Güler: Yeni bir sistem geliyor Haberi Gencin Sesi Gazetesi - Bingöl
bingöl Dent Avrupa Diş
22 Mayıs 2019, 14:08
>>
Firma Rehberi
Yazarlar
Künyemiz
Seri İlanlar
Foto Galeri
Video Galeri
Haber Arşivi
Anasayfa
» 11:35 Sadece Gençliler İstanbul seçiminin kaderini tayin etmeye yeter » 11:35 Aslan Bahçe ve Tarım Makineleri » 11:35 DOĞALGAZDA GÖZLER BAŞKAN DİRİK’E ÇEVRİLDİ » 11:35 GENÇ’TE RAFTİNG HEYECANI » 11:35 BİRLİK ENCÜMEN SEÇİMİ YAPILDI » 11:35 Azgın sularda RAFTİNG öğreniyorlar » 11:35 Genç Belediyesi 'E-belediyecilik' Sistemine Geçti » 14:35 YBO ÖĞRENCİLERİ FİDAN DİKTİ » 13:21 Öğretmenliği bırakıp baba mesleğine başladı, ayda 2 bin ürün üretiyor » 13:20 Nüfus Müdürlüğü'nden kolaylık sağlayan uygulama
Sadece Gençliler İstanbul seçiminin kaderini tayin etmeye yeter
Aslan Bahçe ve Tarım Makineleri
DOĞALGAZDA GÖZLER BAŞKAN DİRİK’E ÇEVRİLDİ
GENÇ’TE RAFTİNG HEYECANI
Bu haber 02 Haziran 2018, Cumartesi 13:47 tarihinde eklendi. 1608 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Güler: Yeni bir sistem geliyor

Genç’te konuşan Ak Parti İl Başkanı Güler, “Osmanlı İmparatorluğu nasıl İstanbul’da şahlandı, ümmetin birliği de Tayyip Erdoğan’ın Başkanlığı’nda şahlanacaktır” dedi.
Güler: Yeni bir sistem geliyor Ak Parti İl Başkanı Mehmet Hanefi Güler, Kalkınma Bakan Yardımcısı Yusuf Coşkun ve Milletvekili adayı Feyzi Berdibek dün iftardan sonra Genç İlçesini ziyaret etti.

 

Teravih Namazı sonrası Ak Parti Seçim Koordinasyon Merkezi önünde vatandaşlara hitap eden Ak Parti İl Başkanı M.Hanefi Güler, Ak Parti’nin Mevlana kapısı gibi herkese açık olduğunu belirterek şöyle konuştu:

 

“24 Haziran’da çok önemli bir seçime gidiyoruz. Tayyip Erdoğan’ın güçlenmesi demek Afkanistan, Filistin, Libya, Suriye, Irak’ın güçlenmesi demektir. Dünya Müslümanlarından haberdarız. İnanın bizim kadar bizdeki durumu merak ediyorlar, soruyorlar. Dünya’nın Tayyip Erdoğan’ın boyuyla posuyla bir derdi yoktur. Dünya niye Tayyip Erdoğan’a karşıdır? Çünkü İslamın son kalesi Türkiye’dir. Osmanlı’nın kalesi Türkiye’dir. Osmanlı Suudi Arabistan’ı, Irak’ı, Kuveyt’i, Suriye’yi, komple Ortadoğu ve Balkanları idare ediyordu. Ne yaptılar? Küçülttüler, parçaladılar, böldüler ve yönetmeye başladılar. Kaynaklarımızı sömürdüler ve bizim paramızla güçlendiler. Şimdi de bunu silah yapıp bizi birbirimize düşürmeye çalışıyorlar. Onlar Amerika Birleşik Devletleri, Avrupa Birliği. Bunların dini de bir değil, inançları da bir değil. Onlar birleşirken biz küçük küçük köylere, ilçelere, kabilelere, ailelere bölünüyoruz. Bizim dinimiz bunun tam tersini söylüyor. Bizim dinimiz; ‘Müslümanlar La İlahe İllallah diyen herkes kardeştir’ diyor. Bizim birleşmemiz lazımken onlar birleşiyor ve bizim aramıza nifak sokuyorlar. Burada Tayyip Erdoğan Türkiye için ve İslam Ümmeti için bir şanstır. Bu küresel nifakın Türkiye’de de iş birlikçileri vardır. Bu bize karşı ittifaklaşma hareketleri boşuna kurulmamıştır. Birçok yönden denemeye kalktılar. Türkiye’de gaz petrol yok ama yetişmiş, bilinçli insan gücü ve kadrosu var. Biz güçlü adaylarımızla ön plandayız. Genel Başkanımız, Başkomutanımızın başkanlığında yeni bir sistem geliyor. Osmanlı İmparatorluğu nasıl İstanbul’da şahlandı, ümmetin birliği de Tayyip Erdoğan’ın Başkanlığı’nda şahlanacaktır."

 

“Erdoğan, cami yıkan CHP’yi ayetlerle açılış yapmak zorunda bırakmış”

 

Başkan Güler,"Müslüman dünyası ayaklar altındadır. Can mal talan edilmiş. Peki Müslüman Dünyasında Tayyip Erdoğan’ın dışında kimsenin sesi çıkıyor mu? Gerekirse Amerika’ya rest çekiyor. İsrail’e ses çıkaran bir tane İslam Ülkesi çıkmadı. Tayyip Erdoğan bunu oy için değil imanından geldiği için yapıyor ve samimidir. Bizim buna sahip çıkmamız ve şükretmemiz lazım. Eğer şükretmezsek Allah’ın tokatını yeriz. Allah diyor ki; bana şükrederseniz ben sizin üzerinizdeki nimetimi arttıracağım. Elhamdulillah iyi durumdayız. Lüksiyat ve israf içindeyiz. 16 yıllık süreç içerisinde nereden nereye geldik. Şimdiye kadar da Devlet vardı. 94 yıldır Cumhuriyet kurulmuş. Neden hizmet yapmıyorlardı. CHP zihniyeti 60 yıl ecdadımızı inletti. Canımızdan, burnumuzdan getirdi. Çaytepe’de 40 tane insanı camide yaktılar. Gırnes, Siyer’de insanları yaktılar. Benim köyümde 12 kişiyi kurşuna dizdiler. Bu zihniyetten kurtulmamız lazım. Bu ittifak islam ümmetine ve birliğine karşı oluşturulmuştur. Biz bu tuzaklara düşmeyeceğiz. Biz kimsenin hatırı için kabirde azap çekmeye razı değiliz. Kabirde bölgeni, milliyetini sormuyorlar. Tayyip Erdoğan ne yaptı. Cami yıkan CHP’yi ayetlerle açılış yapmak zorunda bırakmıştır. Bu da bir gelişmedir. İçki içen Muharrem İnce şimdi diyor ki ben abdestsiz gezmiyorum. Nereden nereye. Bu da bir gelişmedir. Biz herkesin hidayetine talibiz. Biz kimseyi ötekileştirmiyoruz. Bizim kapımız Mevlana kapısı gibidir. Gelin burada hizmet var, maneviyat var, kardeşlik var birlik beraberlik var. Bu parti Türkiye’nin şemsiyesidir. Burada laz var, kürt var, türk var, herkes var.” şeklinde konuştu.

Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
Yazmış olduğunuz yorumlar küfür hakaret vb. içerik içermemelidir. Yorumlar yönetici onayından sonra yayınlanmaktadır.
Yapılan Yorumlar
Diğer Haberler
Genç İlçemiz Önemli Telefon Rehberi

VEFAT > LAMİA KAYA VEFAT > LAMİA KAYA
13 Ocak 2015, Salı 15:24:35
Genç Belediyesi Kültür ve Sosyal Hizmetler Müdürü Cahit Kaya’nın annesi Lamia Kaya tedavi g
MAHMUT YAKIŞIR MAHMUT YAKIŞIR
31 Mart 2014, Pazartesi 12:26:11
Genç ilçesinde uzun yıllar belediye meclis üyeliği görevlerinde bulunan Mahmut Yakışır, ge

     Web sitemizdeki bütün materyalleri Gencin Sesi linkiyle kaynak
göstermek şartıyla kullanabilirsiniz. halı saha yapan firmalar
Web sitemiz Bingöl reklam kod ve tasarımına sahiptir. © 2007-2016

İletişim
İletişim
Genç Haberleri
Bingöl Haberleri
Genç Kurumlar Telefon Rehberi
Mahalle ve Köylerimiz
halı saha yapan firmalar