Tan, yeniden başkan seçildi Haberi Gencin Sesi Gazetesi - Bingöl
bingöl Dent Avrupa Diş
19 Mayıs 2019, 11:52
>>
Firma Rehberi
Yazarlar
Künyemiz
Seri İlanlar
Foto Galeri
Video Galeri
Haber Arşivi
Anasayfa
» 11:35 Sadece Gençliler İstanbul seçiminin kaderini tayin etmeye yeter » 11:35 Genç SYDV'den 90 Bin TL yardım » 11:35 DOĞALGAZDA GÖZLER BAŞKAN DİRİK’E ÇEVRİLDİ » 11:35 GENÇ’TE RAFTİNG HEYECANI » 11:35 BİRLİK ENCÜMEN SEÇİMİ YAPILDI » 11:35 Azgın sularda RAFTİNG öğreniyorlar » 11:35 Genç Belediyesi 'E-belediyecilik' Sistemine Geçti » 14:35 YBO ÖĞRENCİLERİ FİDAN DİKTİ » 13:21 Öğretmenliği bırakıp baba mesleğine başladı, ayda 2 bin ürün üretiyor » 13:20 Nüfus Müdürlüğü'nden kolaylık sağlayan uygulama
Sadece Gençliler İstanbul seçiminin kaderini tayin etmeye yeter
Genç SYDV'den 90 Bin TL yardım
DOĞALGAZDA GÖZLER BAŞKAN DİRİK’E ÇEVRİLDİ
GENÇ’TE RAFTİNG HEYECANI
Bu haber 25 Eylül 2018, Salı 13:57 tarihinde eklendi. 2139 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Tan, yeniden başkan seçildi

Bingöl Şehit Aileleri ve Gazileri Derneği (BİŞHAK) Olağan Kongresi bugün saat 10:00’da geçekleşti. 5 adayın başkanlık için yarıştığı kongrede mevcut Başkan Naim Tan, tekrardan BİŞHAK Başkanı seçildi
Tan, yeniden başkan seçildi

Bingöl Şehit Aileleri ve Gazileri Derneği (BİŞHAK) için yapılan seçimde Abdurrahim Başıdinç, Ali Ari, Naim Tan, Rıdvan Tartar ve Taner Göçmen başkanlık için yarıştı. Derneğin kongre salonunda gerçekleşen seçimde 247 üyeden 180 üye oy kullanılırken, oylardan 178 geçerli 2 oy ise geçersiz sayıldı.

 

Oylama sonucunda delegelerin 70 oyunu alan mevcut Başkan Naim Tan yeniden BİŞHAK Başkanı seçildi.

 

İSİM LİSTESİ

ALDIKLARI OY

Abdurrahim Başıdinç

7

Ali Ari

23

Naim Tan

70

Rıdvan Tartar

68

Taner Göçmen

10

 

“Şehit ailelere ve gazilere yeniden hizmet etmenin onuru içerisindeyim”

 

Seçim ardından yeniden seçilmesi dolayısıyla teşekkür konuşması yapan Başkan Tan, şehit ailelere ve gazilere yeniden hizmet etmenin onuru ve heyecanı içerisinde olduğunu ifade ederek şunları söyledi:

 

“Derneğimizin seçimli olağan kongresine katılarak yeniden başkan seçilmem için demokratik iradelerini sandığa yansıtmak suretiyle oylarını kullanan bütün şehit ailelerimize gazilerimize şükranlarımı sunuyorum. Yönetim kurulumumla beraber yaklaşık altı yıldır sürdürmekte olduğum başkanlık görevini bana tekrar layık gören bütün delegelere bir kez daha teşekkür ediyorum. Şehit Ailelerimize ve gazilerimize yeniden hizmet edecek olmanın Onur gurur mutluluk ve heyecanı içerisindeyim. Yeni seçilmiş olan yönetim kurulumla beraber bundan sonra gecemizi gündüzümüzü şehit ailelerimizin ve gazilerimizin hizmetine sunacağız. Onların rahat etmesi için her türlü çaba ve gayreti göstereceğimizden kimsenin şüphesi olmasın. İnsan olmanın gereği olarak görev yaptığım zaman zarfında eksiklerim kusurlarım olmuş olabilir. Bu eksikliklerimizi kusurlarımıza en aza indirmek ve şehit ailelerimizin mutlu ve huzurlu bir şekilde yaşamlarını idame ettirmeleri için elimden gelen bütün çabayı göstereceğimin bilinmesini istiyorum. Çünkü şehit ailelerimiz ve gazilerimiz her şeyin en iyisine en güzeline layıktırlar. Bu kapsamda Derneğimizin olağan kongresinde beraber tatlı bir rekabete girerek Yarıştığım dört diğer birbirinden değerli dernek başkan adayına gösterdikleri olgunluk için teşekkür ediyorum. Seçimin huzurlu sakin bir ortamda geçmesi için çaba ve gayret gösteren başta Divan Kurulu başkanı üyeleri ve bütün delegelere teşekkür ediyorum şükranlarımı sunuyorum. Yakından uzaktan gelerek seçimimize iştirak eden olgunluk içerisinde oylarını kullanan Şahsıma destek veren vermeyen bütün şehit ailelerimize gazilerimize bir kez daha teşekkür ediyorum saygılarımı sunuyorum. Derneğimizin kuruluşundan bu yana şimdiye kadar bu derneğin her kademesinde görev yapan bütün herkese yaptıkları hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum. Benimle beraber yönetim kuruluna denetim kurullarına ve diğer organlara seçilen arkadaşlarımıza başarılar diliyorum. Kamuoyuna Saygılarımla.”

 

Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
Yazmış olduğunuz yorumlar küfür hakaret vb. içerik içermemelidir. Yorumlar yönetici onayından sonra yayınlanmaktadır.
Yapılan Yorumlar
Diğer Haberler
Genç İlçemiz Önemli Telefon Rehberi

VEFAT > LAMİA KAYA VEFAT > LAMİA KAYA
13 Ocak 2015, Salı 15:24:35
Genç Belediyesi Kültür ve Sosyal Hizmetler Müdürü Cahit Kaya’nın annesi Lamia Kaya tedavi g
MAHMUT YAKIŞIR MAHMUT YAKIŞIR
31 Mart 2014, Pazartesi 12:26:11
Genç ilçesinde uzun yıllar belediye meclis üyeliği görevlerinde bulunan Mahmut Yakışır, ge

     Web sitemizdeki bütün materyalleri Gencin Sesi linkiyle kaynak
göstermek şartıyla kullanabilirsiniz. halı saha yapan firmalar
Web sitemiz Bingöl reklam kod ve tasarımına sahiptir. © 2007-2016

İletişim
İletişim
Genç Haberleri
Bingöl Haberleri
Genç Kurumlar Telefon Rehberi
Mahalle ve Köylerimiz
halı saha yapan firmalar