SGK BORÇLARINIZI YAPILANDIRIN Haberi Gencin Sesi Gazetesi - Bingöl
bingöl Dent Avrupa Diş
16 Şubat 2019, 20:27
>>
Firma Rehberi
Yazarlar
Künyemiz
Seri İlanlar
Foto Galeri
Video Galeri
Haber Arşivi
Anasayfa
» 12:46 Genç’te Yoğun Sis Etkili Oluyor » 11:06  Tan; Yıldırım, haddini aştı » 15:07 Otomobil ile otobüs çarpıştı: 1 ölü, 10 yaralı » 15:05 ESNAFLARDAN TEMİZLEME ÇALIŞMALARINA DESTEK » 13:04 Bingöllüler Eyüpsultan’da buluştu » 13:56 Bingöl Siyer Sınavı yerleri belli oldu » 13:54 Arıkan: Projelerimizi hazırlıyoruz » 13:53 Hukuk ve Eczacılık Fakülteleri Geliyor » 19:36 Tartar: “Biz muhabbet fedaileriyiz, husumete vaktimiz yoktur” » 10:32 Zazaca öğretmenlerinden velilere çağrı
Genç’te Yoğun Sis Etkili Oluyor
Otomobil ile otobüs çarpıştı: 1 ölü, 10 yaralı
ESNAFLARDAN TEMİZLEME ÇALIŞMALARINA DESTEK
Bingöllüler Eyüpsultan’da buluştu
Bu haber 12 Temmuz 2018, Perşembe 19:53 tarihinde eklendi. 693 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

SGK BORÇLARINIZI YAPILANDIRIN

Bingöl Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mahmut Ayas, SGK İl Müdürü Muzaffer Çakar’ın ziyaretinden sonra odaya kayıtlı üyelerinin SGK borçlarının yapılandırmaları hususunda çağrıda bulundu.
SGK BORÇLARINIZI YAPILANDIRIN

BİNTSO Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Ayas’ı ziyaret eden SGK İl Müdürü Muzaffer Çakar, ziyaret kapsamında Resmi Gazetede yayımlanarak yürürlüğe giren 7143 sayılı “Vergi ve Diğer Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılması İle Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına İlişkin Kanun” ile ilgili olarak bilgiler verdi.


Ziyarette, 7143 sayılı Vergi ve Diğer Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılması Kanunu hakkında bilgiler veren Çakar, “Kanunun getirdiği imkânlardan yararlanmak isteyen borçlu işverenlerin, kapsama giren Kurum alacaklarını yapılandırabilmeleri için 31 Temmuz 2018 tarihi mesai bitimine kadar ilgili üniteye/birime başvuruda bulunmaları gerekiyor. Şimdiye kadar borçları yapılandırılmayan tüm vatandaşlarımızı, 31 Temmuz'a kadar SGK İl Müdürlüğümüz ile Sosyal Güvenlik Merkez müdürlüklerine davet ediyoruz" dedi.

 

Ayrıca işverenlere yönelik 7103 Sayılı Kanunda ve diğer bazı kanunlarla yürürlüğe giren “Artı İstihdam”, “Bir Senden, Bir Benden”, “Genç Girişimcilere Yatırım Desteği”, Engelli Desteği” vb. teşvikler hakkında geniş bilgiler verdi.

 

Ziyaretten memnun kaldıklarını ifade eden Ayas, “Bu tür üyelerimizi ilgilendirecek bilgilerin bizlerle paylaşılması son derece önem arz etmektedir. Bize gelen bilgileri bizlerde üyelerimize SMS, Sosyal Medya ve e-mail ortamıyla aktarmaktayız. Böylelikle üyelerimiz haberdar olup faydalanabileceklerdir. Bu kapsamda SGK borcu olan üyelerimiz borçlarını yapılandırmak isterse en geç 31 Temmuz’a kadar SGK il müdürlüğüne gitmeleri gerekmektedir. Odamızı ziyaret eden SGK İl Müdürümüze teşekkür ederim” dedi.


Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
Yazmış olduğunuz yorumlar küfür hakaret vb. içerik içermemelidir. Yorumlar yönetici onayından sonra yayınlanmaktadır.
Yapılan Yorumlar
Diğer Haberler
Genç İlçemiz Önemli Telefon Rehberi

VEFAT > LAMİA KAYA VEFAT > LAMİA KAYA
13 Ocak 2015, Salı 15:24:35
Genç Belediyesi Kültür ve Sosyal Hizmetler Müdürü Cahit Kaya’nın annesi Lamia Kaya tedavi g
MAHMUT YAKIŞIR MAHMUT YAKIŞIR
31 Mart 2014, Pazartesi 12:26:11
Genç ilçesinde uzun yıllar belediye meclis üyeliği görevlerinde bulunan Mahmut Yakışır, ge

     Web sitemizdeki bütün materyalleri Gencin Sesi linkiyle kaynak
göstermek şartıyla kullanabilirsiniz. halı saha yapan firmalar
Web sitemiz Bingöl reklam kod ve tasarımına sahiptir. © 2007-2016

İletişim
İletişim
Genç Haberleri
Bingöl Haberleri
Genç Kurumlar Telefon Rehberi
Mahalle ve Köylerimiz
halı saha yapan firmalar