“Kişisel çıkarlar değil önemli olan Bingöl’ün çıkarlarıdır” Haberi Gencin Sesi Gazetesi - Bingöl
bingöl Dent Avrupa Diş
25 Mart 2019, 16:47
>>
Firma Rehberi
Yazarlar
Künyemiz
Seri İlanlar
Foto Galeri
Video Galeri
Haber Arşivi
Anasayfa
» 14:08 HÜDA PAR “Seçim Propaganda Stratejisi Düşmanlaştırma Üzerine Kurulmamalıdır” » 10:38 GENÇ’İN YILDIZLARI BURADA YETİŞECEK » 10:37 O MEZRALAR ELEKTRİĞE KAVUŞTU » 10:33 SÖZEN, “EMNİYET BİZİM GÖZ BEBEĞİMİZ” » 10:31 BAYAN POLİSE SEVGİ ÇEMBERİ » 10:29 GENÇ İLÇESİNE ATANAN BEKÇİLERİN İSİMLERİ BELLİ OLDU » 10:27 HDP Eşbaşkan Adaylarından teşekkür » 10:26 Halk Eğitim Merkezi “İşaret Dili Kursu” Açıyor » 15:06 MURADAN DER’DEN TEŞEKKÜR » 16:55 Bingöl'e Düşen Göktaşının Sırrı Çözüldü
GENÇ’İN YILDIZLARI BURADA YETİŞECEK
O MEZRALAR ELEKTRİĞE KAVUŞTU
SÖZEN, “EMNİYET BİZİM GÖZ BEBEĞİMİZ”
BAYAN POLİSE SEVGİ ÇEMBERİ
Bu haber 09 Mayıs 2018, Çarşamba 11:34 tarihinde eklendi. 2156 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

“Kişisel çıkarlar değil önemli olan Bingöl’ün çıkarlarıdır”

İstanbul Adalar Kaymakamlığı’ndan istifa eden ve AK PartiBingöl Milletvekili Aday Adayı olan Bingöl’ün önemli bürokratlarından biri Hikmet Dengeşik, “Kişi merkezli bir strateji değil, Bingöl merkezli stratejiler geliştirilmeli. Kişisel çıkarlar değil önemli olan Bingöl’ün çıkarlarıdır” dedi.
“Kişisel çıkarlar değil önemli olan Bingöl’ün çıkarlarıdır”

Bingöl için yeni bir ölçe ve değerlendirme yapılması gerektiğini vurgulayan Dengeşik, “Bingöl’ümüzü ileriye taşımak için özellikle yerel kaynaklar temele oturtulmalı. Yapalım, edelimden çok, yaptık diyebilmeliyiz. Yerel dengeler ve kaynakları Bingöl için ekonomik faydaya nasıl dönüştürebileceğimizi çok iyi hesaplamalıyız. Bingöl için yerel kaynakları ekonomik değere dönüştürmenin yolunu en kısa sürede bulup, halkın menfaatlerine yönelik uzun vadeli çıkarlara dönüştürmemiz şehrimiz için elzem haldedir” diye konuştu.

 

Projeleri Toplumsal Faydaya Dönüştürmeliyiz

 

“Bingöl’ümüz Türkiye’nin en huzurlu ve güvenli şehirlerinden biridir” diye sözlerini sürdüren Dengeşik, “Bu güzel şehrimizin, güzel insanlarının hayatlarını daha da güzelleştirmek için toplumsal faydaya yönelik çalışmalar yürütmemiz gerek. Siyaset, devletin bekası ve milletin selameti, millete daha iyi yaşam koşulları sağlamak için yapılmalı. Ülkemizi daha iyi bir geleceğe taşımak için yapılmalı. İçinde bulunduğumuz seçim süreci de umarım bütün aday adaylarının birbirlerine karşı saygı duyacağı bir süreç olur. Sonuçta önemli olan Türkiye’mizdir, Bingöl’ümüzdür. Önemli olan Ülkemize ve Bingöl’e faydalı olacak olanların aday olarak seçilmesidir. Bingöl’ün kendisine ihtiyacı olan adayların seçilmesi Bingöl için çok önemli olur” şeklinde konuştu.

 

Hikmet Dengeşik Kimdir?

1966 yılında Bingöl’ün Genç ilçesinde doğdu. İlkokulu Genç İlçesi Sürekli Köyü ilkokulunda, Ortaokul ve Lise eğitimini ise Bingöl İmam Hatip Lisesinde 1984 yılında tamamladı. Aynı yıl İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümünü kazanan Dengeşik, 1988 yılında Kamu Yönetiminden mezun oldu. 1989 yılında Bingöl kaymakam adayı olarak memuriyet hayatına başladı. 1990 yılında 1 yıl süre ile İngiltere’de dil ve meslek eğitimi gördükten sonra Kırşehir Akpınar, Mersin Aydıncık ile Konya’nın Taşkent ve Doğanhisar ilçelerinde kaymakam vekilliği görevlerinde bulundu. İçişleri Bakanlığında 6 aylık kaymakamlık kursunu müteakiben 1993 yılında Samsun Asarcık ve Konya Güneysınır ilçelerinde kaymakamlık yaptı.1996 yılında içişleri bakanlığına atanan Dengeşik, İçişleri Bakanlığı merkezinde çeşitli görevlerde bulundu. Buradan İstanbul Vali Yardımcılığına atanan Dengeşik, kendi isteği ile vekâleten de yürüttüğü İstanbul Adalar Kaymakamlığına asaleten atandı. Dengeşik bu görevinden istifa ederek AK Parti Bingöl Milletvekili Aday Adayı oldu. Dengeşik, evli ve 2 çocuk babasıdır.

Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
Yazmış olduğunuz yorumlar küfür hakaret vb. içerik içermemelidir. Yorumlar yönetici onayından sonra yayınlanmaktadır.
Yapılan Yorumlar
Güney - Konu: - “Kişisel çıkarlar değil önemli olan Bingöl’ün çıkarlarıdır” - 2018-05-10 12:33:59
Sayın Cunhurbaşkanımız seçimi açıklayınca ilk aklıma gelen isim sizdiniz. Hikmet DENGEŞİK, hayırlısıyla Vekilimiz olursunuz inşallah.
Diğer Haberler
1 2 3 4
Genç İlçemiz Önemli Telefon Rehberi

VEFAT > LAMİA KAYA VEFAT > LAMİA KAYA
13 Ocak 2015, Salı 15:24:35
Genç Belediyesi Kültür ve Sosyal Hizmetler Müdürü Cahit Kaya’nın annesi Lamia Kaya tedavi g
MAHMUT YAKIŞIR MAHMUT YAKIŞIR
31 Mart 2014, Pazartesi 12:26:11
Genç ilçesinde uzun yıllar belediye meclis üyeliği görevlerinde bulunan Mahmut Yakışır, ge

     Web sitemizdeki bütün materyalleri Gencin Sesi linkiyle kaynak
göstermek şartıyla kullanabilirsiniz. halı saha yapan firmalar
Web sitemiz Bingöl reklam kod ve tasarımına sahiptir. © 2007-2016

İletişim
İletişim
Genç Haberleri
Bingöl Haberleri
Genç Kurumlar Telefon Rehberi
Mahalle ve Köylerimiz
halı saha yapan firmalar