YENİ YERİNDE VE YENİLENEN YÜZÜYLE AÇILDI Haberi Gencin Sesi Gazetesi - Bingöl
bingöl Dent Avrupa Diş
19 Mayıs 2019, 11:25
>>
Firma Rehberi
Yazarlar
Künyemiz
Seri İlanlar
Foto Galeri
Video Galeri
Haber Arşivi
Anasayfa
» 11:35 Sadece Gençliler İstanbul seçiminin kaderini tayin etmeye yeter » 11:35 Genç SYDV'den 90 Bin TL yardım » 11:35 DOĞALGAZDA GÖZLER BAŞKAN DİRİK’E ÇEVRİLDİ » 11:35 GENÇ’TE RAFTİNG HEYECANI » 11:35 BİRLİK ENCÜMEN SEÇİMİ YAPILDI » 11:35 Azgın sularda RAFTİNG öğreniyorlar » 11:35 Genç Belediyesi 'E-belediyecilik' Sistemine Geçti » 14:35 YBO ÖĞRENCİLERİ FİDAN DİKTİ » 13:21 Öğretmenliği bırakıp baba mesleğine başladı, ayda 2 bin ürün üretiyor » 13:20 Nüfus Müdürlüğü'nden kolaylık sağlayan uygulama
Sadece Gençliler İstanbul seçiminin kaderini tayin etmeye yeter
Genç SYDV'den 90 Bin TL yardım
DOĞALGAZDA GÖZLER BAŞKAN DİRİK’E ÇEVRİLDİ
GENÇ’TE RAFTİNG HEYECANI
Bu haber 27 Eylül 2018, Perşembe 18:49 tarihinde eklendi. 2355 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

YENİ YERİNDE VE YENİLENEN YÜZÜYLE AÇILDI

Daha önce Kültür Mahallesi Kalbin AVM karşısında hizmet veren Divan Pastanesi, Şube Cami’si yanına taşındı. Yeni yerine taşınmasıyla açılış töreni yapılan pastanede A’dan Z’ye yenilenerek, vatandaşın damak tadındaki lezzet durağı olmaya devam edecek.
YENİ YERİNDE VE YENİLENEN YÜZÜYLE AÇILDI

Genç’te uzun yılardır hizmet veren Divan Pastanesi yeni yerinde ve yenilenen yüzü ile hizmete girdi.

 

Şube Camii yanında hizmete giren pastanenin açılışı ise bugün saat 13.00’te seçkin davetli topluluğunun katılımıyla gerçekleşti. Yeni konsepti oldukça beğeni kazanan pastanenin açılışına Belediye Başkanı M. Hadi Topraktan, Cumhuriyet Başsavcısı Tuncay Sümbül, İlçe Emniyet Müdürü Vekili Özcan Özaslan, İlçe Müftüsü Hanifi Ballı, Ak Parti İlçe Başkanı Bilal Sağlar, kurum ve daire amirleri ile çok sayıda vatandaş katıldı.

 

Kurdele kesimi öncesi kısa bir konuşma yapan Belediye Başkanı M. Hadi Topraktan işletme sahiplerinin çalışmalarına değinerek, yaptıkları işi övdü. Kendilerinden büyük hedefler beklediklerini ifade eden Topraktan, “Divan Pastanesi uzun yıllar ilçemizde hizmet vermektedir. İşletme sahiplerini yakından tanıyorum. Hakikatten hiç bıkmadan, usanmadan işini severek yapıyorlar. Onlar halkımıza iyi hizmet sunabilmek için fedakarlık yapıp harcadılar. İnşallah bu mekanları hem Gencimiz hem de kendileri için hayırlı olur. Bol kazançlar diyorum. Ki bu bunu söylemem de bir isteğimiz de var. Arkadaşlar kazansınlar ki ilçemizde, Bingöl’de ve daha da açılarak Türkiye genelinde şubeler açıp bir sembol olsunlar. Bizim kendilerinden beklentilerimiz budur. Bugüne kadar harcama yapıp bunu gösterdiler, inşallah bu isteğimizi de başarırlar.” Dedi.

 

Başkan Topraktan’ın konuşmasının ardından İlçe Müftüsü Hanifi Ballı tarafından yapılan dua ile davetliler tarafından kurdele kesildi. Akabinde davetlilere açık büfe ikramında bulunuldu.

 

Divan Pastanesi olarak artık yeni yerde geniş ürün yelpazesi, profesyonel işletme sistemleri, müşteriye hizmet anlayışı, ayrıcalıklı dekorasyonu ile sektöre yeni bir boyut kazandırmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirten pastane işletmeci Sahip, Sedat ve Sercan Aydın Kardeşleri; ‘Bundan böyle pastane ya da cafe için Genç’in dışına gitmesine gerek yok diyor.’

 

Aydın kardeşler; “Çünkü biz burada börek, yaş pasta, kuru pasta, tatlı çeşitleri, soğuk ve sıcak içecekler satmakla beraber kalite açısından da en iyisini halkımızın ayağına getirdik. Bizleri bugüne taşıyan dost ve müşterilerimize teşekkür ediyorum. Pastanemiz kalitesiyle halkımızın teveccühü ile marka haline gelmiştir. Pastanemiz ilçemize hayırlı olsun diyor, pastanemizin açılışına katılarak bizleri yalnız bırakmayan dostlarımıza teşekkür ediyoruz.”