KALBİN AVM'NİN GENÇ ŞUBESİ DUALARLA AÇILDI Haberi Gencin Sesi Gazetesi - Bingöl
24 Eylül 2018, 09:26
  
Firma Rehberi
Yazarlar
Künyemiz
Seri İlanlar
Foto Galeri
Video Galeri
Haber Arşivi
Anasayfa
» 17:54 30 alıma 2 Bin 100 başvuru! » 17:51 Hür Gençlik Aşure dağıttı » 12:16 AFAD: Bingöl’de 7 Üzerinde Deprem Olursa… » 17:55 KADINLAR FABRİKA İÇİN AYAKLANDI » 12:10 Temizkan, Dursunbey Kaymakamlığına atandı » 18:48 Gaziler Günü düzenlenen tören ile kutlandı » 14:35 Çaldığı ineği kesti Jandarmaya yakalandı » 10:58 Her Daireye Bir Otopark Zorunluluğu Geliyor » 10:52  Bingöl Üniversitesi'ni Cenevre'de tanıttılar! » 10:50  Çiftçilere 134 ton buğday dağıtıldı
30 alıma 2 Bin 100 başvuru!
Hür Gençlik Aşure dağıttı
KADINLAR FABRİKA İÇİN AYAKLANDI
Temizkan, Dursunbey Kaymakamlığına atandı
Bu haber 01 Mayıs 2018, Salı 13:11 tarihinde eklendi. 1720 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

KALBİN AVM'NİN GENÇ ŞUBESİ DUALARLA AÇILDI

Genç Kültür Mahallesi Cumhuriyet Caddesi üzerinde hizmete giren Kalbin Alış Veriş Mağazası (Kalbin-AVM) yoğun davetli eşliğinde dualarla açıldı.
KALBİN AVM'NİN GENÇ ŞUBESİ DUALARLA AÇILDI

Bingöl’ün en büyük alışveriş merkezlerinden biri olan Kalbin AVM’in Genç şubesinin açılışı gerçekleşti.

 

Açılış törenine, Vali Ali Mantı, Vali Yardımcısı Cevat Gün, Kaymamam Hasan Hüseyin Vural, Belediye Başkanı M Hadi Topraktan, İl Emniyet Müdürü Metin Akay, İl Genel Meclis Üyesi Arif Andiç, İlçe Emniyet Müdürü Levent İzmir, AK Parti Genç İlçe Başkanı Bilal Sağlar, BİNTSO Başkanı Mahmut Ayas, Kalbin Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Kalkan, kamu kurum müdürleri, davetliler ve vatandaşlar katıldı.

 

Açılışta bir konuşma yapan Belediye Başkanı M Hadi Topraktan, “Ahmet beyin Genç’te alış veriş mağazasını açmasını gerçekten önemsiyoruz. Çünkü Bingöl’ün öz sermayesini ile açmış. Biz Gençliler olarak sürekli Bingöl’e git gel yaparak yorulduk. Artık bizimde bir Kalbin AVM’miz var. Bu hizmeti için kendilerine teşekkür ediyoruz. Ahmet beyden artık Bingöl’de tek değil de ülke genelinde de mağaza açmasını bekliyoruz. Umarım Rabbim ona nasip eder.” Dedi.

 

Vali Ali Mantı ise, “Ahmet kardeşimizin Genç’te böyle bir hizmette bulunmasını tebrik ediyorum. Genç bizim önemli ilçelerimizden bir tanesi. Her işi yerinin açılışında ilimiz adına, ülkemiz adına ve milletimiz adına seviniyoruz. Çünkü her yeni iş yeri açılışı yeni iş imkanı, işsizlere çalışma imkanı sunulması demek. İnşallah ilçemizde ilimizde ve ülkenin her köşesinde iş merkezleri artarak devam eder ve ülkenin kalkınmasını sağlar.” Diye konuştu.

 

Vali Mantı'nın konuşması sonrası okunan dua ile mağazanın açılış kurdelesi kesildi. Vali Mantı ve beraberindekiler mağazayı dolaşıp, hayırlı olması dileklerinde bulundular.