“Hepimizin ortak amacı Bingöl'e hizmet etmektir” Haberi Gencin Sesi Gazetesi - Bingöl
bingöl Dent Avrupa Diş
25 Mart 2019, 16:46
>>
Firma Rehberi
Yazarlar
Künyemiz
Seri İlanlar
Foto Galeri
Video Galeri
Haber Arşivi
Anasayfa
» 14:08 HÜDA PAR “Seçim Propaganda Stratejisi Düşmanlaştırma Üzerine Kurulmamalıdır” » 10:38 GENÇ’İN YILDIZLARI BURADA YETİŞECEK » 10:37 O MEZRALAR ELEKTRİĞE KAVUŞTU » 10:33 SÖZEN, “EMNİYET BİZİM GÖZ BEBEĞİMİZ” » 10:31 BAYAN POLİSE SEVGİ ÇEMBERİ » 10:29 GENÇ İLÇESİNE ATANAN BEKÇİLERİN İSİMLERİ BELLİ OLDU » 10:27 HDP Eşbaşkan Adaylarından teşekkür » 10:26 Halk Eğitim Merkezi “İşaret Dili Kursu” Açıyor » 15:06 MURADAN DER’DEN TEŞEKKÜR » 16:55 Bingöl'e Düşen Göktaşının Sırrı Çözüldü
GENÇ’İN YILDIZLARI BURADA YETİŞECEK
O MEZRALAR ELEKTRİĞE KAVUŞTU
SÖZEN, “EMNİYET BİZİM GÖZ BEBEĞİMİZ”
BAYAN POLİSE SEVGİ ÇEMBERİ
Bu haber 03 Mayıs 2018, Perşembe 13:44 tarihinde eklendi. 1399 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

“Hepimizin ortak amacı Bingöl'e hizmet etmektir”

AK Parti Bingöl milletvekili aday adayı Ziya Sözen 24 Haziran seçimlerinde aday adayı olanların hepsinin tek bir amacının olduğunu belirterek, bunun da Bingöl'e hizmet olduğunu söyledi.
 “Hepimizin ortak amacı Bingöl'e hizmet etmektir” AK Parti Bingöl milletvekili aday adayı Ziya Sözen 24 Haziran seçimlerinde aday adayı olanların hepsinin tek bir amacının olduğunu belirterek, bunun da Bingöl'e hizmet olduğunu söyledi.
AK Parti Bingöl milletvekili aday adayı olarak çıktığı millete hizmet yolunda Allah'ın kendilerini millete karşı mahcup etmemesini temenni eden Ziya Sözen, millete hizmet için girdikleri bu kutsal yolda bütün aday adayı arkadaşlarına, yoldaşlarına ve hemşerilerine başarılar diledi. Sözen, "Bingöl ilimizde 53 aday adayının başvuruda bulunması 16 yılını geride bırakan partimize duyulan güvenin bir ifadesidir. Başvuruda bulunan 53 aday adayımız da her biri birbirinden değerlidir ve birbirinden kıymetlidir. Hepimizin ortak amacı güzel ilimiz Bingöl'e hizmet etmektir. Bingöl'ümüzü kalkındırmak ve var olan sorunlarını çözmek amacındayız. Hiçbirimiz birbirimize asla rakip değiliz. Bizler milletimize devletimize ilimize hizmet etmek için tatlı bir yarışın içerisindeyiz. Çıkmış olduğumuz bu yolda en önemli husus, vatandaşımızın ve partimizin bizden en büyük beklentisi milletimize hizmet yolunda partimize aşkla, sevgiyle ve sadakatla bağlı kalmamızdır. Arkamızdaki kitle ne kadar fazla olursa olsun, sevenlerimiz ve destekçilerimiz ne kadar fazla olursa olsun, hiçbirimizin gücü AK Parti kurumsal kimliğinin üzerinde değildir ve olmamalıdır. Hiçbirimiz AK Partiden daha büyük değiliz ve daha güçlü değiliz. Bizler milletimize ve partimize efendi olmak için aday olmadık. Bizler milletimize ve partimize hizmet etmek ve hizmetkarlık yapmak için aday olduk. Bu bilinçle sonuna kadar hareket etmeliyiz. Hiçbirimiz ben güçlüyüm ben vazgeçilmezim ben olmazsam parti olmaz seçim kazanılmaz havasında asla olmamalıyız" dedi.

"Bir bölgenin ve aşiretin değil bütün Bingöl'ün aday adayıyım"


Ziya Sözen, hiç bir şekilde bir bölgenin, bir aşiretin, bir ilçenin değil bütün Bingöl'ün aday adayı olacağını söyledi. Sözen, "Ziya Sözen olarak asla bir bölgenin, bir aşiretin, bir ilçenin, bir kesimin aday aday değilim. Ben bütün Bingöl’ün bütün Bingöllülerin, bütün hemşehrilerimin aday adayıyım. AK Parti Bingöl milletvekili aday adayı olarak 21 Mayıs gecesi partimiz ve Cumhurbaşkanımız beni millete hizmet yolunda aday gösterse de aday göstermese de, şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonrada partimin ve Cumhurbaşkanım emrinde hizmetkar olarak görevimi sürdürmeye partime ve milletimize hizmet etmeye devam edeceğim. Asla küsmeyeceğim asla kırılmayacağım, asla darılmayacağım. AK Partiden aday adayı olmayı bile bir şeref, bir onur, bir gurur olarak görür bundan sonra partime nasıl hizmet edebilirim düşüncesiyle partinin bir neferi olarak yoluma devam edeceğim. 21 Mayıs’ta aday olarak yer alacak üç arkadaşımız kim olursa olsun, malımla, canımla, onlarla beraber partimizin başarısı için aynı aşkla, aynı şevkle, aynı heyecanla hizmet etmeye devam edeceğim. Bütün aday adayı arkadaşlarımızdan ricam herkes bu bilinçle hareket etmeli, ben değil biz anlayışıyla milletimize ve partimize hizmet etmeye devam etmelidir. Şahsi hırslarımızı kişisel menfaatlerimizi gelecek kaygılarımızı bir tarafa bırakarak devletimize milletimize partimize hizmet etmeliyiz. Böyle davrandığınız takdirde hem ilimiz hem ülkemiz hem devletimiz hem de birey olarak bizler kazançlı çıkmış olacağız. Böyle davranmadığınız takdirde, yer almadığınız zaman partimize ihanet ettiğimiz taktirde, hem partimiz hem ilimiz hem milletimiz telafisi mümkün olmayacak zararlar görecektir. Bu kapsamda 24 Haziran 2018 tarihinde yapılacak seçimlerin ülkemize milletimize devletimize hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum. Milletimize hizmet etmek için çıkmış olduğumuz bu kutsal yolda Allah bizleri hem şehirlerimize karşı mahcup etmesin. Bütün aday adayı arkadaşlarıma başarılar ve muvaffakıyetler diliyorum” diye konuştu.

Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
Yazmış olduğunuz yorumlar küfür hakaret vb. içerik içermemelidir. Yorumlar yönetici onayından sonra yayınlanmaktadır.
Yapılan Yorumlar
Diğer Haberler
1 2 3 4
Genç İlçemiz Önemli Telefon Rehberi

VEFAT > LAMİA KAYA VEFAT > LAMİA KAYA
13 Ocak 2015, Salı 15:24:35
Genç Belediyesi Kültür ve Sosyal Hizmetler Müdürü Cahit Kaya’nın annesi Lamia Kaya tedavi g
MAHMUT YAKIŞIR MAHMUT YAKIŞIR
31 Mart 2014, Pazartesi 12:26:11
Genç ilçesinde uzun yıllar belediye meclis üyeliği görevlerinde bulunan Mahmut Yakışır, ge

     Web sitemizdeki bütün materyalleri Gencin Sesi linkiyle kaynak
göstermek şartıyla kullanabilirsiniz. halı saha yapan firmalar
Web sitemiz Bingöl reklam kod ve tasarımına sahiptir. © 2007-2016

İletişim
İletişim
Genç Haberleri
Bingöl Haberleri
Genç Kurumlar Telefon Rehberi
Mahalle ve Köylerimiz
halı saha yapan firmalar