KALBİN AVM'NİN GENÇ ŞUBESİ DUALARLA AÇILDI Haberi Gencin Sesi Gazetesi - Bingöl
20 Temmuz 2018, 15:39
  
Firma Rehberi
Yazarlar
Künyemiz
Seri İlanlar
Foto Galeri
Video Galeri
Haber Arşivi
Anasayfa
» 12:35 Genç Hat Minibüsleri ve Belediye Otobüsü’nün yeni garajı eski terminal binası oldu » 12:13 ‘Genç Çiftçi Projesi’ 1’nci Yedek Asıl Listesi Açıklandı » 13:26 728 Gün Sonra OHAL Kalktı! » 12:37 Berdibek ve Aydemir, TBMM Komisyon üyeliklerine seçildi » 11:52 GENÇ'TE ÇOK MİKTARDA UYUŞTURUCU ELE GEÇİRİLDİ » 13:33 KARAYOLLARI BÖLGE MÜDÜRÜ GÜLŞEN: BİR EKSİKLİK YOK! » 13:20 “5 YIL ÖNCE MASTER PLANI HAZIRLANDI. UYGULAYAN İSE YOK” » 13:04 “KANLI EMEL, ŞANLI DESTAN!” » 12:50 YAŞAMI TEHDİT EDİYOR! » 12:47 TBF’DAN GENÇ YİBO’YA 2. LİG DAVETİ
Genç Hat Minibüsleri ve Belediye Otobüsü’nün yeni garajı eski terminal binası oldu
‘Genç Çiftçi Projesi’ 1’nci Yedek Asıl Listesi Açıklandı
GENÇ'TE ÇOK MİKTARDA UYUŞTURUCU ELE GEÇİRİLDİ
KARAYOLLARI BÖLGE MÜDÜRÜ GÜLŞEN: BİR EKSİKLİK YOK!
Bu haber 01 Mayıs 2018, Salı 13:11 tarihinde eklendi. 1677 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

KALBİN AVM'NİN GENÇ ŞUBESİ DUALARLA AÇILDI

Genç Kültür Mahallesi Cumhuriyet Caddesi üzerinde hizmete giren Kalbin Alış Veriş Mağazası (Kalbin-AVM) yoğun davetli eşliğinde dualarla açıldı.
KALBİN AVM'NİN GENÇ ŞUBESİ DUALARLA AÇILDI

Bingöl’ün en büyük alışveriş merkezlerinden biri olan Kalbin AVM’in Genç şubesinin açılışı gerçekleşti.

 

Açılış törenine, Vali Ali Mantı, Vali Yardımcısı Cevat Gün, Kaymamam Hasan Hüseyin Vural, Belediye Başkanı M Hadi Topraktan, İl Emniyet Müdürü Metin Akay, İl Genel Meclis Üyesi Arif Andiç, İlçe Emniyet Müdürü Levent İzmir, AK Parti Genç İlçe Başkanı Bilal Sağlar, BİNTSO Başkanı Mahmut Ayas, Kalbin Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Kalkan, kamu kurum müdürleri, davetliler ve vatandaşlar katıldı.

 

Açılışta bir konuşma yapan Belediye Başkanı M Hadi Topraktan, “Ahmet beyin Genç’te alış veriş mağazasını açmasını gerçekten önemsiyoruz. Çünkü Bingöl’ün öz sermayesini ile açmış. Biz Gençliler olarak sürekli Bingöl’e git gel yaparak yorulduk. Artık bizimde bir Kalbin AVM’miz var. Bu hizmeti için kendilerine teşekkür ediyoruz. Ahmet beyden artık Bingöl’de tek değil de ülke genelinde de mağaza açmasını bekliyoruz. Umarım Rabbim ona nasip eder.” Dedi.

 

Vali Ali Mantı ise, “Ahmet kardeşimizin Genç’te böyle bir hizmette bulunmasını tebrik ediyorum. Genç bizim önemli ilçelerimizden bir tanesi. Her işi yerinin açılışında ilimiz adına, ülkemiz adına ve milletimiz adına seviniyoruz. Çünkü her yeni iş yeri açılışı yeni iş imkanı, işsizlere çalışma imkanı sunulması demek. İnşallah ilçemizde ilimizde ve ülkenin her köşesinde iş merkezleri artarak devam eder ve ülkenin kalkınmasını sağlar.” Diye konuştu.

 

Vali Mantı'nın konuşması sonrası okunan dua ile mağazanın açılış kurdelesi kesildi. Vali Mantı ve beraberindekiler mağazayı dolaşıp, hayırlı olması dileklerinde bulundular.