Tasalı, Adaylığını Açıkladı Haberi Gencin Sesi Gazetesi - Bingöl
bingöl Dent Avrupa Diş
25 Mart 2019, 17:00
>>
Firma Rehberi
Yazarlar
Künyemiz
Seri İlanlar
Foto Galeri
Video Galeri
Haber Arşivi
Anasayfa
» 14:08 HÜDA PAR “Seçim Propaganda Stratejisi Düşmanlaştırma Üzerine Kurulmamalıdır” » 10:38 GENÇ’İN YILDIZLARI BURADA YETİŞECEK » 10:37 O MEZRALAR ELEKTRİĞE KAVUŞTU » 10:33 SÖZEN, “EMNİYET BİZİM GÖZ BEBEĞİMİZ” » 10:31 BAYAN POLİSE SEVGİ ÇEMBERİ » 10:29 GENÇ İLÇESİNE ATANAN BEKÇİLERİN İSİMLERİ BELLİ OLDU » 10:27 HDP Eşbaşkan Adaylarından teşekkür » 10:26 Halk Eğitim Merkezi “İşaret Dili Kursu” Açıyor » 15:06 MURADAN DER’DEN TEŞEKKÜR » 16:55 Bingöl'e Düşen Göktaşının Sırrı Çözüldü
GENÇ’İN YILDIZLARI BURADA YETİŞECEK
O MEZRALAR ELEKTRİĞE KAVUŞTU
SÖZEN, “EMNİYET BİZİM GÖZ BEBEĞİMİZ”
BAYAN POLİSE SEVGİ ÇEMBERİ
Bu haber 08 Mayıs 2018, Salı 17:26 tarihinde eklendi. 1334 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Tasalı, Adaylığını Açıkladı

HÜDA PAR Bingöl İl Başkanlığından istifa eden Hamdullah Tasalı, milletvekilliği aday adaylığı için başvuruda bulundu.
 Tasalı, Adaylığını Açıkladı
Bingöl'den milletvekili aday adaylığı için başvuruda bulunan Tasalı, 27'nci dönem milletvekili genel seçimlerinin Bingöl'e, ülkeye ve İslam ümmetine hayırlı olmasını, huzura ve barışa vesile olması temennisinde bulundu.

 

Yaklaşık 6 yıldır HÜDA PAR Bingöl il başkanlığını yürüttüğünü ifade eden Tasalı, şunları söyledi:

 

“Doğrusu HÜDA PAR sloganıyla seçim çalışmalarının startını veren partimize 27'nci dönem milletvekilli aday adaylığı için başvurumu yaptım. Başvuru evraklarımızı İl Başkanlığı vekili olan arkadaşımıza teslim ettik.  HÜDA PAR olarak bizler, ‘Önce İnsan Öncelik Adalet' temasıyla Seçim çalışmalarını de bu eksende yürüteceğiz. Biz adaleti sadece mahkeme salonlarında, yargı kararlarında aramıyoruz. Sosyal, siyasal, iktisadi, idari, hizmet, eğitim ve hukuk gibi birçok alanda ciddi adaletsizlikler söz konusudur. 28 Şubat post modern darbecilerinin mağduriyetleri giderilmediği gibi yeni mağduriyetlerde ortaya çıkmaktadır. Daha önce OHAL 22 ilde var iken, şuanda ülkenin tamamında yürürlüktedir. Bundan dolayı birçok alanda bireysel hak ve hürriyetler kısıtlanmaktadır. Özellikle son zamanlarda Mülakat ve güvenlik soruşturmalarından kaynaklı hak, hukuk ve adalet baypas edilmiş, yeni mağduriyetler oluşmuştur. Tüm bu alanlarda adaletin yeniden tesis edilmesi için mücadele vereceğiz. Siyasetimizin merkezine öncelikle insanı koyacağız. İnşallah halkımızın destekleriyle, yeni Türkiye'nin meclisinde adaletin tesisi için haksızlıklara karşı mücadele edeceğizç.”

 

Hamdullah Tasalı kimdir?

 

Tasalı, 1970 yılında Silvan'da doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Genç ilçesinde tamamladı. Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesinde lisans eğitimini tamamladı. Serbest muhasebeci ve mali müşavirlik için 2 yıl staj yaptı. Mücbir nedenlerden dolayı stajı iptal edildi. 28 Şubat post modern darbesi sonucunda maddi ve manevi baskılara/haksızlıklara maruz kaldı. 26 yıl Genç ilçesinde serbest muhasebecilik yaptı. 2016 yılında emekli oldu. 2009 -2011 yılları arasında Genç ve Bingöl'de bazı STK'ların kurucu başkanlığını yaptı. 2012 yılında HÜDA PAR'ın kurucu il başkanlığının yanı sıra, 6 yıl HÜDA PAR'ın il başkanlığı görevini yaptı.  Tasalı, evli ve 3 çocuk babasıdır.

Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
Yazmış olduğunuz yorumlar küfür hakaret vb. içerik içermemelidir. Yorumlar yönetici onayından sonra yayınlanmaktadır.
Yapılan Yorumlar
Diğer Haberler
1 2 3 4
Genç İlçemiz Önemli Telefon Rehberi

VEFAT > LAMİA KAYA VEFAT > LAMİA KAYA
13 Ocak 2015, Salı 15:24:35
Genç Belediyesi Kültür ve Sosyal Hizmetler Müdürü Cahit Kaya’nın annesi Lamia Kaya tedavi g
MAHMUT YAKIŞIR MAHMUT YAKIŞIR
31 Mart 2014, Pazartesi 12:26:11
Genç ilçesinde uzun yıllar belediye meclis üyeliği görevlerinde bulunan Mahmut Yakışır, ge

     Web sitemizdeki bütün materyalleri Gencin Sesi linkiyle kaynak
göstermek şartıyla kullanabilirsiniz. halı saha yapan firmalar
Web sitemiz Bingöl reklam kod ve tasarımına sahiptir. © 2007-2016

İletişim
İletişim
Genç Haberleri
Bingöl Haberleri
Genç Kurumlar Telefon Rehberi
Mahalle ve Köylerimiz
halı saha yapan firmalar