“GENÇ’TE BANA SAHİP ÇIKIN, SONRA HESABI SORUN” Haberi Gencin Sesi Gazetesi - Bingöl
bingöl Dent Avrupa Diş
16 Şubat 2019, 04:28
>>
Firma Rehberi
Yazarlar
Künyemiz
Seri İlanlar
Foto Galeri
Video Galeri
Haber Arşivi
Anasayfa
» 15:07 Otomobil ile otobüs çarpıştı: 1 ölü, 10 yaralı » 15:05 ESNAFLARDAN TEMİZLEME ÇALIŞMALARINA DESTEK » 13:04 Bingöllüler Eyüpsultan’da buluştu » 13:56 Bingöl Siyer Sınavı yerleri belli oldu » 13:54 Arıkan: Projelerimizi hazırlıyoruz » 13:53 Hukuk ve Eczacılık Fakülteleri Geliyor » 19:36 Tartar: “Biz muhabbet fedaileriyiz, husumete vaktimiz yoktur” » 10:32 Zazaca öğretmenlerinden velilere çağrı » 10:29 4 MÜDÜRLÜĞE ATAMA » 10:26 “Kültür Mahallesi Genç’in vizyon yüzüdür”
Otomobil ile otobüs çarpıştı: 1 ölü, 10 yaralı
ESNAFLARDAN TEMİZLEME ÇALIŞMALARINA DESTEK
Bingöllüler Eyüpsultan’da buluştu
Tartar: “Biz muhabbet fedaileriyiz, husumete vaktimiz yoktur”
Bu haber 07 Haziran 2018, Perşembe 18:36 tarihinde eklendi. 3838 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

“GENÇ’TE BANA SAHİP ÇIKIN, SONRA HESABI SORUN”

AK Parti Genç Gençlik Kolları tarafından Genç’te organize edilen iftar programına katılan AK Parti Bingöl İl Başkanı Mehmet Hanefi Güler, burada büyük destek alıp ve elleri güçlendirildiği takdirde Genç’e, Çağrı Merkezi getireceklerini ve Genç Meslek Yüksekokulu’nu fakülteye çevireceklerini müjdesini verdi.
“GENÇ’TE BANA SAHİP ÇIKIN, SONRA HESABI SORUN”

AK Parti Genç Gençlik Kolları tarafından Genç’te organize edilen iftar programında gençler siyasi temsilcilerle bir araya geldi. Programa katılan AK Parti Bingöl İl Başkanı Mehmet Hanefi Güler’e, Genç Belediye Başkanı M. Hadi Topraktan ve partisinin ilçe teşkilatı eşlik etti.

 

İftar öncesi gençlere hitap ederek, 24 Haziran’da yapılacak Cumhurbaşkanlığı ve milletvekiliği seçiminde partisine destek isteyen Başkan Güler, nasıl bir gençlik arzuladıklarını altını çizerek şunları söyledi: “Bu parti hizmet partisidir.  Bakın bu parti iki yönlü hizmet veriyor hem maddi hem de manevi kalkınmayı birlikte sağlıyor. Biz eğer manevi kalkınmayı maddi kalkınmayla birlikte sağlayamazsak maddi kalkınmanın hiçbir anlamı yok. Manevi kalkınma derken dürüst, ahlaklı, ailesine, milletine, dinine ve devletine bağlı olan bir nesil sağlamamız lazım. Helalini haramını bilen bir nesil olması lazım. Bu nesil yetiştirdikten sonra zaten maddi kalkınma kendiliğinden sağlanmış oluruz.”

 

“Tavz dağından Ak dağına kadar hep birlikte kalkınacağız”

 

Genç’te kimsenin arasında ayrım yapmayacaklarını ve parolaları ‘Tavz dağından Ak dağına kadar hep birlikte kalkınma’ olacağını belirten Güler, “Şimdi burada aziz gün ve saatte sizlere söz veriyoruz. Fikirleriniz, düşünceleriniz benim düşüncelerimdir. Sizin getireceğiniz fikirler, benim için öneridir. Ben sizinle birlikte bu ilçede alışa gelmiş bu siyaseti, siyasi ahlakını hepten değiştireceğiz. Burada köylerimizi, mahallelerimizi birlik ve beraberlik içerisinde kalkınmasını sağlayacağız.  Tavz dağından Ak dağına kadar hep birlikte kalkınacağız. İşte parolamız bu olsun. Genç bir bütündür. Genç’in ayrımcılığını yapmayalım. Kardeş olalım, birlik olalım. Genç’in menfatti bizim menfeattin üzerinde olsun. Ben AK Parti İl Başkanı olarak Genç’in gençleri olarak benim için öncelik sorunlardır. Yeter ki hep birlikte bu taşın altına elimizi atalım. Yeterki birlikte hareket edelim. Çözemeyeceğimiz hiçbir sorun yoktur.” Dedi.

 

“Gelin fikir üretin, ülkenin meselelerine müdahil olun”

 

Gençlik olarak memleket ve ticaret için fikir üretme ve ülke meselelerine katılması çağrısı yapan Güler, “Bir kardeşiniz, bir abiniz olarak ve AK Parti il Başkanı olarak bir sorununuz, bir sıkıntınız, bir isteğiniz veya bir projeniz olduğunda bana rahatlıkla gelebilirsiniz kapımız herzaman size açık ve aynı zaman bir telefon kadar size yakınım. Gelin ticaret yapın, gelin SÜTAŞ’tan yararlanın, gelin gençlik merkezinden yararlanın. Gelin ülkenin meselelerine müdahil olun. Gelin sizi ticaret için kooperatifleştirelim. Siz fikir üretin, biz fikirinizi Ankara’ya taşıyalım. Size açık bir çek vereyim. Siz proje getirin ben önünüze düşüp bu projenizi hayata geçirmek için Ankara’da çalmadığımız kapı kalmayacak. Siz yeter ki gelin, iş yapmak istediğinizi söyleyin. Hiçbir işinizi yarına bırakmayacağım Allah’ın izniyle. Siz seçimlerde bizlere ne kar destek verip elimizi güçlendirirseniz yarın ilimizde yapılacak işlerde sizleri işe yerleştirmede elimiz daha güçlü olur. Yanlış anlamayın bizi yanlış yola düşürmek isteyen birileri vardır. Biz şahısçı değiliz biz hizmet partisiyiz. Kimseyi şahıs üzerinden eleştirmiyoruz, ki onlarla bir problemimiz de yok. Davamız hizmet, davamız memleket, davamız kardeşlik, birlik ve beraberlik ve dostluktur. Bu söylediklerim aynı zamanda bir söz yarın yapmasam gelin yüzüme söyleyin bak verdiğiniz sözleri yerine getirmediniz diye.” Diye konuştu.

 

“Elimi güçlendirin hakkınızı savunayım”

 

Başkan Güler; “Elimi güçlendirin sizi savunayım, elimi güçlendirin sizin hakkınızı hukukunuzu savunayım. Bizi destekleyin hakkınızı yiyenlerin gözünden çıkarıp sizlere teslim edecem Allah’ın iziniyle. Sizin hakkınızı hakkıyla teslim edecem, bunu inacım kadar eminim, sizde inanın. Sizin aranızda ayrım yapmayacağım. Çok güçlü bir il başkanlığı fırsatı buluduk ve bu fırsatı devam ettireceğim. Hemen her gün farklı ilçelerdeyim ama milletin tevecühü bizi onurlandırıyor. Milletimize teşekkür ediyorum. Ben size samimi olacağım, sizlere dürüst olacağım ve tüm teşkilatlarımla sizlerin emrinde olacağım. Genç’te bana sahip çıkın, sonra gelin hesabı benden sorun.”

 

“Genç MYO’yu fakületeye çevireceğiz”

 

Genç’te büyük bir destek buldukları takdirde Çağrı merkezi ve Genç MYO’yu fakülteye çevireceklerini sözünü veren Güler, “Bakın şuan Çağrı merkezi ilçemize getirmek için büyük mücadele veriyorum. İnşallah bunu Genç’e kazandıracağız. Artık Gençlilerimiz burdan Bingöl’e gidip gelmeyecek. Genç’in Organize Sanayi’den daha iyi yararlaması için mücadele vereceğiz. Birede Bingöl Şehir Stadyumu’da Genç-Bingöl arasına getirirsek bu ara tam kaynaşacak. Çünkü Organize, Stadyum, SÜTAŞ ve Hava Alanı hepsi Genç-Bingöl arasında olmuş olacak. Ve böylece Genç daha çok gelişecek bu hizmetlerden faydalanacak. Dün üniversite rektörümüz ile görüştüm. Dedi ki; Genç-Bingöl arasında üçtane Yüsekokul yapacaklar. Buda benim sizlere müjdem olsun. Genç Meslek Yüksek okulu’nu fakülteye çevireceğiz. Ve bu hizmetlerin takipçisi hep birlikte olacağız Allah’ın iziniyle.” Şeklinde konuştu.

 

İftardan sonra Taziye Evi kapalı yarlaşkesinde gençlerle çay eşliğinde, soru cevap şeklinde gerçekleşen buluşmaya da katılan Başkan Güler, söz alan gençlerin sorun, sıkınıtı ve önerilerini dinledi.

 


Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
Yazmış olduğunuz yorumlar küfür hakaret vb. içerik içermemelidir. Yorumlar yönetici onayından sonra yayınlanmaktadır.
Yapılan Yorumlar
ZAZA BİNGÖLLÜ - Konu: - “GENÇ’TE BANA SAHİP ÇIKIN, SONRA HESABI SORUN” - 2018-06-19 15:57:01
Sayın başkan Genç te halktan yana sıkıntı yok , ancak parti teşkilatında olanlar , açıkcası partiden geçinenler , partiyi kullanıp nemalanmak isteyen iki yüzlüler var , birde sizin peşinizde dolaşıp halkın tabiriyle üstte ekmek yiyip altan çulu yırtanlar var. Onlardan olmazsa durum çok çok iyi . Bu hainleri halk görüyor da sizler nasıl görmüyorsunuz . Yalakalar dikkat , peşinizde de dolaşmasınlar , faydadan çok partiye zarar veriyorlar. Allah yar ve yardımcınız olsun.
Diğer Haberler
Genç İlçemiz Önemli Telefon Rehberi

VEFAT > LAMİA KAYA VEFAT > LAMİA KAYA
13 Ocak 2015, Salı 15:24:35
Genç Belediyesi Kültür ve Sosyal Hizmetler Müdürü Cahit Kaya’nın annesi Lamia Kaya tedavi g
MAHMUT YAKIŞIR MAHMUT YAKIŞIR
31 Mart 2014, Pazartesi 12:26:11
Genç ilçesinde uzun yıllar belediye meclis üyeliği görevlerinde bulunan Mahmut Yakışır, ge

     Web sitemizdeki bütün materyalleri Gencin Sesi linkiyle kaynak
göstermek şartıyla kullanabilirsiniz. halı saha yapan firmalar
Web sitemiz Bingöl reklam kod ve tasarımına sahiptir. © 2007-2016

İletişim
İletişim
Genç Haberleri
Bingöl Haberleri
Genç Kurumlar Telefon Rehberi
Mahalle ve Köylerimiz
halı saha yapan firmalar