ARTAR BELEDİYE BAŞKANI ADAYLIĞINI AÇIKLADI Haberi Gencin Sesi Gazetesi - Bingöl
bingöl Dent Avrupa Diş
24 Mayıs 2019, 14:44
>>
Firma Rehberi
Yazarlar
Künyemiz
Seri İlanlar
Foto Galeri
Video Galeri
Haber Arşivi
Anasayfa
» 11:35 Sadece Gençliler İstanbul seçiminin kaderini tayin etmeye yeter » 11:35 Aslan Bahçe ve Tarım Makineleri » 11:35 DOĞALGAZDA GÖZLER BAŞKAN DİRİK’E ÇEVRİLDİ » 11:35 GENÇ’TE RAFTİNG HEYECANI » 11:35 BİRLİK ENCÜMEN SEÇİMİ YAPILDI » 11:35 Azgın sularda RAFTİNG öğreniyorlar » 11:35 Genç Belediyesi 'E-belediyecilik' Sistemine Geçti » 14:35 YBO ÖĞRENCİLERİ FİDAN DİKTİ » 13:21 Öğretmenliği bırakıp baba mesleğine başladı, ayda 2 bin ürün üretiyor » 13:20 Nüfus Müdürlüğü'nden kolaylık sağlayan uygulama
Sadece Gençliler İstanbul seçiminin kaderini tayin etmeye yeter
Aslan Bahçe ve Tarım Makineleri
DOĞALGAZDA GÖZLER BAŞKAN DİRİK’E ÇEVRİLDİ
GENÇ’TE RAFTİNG HEYECANI
Bu haber 11 Ekim 2018, Perşembe 19:20 tarihinde eklendi. 5812 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

ARTAR BELEDİYE BAŞKANI ADAYLIĞINI AÇIKLADI

Mart 2019 tarihinde yapılması planlanan yerel seçimlerde adaylığını ilk olarak açıklayan isim Muzafer Artar oldu. Belediye başkanlığına bağımsız aday olduğunu kaydeden Artar, Genç’in yeni ufka ve hizmete ihtiyacı olduğunu söyledi.
ARTAR BELEDİYE BAŞKANI ADAYLIĞINI AÇIKLADI

Türkiye 31 Mart 2019tarihinde yapılması planlanan yerel seçimlere kilitlenirken, Genç ilçesinde belediye başkanlığına adaylığını ilk olarak açıklayan Muzafer Artar, seçime bağımsız aday olarak katılacağını söyledi.

 

Yerel seçimlerde Genç Belediyesi Başkanlığına bağımsız adayı olan Muzaffer Artar, ilçenin sorunlarını yakından bildiğini ve başkan olması halinde bunların çözümüne yönelik çalışmaları ciddi bir şekilde yürüteceğini söyledi. 1999’dan beri aktif siyaset içerisinde yer aldığını aktaran Artar, siyasi hayatı Saadet Parti Genç ilçe Teşkilatı üyeliği ve AK Parti Genç İlçe Teşkilatı kurucu üyeliğinde bulunmasıyla yaşadığını belirtti.

 

AK Parti’den istifa ederek siyasi hayatını bağımsız şekilde sürdüreceğine söyleyen Artar, Genç’in yeni ufka ve büyük hizmetlere ihtiyacını olduğunu inandığını ifade etti.

 

Niçin böyle bir karar aldığını belirterek, illeri ki süreçte seçim çalışmaları ile ilgili daha geniş bir bilgilendirmede bulunacağını ifade eden Artar, şunları söyledi:

 

“Genç ilçemizde arzu ettiğimiz bir hizmet göremedik. Vatandaş hayal kırıklığı yaşadı, yaşıyor. İlçemizi bize en yakın olan Solhan ile kıyasladığımızda bariz bir hizmet farkı olduğunu görüyoruz. Yıllarca siyasetin içerisindeyim. Belediyede çalışmışlığım var. Belediyeciliğe uzak değilim, çalışmaların nasıl yapıldığına vakıfım.  Birçok seçimde kapılara gidip oy istemişiz. Vatandaş her seçimde aynı şikayetlerde bulunuyor. Fakat idareciler, vatandaşı memnun edecek bir hizmeti ve eseri ortaya koyamıyor. Gençlik ha keza. Gençler, kendilerine el atan sorun ve sıkıntılarına çözüm bulan bir başkanı göremiyor. Buda ister istemez onları farklı arayışlara itiyor. Memleketimiz bunu hak etmediğini düşünüyorum. Bu işi başaracak olanlar koltuk değil ancak memleket sevdalısı olanlar yapabilir.”

 

Muzafer Artar Kimdir?

 

5 Eylül 1981 tarihinde Genç ilçesine bağlı Keklikdere Köyü’nde doğdu. İlk orta ve liseyi Genç ilçesinde okudu. Serbest piyasada çalışırken 1999 Saadet Partisi genç İlçe Teşkilatı üyeliği, 2001 kurulan Adalet ve Kalkınma Partisi Genç İlçe Teşkilatı kurucu üyeliğinde bulundu. 2014 yerel seçimlerinde AK Parti’den Genç ilçesi İl Genel Meclis üyeliğine aday oldu. AK Parti Genç İl Genel Meclisi 1 Asil yedek adayı olarak belirlendi. Artar, evli ve 3 çocuk babasıdır.


Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
Yazmış olduğunuz yorumlar küfür hakaret vb. içerik içermemelidir. Yorumlar yönetici onayından sonra yayınlanmaktadır.
Yapılan Yorumlar
isimsiz kahraman - Konu: - ARTAR BELEDİYE BAŞKANI ADAYLIĞINI AÇIKLADI - 2018-10-15 11:48:02
Genç ilçemizin değişime ve hizmete ihtiyacı var. Siyasi Parti önemli değil. Bize hizmet edecek başkan istiyoruz
esnaf - Konu: - ARTAR BELEDİYE BAŞKANI ADAYLIĞINI AÇIKLADI - 2018-10-11 19:30:40
hep destek tam destek krallll
Diğer Haberler
Genç İlçemiz Önemli Telefon Rehberi

VEFAT > LAMİA KAYA VEFAT > LAMİA KAYA
13 Ocak 2015, Salı 15:24:35
Genç Belediyesi Kültür ve Sosyal Hizmetler Müdürü Cahit Kaya’nın annesi Lamia Kaya tedavi g
MAHMUT YAKIŞIR MAHMUT YAKIŞIR
31 Mart 2014, Pazartesi 12:26:11
Genç ilçesinde uzun yıllar belediye meclis üyeliği görevlerinde bulunan Mahmut Yakışır, ge

     Web sitemizdeki bütün materyalleri Gencin Sesi linkiyle kaynak
göstermek şartıyla kullanabilirsiniz. halı saha yapan firmalar
Web sitemiz Bingöl reklam kod ve tasarımına sahiptir. © 2007-2016

İletişim
İletişim
Genç Haberleri
Bingöl Haberleri
Genç Kurumlar Telefon Rehberi
Mahalle ve Köylerimiz
halı saha yapan firmalar