Sözen: Bütün Bingöl halkının hizmetinde olacağım Haberi Gencin Sesi Gazetesi - Bingöl
bingöl Dent Avrupa Diş
25 Mart 2019, 17:16
>>
Firma Rehberi
Yazarlar
Künyemiz
Seri İlanlar
Foto Galeri
Video Galeri
Haber Arşivi
Anasayfa
» 14:08 HÜDA PAR “Seçim Propaganda Stratejisi Düşmanlaştırma Üzerine Kurulmamalıdır” » 10:38 GENÇ’İN YILDIZLARI BURADA YETİŞECEK » 10:37 O MEZRALAR ELEKTRİĞE KAVUŞTU » 10:33 SÖZEN, “EMNİYET BİZİM GÖZ BEBEĞİMİZ” » 10:31 BAYAN POLİSE SEVGİ ÇEMBERİ » 10:29 GENÇ İLÇESİNE ATANAN BEKÇİLERİN İSİMLERİ BELLİ OLDU » 10:27 HDP Eşbaşkan Adaylarından teşekkür » 10:26 Halk Eğitim Merkezi “İşaret Dili Kursu” Açıyor » 15:06 MURADAN DER’DEN TEŞEKKÜR » 16:55 Bingöl'e Düşen Göktaşının Sırrı Çözüldü
GENÇ’İN YILDIZLARI BURADA YETİŞECEK
O MEZRALAR ELEKTRİĞE KAVUŞTU
SÖZEN, “EMNİYET BİZİM GÖZ BEBEĞİMİZ”
BAYAN POLİSE SEVGİ ÇEMBERİ
Bu haber 10 Mayıs 2018, Perşembe 12:22 tarihinde eklendi. 500 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Sözen: Bütün Bingöl halkının hizmetinde olacağım

AK Parti Bingöl milletvekili aday adayı Ziya Sözen, siyasete girmesindeki tek amacının devlete, millete ve memlekete hizmet olduğunu söyledi. Sözen, girdiği bu kutlu yolda aday gösterilmesi durumunda bir kesimin, bir aşiretin veya bir bölgenin değil, bütün Bingöl halkının hizmetinde olacağını belirtti.
Sözen: Bütün Bingöl halkının hizmetinde olacağım

Girdiği bu kutlu yolda aday gösterilmesi durumunda bir kesimin, bir aşiretin veya bir bölgenin değil, bütün Bingöl halkının hizmetinde olacağını kaydeden Ziya Sözen, listeler belirlendikten sonra da kendisinin aday gösterilip gösterilmemesine bakmadan bu davaya sonuna kadar hizmeti kendine şiar edindiğini dile getirdi. Sözen, "Bilindiği üzere 24 Haziran 2018 tarihinde yapılacak erken genel seçimlerde AK Parti Bingöl milletvekili aday adayı oldum. Bu yola çıkarken tek amacımız devletimize, milletimize ve memleketimize hizmet etmektir. Bunun dışında siyasetten bir beklentimiz yoktur ve olmayacaktır. Girmiş olduğumuz bu kutlu yolda milletimizin desteği ve Cumhurbaşkanımızın aday olmamız yönünde teveccühü olursa, bir kesimin, bir aşiretin, bir bölgenin değil, bütün Bingöl halkının milletvekili olacağım. Halkımıza hizmet ederken asla insanlarımız arasında ayrım yapmayacağım. Eşitlik, adalet ve hoşgörü temel felsefem olacaktır"

İmkan verildiği takdirde hizmet ederken hiç bir şekilde ayrım yapmayacaklarını belirten Ziya Sözen tek kırmızı çizgilerinin devlete ihanet edenlere karşı dik durmak olduğunu söyledi. Sözen, "Bizim tek kırmızıçizgimiz devletine, milletine, memleketine ihanet edenlerle şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonrada asla yan yana olmamaktır. Vatanını, milletini, bayrağını seven Hemşerilerimiz hangi bölgenin insanı olursa olsun hangi aşirete mensup olursa olsun gecemizi gündüzümüze katarak onlara en iyi şekilde hizmet sunma gayretinde olacağız. Sivil toplum örgütü başkanlığı yaparken temsil ettiğimiz bir kesim olsa da milletvekili olduğumuz takdirde bütün Bingöl halkına hizmet edeceğiz. Çünkü biliyoruz ve inanıyoruz ki Bingöl halkı dik duruşuyla, vatanseverliğiyle ve yıllarca partimize olan desteğiyle bu hizmeti fazlasıyla hak ediyor. Biz de bu gerçekler ışığında Bingöl halkına hizmet etmeyi kendimize bir görev olarak görüyoruz. Yıllarca Ankara’da edindiğimiz çevre, bilgi, birikim ve devlet bürokrasisi ile olan ikili ilişkilerimizi kullanarak halkımızın hak ettiği hizmetleri görmesi için elimizden gelen gayreti göstereceğiz. Bingöl halkımızın bunu özellikle bilmesini istiyorum ki; gerek mecliste gerek diğer alanlarda her daim Bingöl halkını en iyi şekilde temsil ederek onların başını dik tutacak, onların bize verdiği desteği karşılıksız bırakmayarak onlara hizmet edeceğiz. Çıkmış olduğumuz bu kutlu davada Allah bizleri halkımıza, milletimize, devletimize ve siz saygı değer Bingöl halkına karşı mahcup etmesin inşallah. 21 Mayıs akşamı açıklanacak olan AK Parti Bingöl milletvekili listesinde yer alsam da almasam da milletimize ve partimize karşı olan sorumluluğum ve bağlılığım devam edecektir. Listede yer alsam da almasam da asla küsmeyeceğim asla darılmayacağım, asla kırılmayacağım. Şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonrada partimize, davamıza ve davamızın lideri olan Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a karşı olan sevgimiz ve sadakatimiz artarak devam edecektir. Saygıdeğer Bingöl halkından en büyük ricamız ve arzumuz 21 Mayıs akşamı belli olacak AK Parti Bingöl aday listesinden hangi değerli adaylarımız yer alırsa alsın onların etrafında kenetlenmek onlara destek sunmak ve Ak Parti bayrağını Bingöl’de en yükseğe çekmek en büyük amacımız olmalıdır. Bu kapsamda herkes üzerine düşeni fazlasıyla yapmalıdır. Allah izin verirse 24 Haziran akşamı gerek cumhurbaşkanlığı seçiminde gerek milletvekili seçiminde Bingöl halkı Türkiye’de en yüksek oyu alan iller arasına girerek kendisine yakışanı yapacaktır. Bingöl halkı kurulduğu günden bu yana Ak Parti'ye olan desteğini aralıksız artırarak devam ettirmiş ve Cumhurbaşkanımızın her daim başını dik tutma gayretinde olmuştur. Allah izin verirse bu sevgimiz 24 Haziran akşamı da en zirveye ulaşacaktır. Bu kapsamda çıkmış olduğumuz bu kutlu yolda halkımızın dualarını ve desteklerini bekliyoruz" diye konuştu.

 

 


Yazdır Paylaş
ETİKETLER : #sözen #ziyasözen
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
Yazmış olduğunuz yorumlar küfür hakaret vb. içerik içermemelidir. Yorumlar yönetici onayından sonra yayınlanmaktadır.
Yapılan Yorumlar
Diğer Haberler
1 2 3 4
Genç İlçemiz Önemli Telefon Rehberi

VEFAT > LAMİA KAYA VEFAT > LAMİA KAYA
13 Ocak 2015, Salı 15:24:35
Genç Belediyesi Kültür ve Sosyal Hizmetler Müdürü Cahit Kaya’nın annesi Lamia Kaya tedavi g
MAHMUT YAKIŞIR MAHMUT YAKIŞIR
31 Mart 2014, Pazartesi 12:26:11
Genç ilçesinde uzun yıllar belediye meclis üyeliği görevlerinde bulunan Mahmut Yakışır, ge

     Web sitemizdeki bütün materyalleri Gencin Sesi linkiyle kaynak
göstermek şartıyla kullanabilirsiniz. halı saha yapan firmalar
Web sitemiz Bingöl reklam kod ve tasarımına sahiptir. © 2007-2016

İletişim
İletişim
Genç Haberleri
Bingöl Haberleri
Genç Kurumlar Telefon Rehberi
Mahalle ve Köylerimiz
halı saha yapan firmalar