“Yeni Türkiye’ye hep birlikte katkı sunacağız” Haberi Gencin Sesi Gazetesi - Bingöl
24 Eylül 2018, 04:59
  
Firma Rehberi
Yazarlar
Künyemiz
Seri İlanlar
Foto Galeri
Video Galeri
Haber Arşivi
Anasayfa
» 17:54 30 alıma 2 Bin 100 başvuru! » 17:51 Hür Gençlik Aşure dağıttı » 12:16 AFAD: Bingöl’de 7 Üzerinde Deprem Olursa… » 17:55 KADINLAR FABRİKA İÇİN AYAKLANDI » 12:10 Temizkan, Dursunbey Kaymakamlığına atandı » 18:48 Gaziler Günü düzenlenen tören ile kutlandı » 14:35 Çaldığı ineği kesti Jandarmaya yakalandı » 10:58 Her Daireye Bir Otopark Zorunluluğu Geliyor » 10:52  Bingöl Üniversitesi'ni Cenevre'de tanıttılar! » 10:50  Çiftçilere 134 ton buğday dağıtıldı
30 alıma 2 Bin 100 başvuru!
Hür Gençlik Aşure dağıttı
KADINLAR FABRİKA İÇİN AYAKLANDI
Temizkan, Dursunbey Kaymakamlığına atandı
Bu haber 05 Mart 2018, Pazartesi 15:18 tarihinde eklendi. 1448 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

“Yeni Türkiye’ye hep birlikte katkı sunacağız”

Genç İlçe Kadın Kolları Başkanlığı’nı ziyaret eden AK Parti Bingöl Kadın Kolları Başkanı Tuğba Varolgüneş, 'Amacımız Yeni Türkiye yolunda ülkemize ve Bingöl’e katkıda bulunmak” dedi.
“Yeni Türkiye’ye hep birlikte katkı sunacağız”

Önceki hafta Bingöl AK Parti Kadın Kolları Başkanlığı’na atanan Tuğba Varolgüneş, ilk ziyaretini Genç İlçe Kadın Kolları Başkanlığı’na gerçekleştirdi. Kadın Kolları Başkanı Azize Ok ve yönetim kurulu üyelerinin karşıladığı AK Parti’nin çiçeği burnunda yeni başkanı Varolgüneş, amaçlarının Yeni Türkiye yolunda ülkeye ve Bingöl’e katkıda bulunmak olduğunu söyledi. Kadın Kolları Başkanı Varolgüneş: “ Öncelikle bize bu görevi tevdi eden, layık gören herkese ve daha önce görev yapmış, hizmet etmiş tüm başkanlarıma teşekkür ediyorum. Rabbim utandırmasın, yar ve yardımcımız olsun. Bu makam ve mevkilerin birer bayrak emaneti olduğunu bilerek görevimize başladık. Almış olduğumuz ağır sorumluluğun farkında olarak hep birlikte bu çıtayı daha yukarılara taşımak için elimizden gelen gayreti göstereceğiz. Önümüzde yerel ve genel olmak üzere iki önemli seçim bulunmakta. Bu davaya gönül verenler olarak partimizin bu seçimlerde en iyi sonucu alması için tüm ekip arkadaşlarım ile birlikte canla başla mücadele edeceğiz” dedi.


Gerçekleşen ziyarette parti çalışmaları hakkında Başkan Varolgüneş’e bilgiler veren AK Parti Genç İlçe Kadın Kolları Başkanı Azize Ok ise: “Öncelikle yeni başkanımıza yeni görevlerinin hayırlı olmasını diliyorum.  Malum önümüzde iki önemli seçim var. Bizler bu seçimlerin ülkemiz ve İslam coğrafyası için ne denli önemli olduğunu çok iyi biliyoruz. Kadrolarımız ile güçlü bir şekilde ev ev, sokak sokak dolaşarak her zaman olduğu gibi ağır sorumluluğumuzun bilinciyle çalışmalarımızı gerçekleştireceğiz. Rabbim bizleri Muaffak kılsın inşallah” dedi.

 

Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
Yazmış olduğunuz yorumlar küfür hakaret vb. içerik içermemelidir. Yorumlar yönetici onayından sonra yayınlanmaktadır.
Yapılan Yorumlar
Diğer Haberler
Genç İlçemiz Önemli Telefon Rehberi

VEFAT > LAMİA KAYA VEFAT > LAMİA KAYA
13 Ocak 2015, Salı 15:24:35
Genç Belediyesi Kültür ve Sosyal Hizmetler Müdürü Cahit Kaya’nın annesi Lamia Kaya tedavi g
MAHMUT YAKIŞIR MAHMUT YAKIŞIR
31 Mart 2014, Pazartesi 12:26:11
Genç ilçesinde uzun yıllar belediye meclis üyeliği görevlerinde bulunan Mahmut Yakışır, ge

     Web sitemizdeki bütün materyalleri Gencin Sesi linkiyle kaynak
göstermek şartıyla kullanabilirsiniz. halı saha yapan firmalar
Web sitemiz Bingöl reklam kod ve tasarımına sahiptir. © 2007-2016

İletişim
İletişim
Genç Haberleri
Bingöl Haberleri
Genç Kurumlar Telefon Rehberi
Mahalle ve Köylerimiz