BACASIZ FABRİKA: ÇAĞRI MERKEZİ! Haberi Gencin Sesi Gazetesi - Bingöl
bingöl Dent Avrupa Diş
21 Nisan 2019, 15:20
>>
Firma Rehberi
Yazarlar
Künyemiz
Seri İlanlar
Foto Galeri
Video Galeri
Haber Arşivi
Anasayfa
» 11:35 ÇATKIN, “BU DAVA SAMİMİ İNSANLARIN DAVASIDIR” » 11:35 Azgın sularda RAFTİNG öğreniyorlar » 11:35 Genç Belediyesi 'E-belediyecilik' Sistemine Geçti » 14:35 YBO ÖĞRENCİLERİ FİDAN DİKTİ » 13:21 Öğretmenliği bırakıp baba mesleğine başladı, ayda 2 bin ürün üretiyor » 13:20 Nüfus Müdürlüğü'nden kolaylık sağlayan uygulama » 13:16 Müftü Kaya’dan gazetemize iadeyi ziyaret » 13:12 GENÇ’TE 3 BİN 610 ADET CEVİZ FİDANI DAĞITILDI » 17:11 ŞEHİT AİLELERİ DERNEĞİNDEN GAZETEMİZE ZİYARET » 13:05 KOMŞULAR KAHVALTIDA BULUŞTU
ÇATKIN, “BU DAVA SAMİMİ İNSANLARIN DAVASIDIR”
Azgın sularda RAFTİNG öğreniyorlar
Genç Belediyesi 'E-belediyecilik' Sistemine Geçti
YBO ÖĞRENCİLERİ FİDAN DİKTİ
Bu haber 09 Temmuz 2018, Pazartesi 09:14 tarihinde eklendi. 1557 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

BACASIZ FABRİKA: ÇAĞRI MERKEZİ!

Bingöl Merkez’de hizmet veren ve bünyesinde çalışan 300 kadar Gençli hemşerimize iş imkânı sağlayıp her ay yaklaşık 450 Bin TL ile ilçe ekonomisine katkı sunan bacasız fabrika çağrı merkezi için Genç ilçesinde personel alım başvuruları yapıldı.
BACASIZ FABRİKA: ÇAĞRI MERKEZİ!

Hizmet sektörünün önem kazanmasıyla birlikte ortaya çıkan yeni iş kolu çağrı merkezleri, istihdam deposu oldu. 'Müşteri memnuniyetinin teknolojik mekânları' diye de tanımlanan merkezlerde Bingöl’de şimdiye kadar Binlerce kişi işe alındı. Bingöl genelinde halen 800 çalışanı bulunan ve bunların yaklaşık 250’si Gençli olan merkezde, geçtiğimiz hafta tekrardan alım başvuruları yapıldı. Genç Belediyesi’nde kurulan stant ile başvuruları kabul eden firma yetkilileri, yoğun ilgiden dolayı oldukça memnun.


Bir günde Genç ilçesinde 118 yeni başvuru alan firmanın yetkilisi Emir Topraktan çağrı merkezi hakkında şu bilgileri aktardı. “2011 yılında Bingöl'de Bin Çağrı şirketiyle kurulan, yaptığı iş ortaklığı ile şuan da çoğunluğu kadın, 800 kişiye iş imkânı sağlayan Webhelp Çağrı Merkezi’mizde insanlarımıza ciddi bir istihdam sağlıyoruz. Şu an ihtiyaç duyduğumuz personel takviyesi için Genç ilçemizden başvuruları kabul ediyoruz. Kısa süre içerisinde 118 başvuru aldık. Bunların hepsine geri dönüş sağlayacağız. Personelin diksiyon gibi kriterleri geçmesi halinde 3 aylık bir ücretli eğitim verip akabinde işbaşı yapmalarını sağlıyoruz. Şirketimiz bünyesinde şimdiye kadar binlerce hemşerimize sunduğumuz iş imkânı sayesinde il ekonomisine de ciddi bir yansımada oluyor.”

 

“Çalışanların 300’ü Gençli”

 

 “Halen 800 çalışanımız var. Bu sayının 300’ü Gençli ve bunların 250’i kadarı da Genç ilçesinde ikamet ediyor. Bunlar firmamızın sağladığı servis aracılığıyla işe gelip-gidiyorlar. Aynı zamanda çalışanlarımıza yemekte veriyoruz. Ve şunu ekleyelim servis ve yemek ile birlikte tedarikçilerimizin tamamı Bingöllü. Bunların yaklaşık maliyetini hesaplarsak yani personel, yemek ve servis ücretleri ile birlikte 1 milyon 700 bin lira tutarındadır. Buda ilimize ciddi katkı sağlıyor ve bu rakamın 450 Bin TL’sinin direk Genç ilçemize girdi sağladığını söyleyeyim.  Telefon projelerine yani Türk Telekom ve TTNET satış ve immanta müşterilerinin hizmet alabileceği 7/24 vardiya sitemine dönen bir şekilde çalışıyoruz. Aynı şekilde sabit vardiyalarımız da var. Bunun yanı sıra çalışanlarımızın haftalık iki günlük izinleri var ancak bazen işler yoğun olunca bunu bir güne indiriyoruz. Ama bunun ücretini alıyorlar. Ve yeni iş kanuna göre artı saat 1 ile çalışmalarla devam edebiliyor. Maaşları ise Bin 604 asgari ücret ve pirim sistemimiz var. Performansa dayalı bu sistem. Bir çalışanımız ne kadar kendini geliştirirse, ne kadar çok iş yaparsa o kadar çok prim elde edebilecek.”

 

“İdari kadromuzun tamamı Bingöllü”

 

“37 kişilik idare kadromuz var ve bu çalışanlarımızın tamamı Bingöllü. Ve bunların içerisinde Genç ilçesinde de yöneticilerimiz var. Ayrıca Van ilinde yeni açmış olduğumuz bir lokasyonumuz var. Oraya da hep Bingöllü yöneticiler destek vermeye gittiler. Buna şöyle diyebiliriz. Bingöl’de gerçekte kendini geliştiren, dönüşüm sağlaya bilen ve yönetici pozisyonuna gelen bütün arkadaşlarımız farklı illerde ve hatta farklı ülkelerde gidip çalışabilirler. Çünkü bu şirketimiz global bir şirket ve dışa da açılmış.”

 


Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
Yazmış olduğunuz yorumlar küfür hakaret vb. içerik içermemelidir. Yorumlar yönetici onayından sonra yayınlanmaktadır.
Yapılan Yorumlar
Diğer Haberler
Genç İlçemiz Önemli Telefon Rehberi

VEFAT > LAMİA KAYA VEFAT > LAMİA KAYA
13 Ocak 2015, Salı 15:24:35
Genç Belediyesi Kültür ve Sosyal Hizmetler Müdürü Cahit Kaya’nın annesi Lamia Kaya tedavi g
MAHMUT YAKIŞIR MAHMUT YAKIŞIR
31 Mart 2014, Pazartesi 12:26:11
Genç ilçesinde uzun yıllar belediye meclis üyeliği görevlerinde bulunan Mahmut Yakışır, ge

     Web sitemizdeki bütün materyalleri Gencin Sesi linkiyle kaynak
göstermek şartıyla kullanabilirsiniz. halı saha yapan firmalar
Web sitemiz Bingöl reklam kod ve tasarımına sahiptir. © 2007-2016

İletişim
İletişim
Genç Haberleri
Bingöl Haberleri
Genç Kurumlar Telefon Rehberi
Mahalle ve Köylerimiz
halı saha yapan firmalar