KALBİN AVM'NİN GENÇ ŞUBESİ DUALARLA AÇILDI Haberi Gencin Sesi Gazetesi - Bingöl
bingöl Dent Avrupa Diş
25 Mart 2019, 17:34
>>
Firma Rehberi
Yazarlar
Künyemiz
Seri İlanlar
Foto Galeri
Video Galeri
Haber Arşivi
Anasayfa
» 14:08 HÜDA PAR “Seçim Propaganda Stratejisi Düşmanlaştırma Üzerine Kurulmamalıdır” » 10:38 GENÇ’İN YILDIZLARI BURADA YETİŞECEK » 10:37 O MEZRALAR ELEKTRİĞE KAVUŞTU » 10:33 SÖZEN, “EMNİYET BİZİM GÖZ BEBEĞİMİZ” » 10:31 BAYAN POLİSE SEVGİ ÇEMBERİ » 10:29 GENÇ İLÇESİNE ATANAN BEKÇİLERİN İSİMLERİ BELLİ OLDU » 10:27 HDP Eşbaşkan Adaylarından teşekkür » 10:26 Halk Eğitim Merkezi “İşaret Dili Kursu” Açıyor » 15:06 MURADAN DER’DEN TEŞEKKÜR » 16:55 Bingöl'e Düşen Göktaşının Sırrı Çözüldü
GENÇ’İN YILDIZLARI BURADA YETİŞECEK
O MEZRALAR ELEKTRİĞE KAVUŞTU
SÖZEN, “EMNİYET BİZİM GÖZ BEBEĞİMİZ”
BAYAN POLİSE SEVGİ ÇEMBERİ
Bu haber 01 Mayıs 2018, Salı 13:11 tarihinde eklendi. 1831 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

KALBİN AVM'NİN GENÇ ŞUBESİ DUALARLA AÇILDI

Genç Kültür Mahallesi Cumhuriyet Caddesi üzerinde hizmete giren Kalbin Alış Veriş Mağazası (Kalbin-AVM) yoğun davetli eşliğinde dualarla açıldı.
KALBİN AVM'NİN GENÇ ŞUBESİ DUALARLA AÇILDI

Bingöl’ün en büyük alışveriş merkezlerinden biri olan Kalbin AVM’in Genç şubesinin açılışı gerçekleşti.

 

Açılış törenine, Vali Ali Mantı, Vali Yardımcısı Cevat Gün, Kaymamam Hasan Hüseyin Vural, Belediye Başkanı M Hadi Topraktan, İl Emniyet Müdürü Metin Akay, İl Genel Meclis Üyesi Arif Andiç, İlçe Emniyet Müdürü Levent İzmir, AK Parti Genç İlçe Başkanı Bilal Sağlar, BİNTSO Başkanı Mahmut Ayas, Kalbin Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Kalkan, kamu kurum müdürleri, davetliler ve vatandaşlar katıldı.

 

Açılışta bir konuşma yapan Belediye Başkanı M Hadi Topraktan, “Ahmet beyin Genç’te alış veriş mağazasını açmasını gerçekten önemsiyoruz. Çünkü Bingöl’ün öz sermayesini ile açmış. Biz Gençliler olarak sürekli Bingöl’e git gel yaparak yorulduk. Artık bizimde bir Kalbin AVM’miz var. Bu hizmeti için kendilerine teşekkür ediyoruz. Ahmet beyden artık Bingöl’de tek değil de ülke genelinde de mağaza açmasını bekliyoruz. Umarım Rabbim ona nasip eder.” Dedi.

 

Vali Ali Mantı ise, “Ahmet kardeşimizin Genç’te böyle bir hizmette bulunmasını tebrik ediyorum. Genç bizim önemli ilçelerimizden bir tanesi. Her işi yerinin açılışında ilimiz adına, ülkemiz adına ve milletimiz adına seviniyoruz. Çünkü her yeni iş yeri açılışı yeni iş imkanı, işsizlere çalışma imkanı sunulması demek. İnşallah ilçemizde ilimizde ve ülkenin her köşesinde iş merkezleri artarak devam eder ve ülkenin kalkınmasını sağlar.” Diye konuştu.

 

Vali Mantı'nın konuşması sonrası okunan dua ile mağazanın açılış kurdelesi kesildi. Vali Mantı ve beraberindekiler mağazayı dolaşıp, hayırlı olması dileklerinde bulundular.