Genç Mazi’den anlamlı yardım Haberi Gencin Sesi Gazetesi - Bingöl
bingöl Dent Avrupa Diş
17 Aralık 2018, 03:29
Firma Rehberi
Yazarlar
Künyemiz
Seri İlanlar
Foto Galeri
Video Galeri
Haber Arşivi
Anasayfa
» 15:04 IHO-EBRAR, Genç’te öğrencilere kitap yardımı yaptı » 11:44 İŞKUR GENÇ’TE 80 PERSONEL ALACAK! » 11:18 GENÇ MYO’DA 2 YENİ BÖLÜM AÇILDI! » 11:14 Kardeşlerini unutmadı! » 11:07 “Sosyal medya ile kimliğimizi kaybettik” » 10:57 Akar, AK Parti’den İl Genel Meclisi için aday adayı oldu » 17:25 ANDİÇ: “HALKIMA MİNNETTARIM” » 11:56 PKK’ya ait yaşam malzemesi ele geçirildi » 15:52  Tartar, AK Parti’den il Genel Meclisi aday adayı oldu » 15:17 Köse, İl Genel Meclisinden aday adayı oldu
IHO-EBRAR, Genç’te öğrencilere kitap yardımı yaptı
İŞKUR GENÇ’TE 80 PERSONEL ALACAK!
GENÇ MYO’DA 2 YENİ BÖLÜM AÇILDI!
Kardeşlerini unutmadı!
Bu haber 03 Aralık 2018, Pazartesi 13:01 tarihinde eklendi. 807 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Genç Mazi’den anlamlı yardım

Sosyal medya Facebook hesabından açılan ve 20 Bini aşkın üyesi ile geçtiğimiz aylarda dernekleşen Bingöl Genç Mazi Derneği, sosyal sorumluluk projesi kapsamında bu defa ihtiyaç sahibi öğrencilere bot yardımında bulundu.
Genç Mazi’den anlamlı yardım

Sosyal medya üzerinden gerçekleştirdiği çalışmalar ile takipçilerine keyifli ve maziyi hatırlatan Bingöl-Genç Mazisi, bu sefer sosyal duyarlılık kapsamından ihtiyaç sahibi öğrencilere bot yardımında bulundu.


Geçtiğimiz Ramazan ayında dar gelirli ailelere gıda yardımı gerçekleştiren Genç Mazi Derneği, bu defa öğrencilere yönelik gerçekleştirdiği bot yardımı ile de takdir topladı.

 

Öğrencilere yönelik gerçekleşen bot yardım kampanyası hakkında bilgiler veren Bingöl Genç Mazi Dernek Başkanı Ahmet Zoroğlan: “Dernek kurma fikrini ortaya attığımızda temel amacımız ilçemizin tanıtımı, geleceğimizin teminatı olan gençler ve eğitimleri, yardıma muhtaç ve ihtiyaç sahibi aileler olarak belirlemiştik. Geçtiğimiz Ramazan ayında ilçemizde tespit ettiğimiz yaklaşık 100 aileye gıda yardımı ulaştırdık. Bugünlerde ise girdiğimiz kış mevsiminde öğrencilerimize katkı sunmak için bot yardımı kampanyası düzenledik. Sağ olsun kampanyamıza Elazığ’lı hayırsever iş adamı Mehmet Aliş, katkı sundu. İşadamımızın katkıları ile 52 öğrencimize kışlık bot temin edilip hafta içerisinde dağıtımını gerçekleştirdik. Bu minvalde hayırsever işadamı Mehmet Aliş’e şahsım ve dernek yönetimim adına şükranlarımı sunarken, gençli hayırsever iş adamlarımızdan da destek beklediğimi ifade etmek isterim. Nihayetinde buradaki çalışmalarımız şahsi yada bireysel değil. Ortak paydamız Genç, gençlik ve geleceğimizdir” dedi.


Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
Yazmış olduğunuz yorumlar küfür hakaret vb. içerik içermemelidir. Yorumlar yönetici onayından sonra yayınlanmaktadır.
Yapılan Yorumlar
Diğer Haberler
Genç İlçemiz Önemli Telefon Rehberi

VEFAT > LAMİA KAYA VEFAT > LAMİA KAYA
13 Ocak 2015, Salı 15:24:35
Genç Belediyesi Kültür ve Sosyal Hizmetler Müdürü Cahit Kaya’nın annesi Lamia Kaya tedavi g
MAHMUT YAKIŞIR MAHMUT YAKIŞIR
31 Mart 2014, Pazartesi 12:26:11
Genç ilçesinde uzun yıllar belediye meclis üyeliği görevlerinde bulunan Mahmut Yakışır, ge

     Web sitemizdeki bütün materyalleri Gencin Sesi linkiyle kaynak
göstermek şartıyla kullanabilirsiniz. halı saha yapan firmalar
Web sitemiz Bingöl reklam kod ve tasarımına sahiptir. © 2007-2016

İletişim
İletişim
Genç Haberleri
Bingöl Haberleri
Genç Kurumlar Telefon Rehberi
Mahalle ve Köylerimiz