Çözüldü
GENÇ’İN YILDIZLARI BURADA YETİŞECEK
O MEZRALAR ELEKTRİĞE KAVUŞTU
SÖZEN, “EMNİYET BİZİM GÖZ BEBEĞİMİZ”
BAYAN POLİSE SEVGİ ÇEMBERİ
Bu haber 18 Şubat 2018, Pazar 16:50 tarihinde eklendi. 2255 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

AK PARTİ ‘VEFA VE KARDEŞLİK’ TOPLANTISI YAPTI

Ak Parti 2002’den bu yana teşkilatta görev alan üyelerle vefa ve kardeşlik toplantısı düzenledi.
AK PARTİ ‘VEFA VE KARDEŞLİK’ TOPLANTISI YAPTI Ak Parti İl Başkanı Mehmet Hanefi Güler, kuruluşundan bu yana Ak Parti’de, yönetim kurulu, merkez ilçe, gençlik ve kadın kollarında görev almış teşkilat üyeleriyle “Vefa ve Kardeşlik toplantısı düzenledi.

 

Özel bir işletmede gerçekleşen toplantıya; Ak Parti Bingöl Milletvekili Enver Fehmioğlu, Ak Parti İl Başkanı Mehmet Hanefi Güler, Merkez İlçe Başkanı Feyzi Kızıl, Gençlik Kolları Başkanı Yusuf Bayantemur, yönetim kurulu üyeleri ve 2002 yılından bu yana Ak Parti kademelerinde görev almış teşkilat üyeleri katıldı.

 

İnsan ayrımı yapmadan şehrimizi daha ileriye götürmek için birlik beraberlik içinde hareket edilmesi gerektiğini söyleyen Ak Parti İl Başkanı Hanefi Güler teşkilat üyeleri yaptığı konuşmada şunları söyledi:

 

“Ak Parti değişim, dönüşüm ve gelişim partisidir. 50, 60 yıllık bir geçmişi vardır. 15 yıldan sonar bunun meyvesini almaya başladık. Ak Parti dönemi Cumhuriyet dönemiyle eş değer bir dönemdir hatta daha fazlasıdır. Bugün yapılan hizmetleri anlatmaya başlasak akşama kadar bitiremeyiz.  Ben buradaİl Başkanı olarak Ak Parti’nin kurumsal kişiliğini temsil etmekteyim. Kadın Kolları, Gençlik Kolları ilçelerimizle birlikte tüm halkımızın hizmetindeyiz. Biz mevki, makam partisi değiliz. Bizler icin önemli olan samimiyettir, kardeşliktir ve sadakattir. Mevki makamlar nefsidir, geçicidir. Sizden ricamız bu tür şeylere itibar etmeyiniz. Önemli olan taleplere karşılık hizmetimiz, dürüstlüğümüz ve mücadelemizdir.

 

Biz hizmetimizi yaparken insane ayrımı yapmaksızın yerine getiriyoruz. Peygamber efendimiz ırkçılığı ayağının altına almıştır. Bizde hizmetimizde bu düsturla yola çıktık. Kurumlarımızı buşekilde çalıştıracağız. Bakanımız ve vekilimiz ile birlikte tam bir uyum içinde şehrimizi daha ileriye taşımak için bütün imkanları harekete geçirerek mücadele edeceğiz. Davetimize icabet eden vebu zamana kadar bu partiye gönül vermiş bütün üyelerimize huzurunuzda teşekkür ediyorum” dedi.

 

 

FEHMİOĞLU: “ENERJİMİZİ BOŞA HARCAMAYALIM”

 

Bilaloğlu’nda meydana gelen kazada hayatını kaybeden 4 vatandaş ve kalp krizi sonucu vefat eden Ak Parti İl Yönetimindeki İşadamı Mehmet Oğur’un taziyesine katılmak üzere şehre geldiğini söyleyen Milletvekili Enver Fehmioğlu, hayatını kaybeden vatandaşlara Allah’tan rahmet, kederli ailelerine başsağlığı diledi.

 

Parti yönetimden bir değişimin yaşandığını belirten Milletvekili Enver Fehmioğlu, “Partimizin kuruluşundan bu yana hizmeti olan değerli kardeşlerimizle bir arada olmamız ve buna vesile olan İl Başkanımıza teşekkür ediyorum. Bu tür etkinliklerin sık sık olması gerektiğine inanıyorum. Partimizin başarısı her türlü mevki ve makamların önündedir. Kuruluşundan bugüne gerek vekillik gerek teşkilat bazında her dönem değişimler olmuştur. Bizim partimizin durumu basit bir parti durumu değildir. Biz bu işe dava olarak bakıyoruz. Bazen insan ben hak ettim görev vermediler anlayışına düşebilir. Bizler de geçmişte bunu yaşadık. Ülkemizin durumu malum.  Zor bir dönemden geçiyoruz. Büyük Üstadın dediği gibi imanın tehlikeye girdiği bir yerde teferruatla uğraşmanın gereği yoktur. Enerjimizi gereksiz tüketmeyelim. Bizi başarıya götüren birlik beraberliktir. Gönül isterki resmiyet olarak herkes kademelerde görev yapsın ama imkanı yok. 300 bin nüfuslu bir şehrimizde 30 kişi seçilecek. O sebeple dönemsel olarak bazı değişimler olacaktır. Bu bir bayrak yarışıdır. Arkadaşların alınacağından ihtimal görmüyorum.  Bu toplantımızın birliğimize beraberliğimizse vesile olmasını diliyorum. Geçmişten bu güne kadar her türlü kademede görev almış arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Gelecek için başarılar diliyorum” dedi.

 

Program hatıra fotoğrafı çekiminin ardından sona erdi.

 

Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
Yazmış olduğunuz yorumlar küfür hakaret vb. içerik içermemelidir. Yorumlar yönetici onayından sonra yayınlanmaktadır.
Yapılan Yorumlar
Diğer Haberler
1 2 3 4
Genç İlçemiz Önemli Telefon Rehberi

VEFAT > LAMİA KAYA VEFAT > LAMİA KAYA
13 Ocak 2015, Salı 15:24:35
Genç Belediyesi Kültür ve Sosyal Hizmetler Müdürü Cahit Kaya’nın annesi Lamia Kaya tedavi g
MAHMUT YAKIŞIR MAHMUT YAKIŞIR
31 Mart 2014, Pazartesi 12:26:11
Genç ilçesinde uzun yıllar belediye meclis üyeliği görevlerinde bulunan Mahmut Yakışır, ge

     Web sitemizdeki bütün materyalleri Gencin Sesi linkiyle kaynak
göstermek şartıyla kullanabilirsiniz. halı saha yapan firmalar
Web sitemiz Bingöl reklam kod ve tasarımına sahiptir. © 2007-2016

İletişim
İletişim
Genç Haberleri
Bingöl Haberleri
Genç Kurumlar Telefon Rehberi
Mahalle ve Köylerimiz
halı saha yapan firmalar