Erdoğmuş, AK Parti'den İl Genel Meclis Üyesi Aday Adayı Oldu Haberi Gencin Sesi Gazetesi - Bingöl
bingöl Dent Avrupa Diş
24 Mayıs 2019, 13:57
>>
Firma Rehberi
Yazarlar
Künyemiz
Seri İlanlar
Foto Galeri
Video Galeri
Haber Arşivi
Anasayfa
» 11:35 Sadece Gençliler İstanbul seçiminin kaderini tayin etmeye yeter » 11:35 Aslan Bahçe ve Tarım Makineleri » 11:35 DOĞALGAZDA GÖZLER BAŞKAN DİRİK’E ÇEVRİLDİ » 11:35 GENÇ’TE RAFTİNG HEYECANI » 11:35 BİRLİK ENCÜMEN SEÇİMİ YAPILDI » 11:35 Azgın sularda RAFTİNG öğreniyorlar » 11:35 Genç Belediyesi 'E-belediyecilik' Sistemine Geçti » 14:35 YBO ÖĞRENCİLERİ FİDAN DİKTİ » 13:21 Öğretmenliği bırakıp baba mesleğine başladı, ayda 2 bin ürün üretiyor » 13:20 Nüfus Müdürlüğü'nden kolaylık sağlayan uygulama
Sadece Gençliler İstanbul seçiminin kaderini tayin etmeye yeter
Aslan Bahçe ve Tarım Makineleri
DOĞALGAZDA GÖZLER BAŞKAN DİRİK’E ÇEVRİLDİ
GENÇ’TE RAFTİNG HEYECANI
Bu haber 03 Aralık 2018, Pazartesi 13:03 tarihinde eklendi. 1518 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Erdoğmuş, AK Parti'den İl Genel Meclis Üyesi Aday Adayı Oldu

Uzun yıllar Milli Eğitim camiasında çeşitli kademelerde görev yapan Selahattin Erdoğmuş, AK Parti'den İl Genel Meclis üyeliği için aday adaylığı başvurusu yaptı.
Erdoğmuş, AK Parti'den İl Genel Meclis Üyesi Aday Adayı Oldu

Mart 2019 Mahalli idareler seçimleri ile ilgili partilerde aday adaylığı başvuruları sürüyor. Uzun yıllar Milli Eğitim camiasında çeşitli kademelerde görev yapan Selahattin Erdoğmuş, AK Parti'den İl Genel Meclis üyeliği için aday adaylığı başvurusu yaptı.


Ak Parti Genç İlçe Başkanı Bilal Sağlar’a başvurusunu veren Erdoğmuş il genel meclis üyesi aday adaylığı için şu açıklamalarda bulundu:

 

“2009 yılında AK Parti’den Genç adına İl Genel Meclisi üyeliğine aday adayı oldum. Ama adaylığım nasip olmadı. Eğer bu sefer bana cenabı Allah kısmet ederse ve parti organlarımızda bu göreve beni layık görürlerse, köy muhtarlarımız ile beraber köylerimizi dolaşarak köylerimizin ve mezralarımızın eksikliklerini birlikte yerinde tespit edip ve bütçemizi de göz önüne alarak hizmeti öncelikli sıraya göre köylerimize ulaştıracağız. Eğer yer alıp seçilirsem bir diğer projem ise ilçemizdeki diğer arkadaşlar ile birlikte İlçe Genel İdaresi adına bir site kurup yapacağımız hizmetleri oraya yükleyerek idarecilerimiz ve vatandaşlarımız yapılan çalışmaları görmesini ve eksik kalan işlerin tamamlaması için gelecek öneri ve şikayetlere göz önüne alarak eksiklikleri tamamlamak olacaktır. 32 yıl Genç ilçesinde çalıştığım için ilçemize bağlı bütün köy ve onlarca mezrasına bizatihi gitmişim. Aşağı yukarı köylerimizin eksikliklerini yerinde görmüş biriyim. Bu saha avantajı yapacağımız işleri daha da kolaylaştırır inancındayım. Bu işin sorumluluğu çok büyük olduğunu da biliyorum. Ve görev aldığımızda layığı ile yerine getireceğimize hiç kimsenin şüphesi olmasın.”

 

“Mücadele etmeyi severim”

 

Erdoğmuş, “207 yılında Genç YİBO Spor Kulübü derneğini kurduk ve derneğin kurucu üyelerindenim. Bu dernek adı altında 10 yıl boyunca futbol ve son iki yılda basketbol kulübünü kurdum. Bu süreç zarfında Genç YİBO okulunu, ilçemizi ve ilimizi spor dallılarında adından bahs ettirdik. Özelikle bu yıl Basketbol takımımız ile il birinciliği ve bölgesel birinciliği ile Konya’da düzenlenen Basketbol Türkiye Finallerinde 2’inci eleme oynayarak kıt imkanlarla büyük başarılara imza attık. Özelikle şunu söyleyeyim sorumluluğumda olan işleri yapmayı ve mücadele etmeyi severim yeter ki imkanlar sunulsun. Bu konuşmama son verirken de bu süreçte partimizden aday adayı olan bütün arkadaşlarıma da başarılar diliyorum.”

 

Selahattin Erdoğmuş Kimdir?

 

“10.05.1960 Genç Doğanca Köyü Develi Mezrasında doğdum. 1967 yılında Doğanca İlkokulu’nda başladım. 1972 yılında mezun oldum. Aynı yıl Diyarbakır’a giderek burada 4 yıl hafızlık eğitimi ve ortaokulu diplomasını aldım. 1978 yılında Genç Orman işletme Müdürlüğünde çalışmaya başladım. 2 yılın ardından 1980 yılında vatani görevimi yapmak üzere askere gittim. Askerlik dönüşünde 1982 yılında Solhan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünde memur olarak göreve başladım. 4 yılın ardında Genç Yatılı Bölge İlköğretim Okulu’nda tayin oldum. 26 yıl boyunca burada çeşitli görevlerde bulundum ve aynı zaman sürecinde Bingöl Lisesini bitirerek lise diplomasını aldım. 2011 yılından itibaren Genç İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünde V.K.H.İ olarak göreve devam ettim.  Evliyim ve 2 çocuk babasıyım.”


Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
Yazmış olduğunuz yorumlar küfür hakaret vb. içerik içermemelidir. Yorumlar yönetici onayından sonra yayınlanmaktadır.
Yapılan Yorumlar
Diğer Haberler
Genç İlçemiz Önemli Telefon Rehberi

VEFAT > LAMİA KAYA VEFAT > LAMİA KAYA
13 Ocak 2015, Salı 15:24:35
Genç Belediyesi Kültür ve Sosyal Hizmetler Müdürü Cahit Kaya’nın annesi Lamia Kaya tedavi g
MAHMUT YAKIŞIR MAHMUT YAKIŞIR
31 Mart 2014, Pazartesi 12:26:11
Genç ilçesinde uzun yıllar belediye meclis üyeliği görevlerinde bulunan Mahmut Yakışır, ge

     Web sitemizdeki bütün materyalleri Gencin Sesi linkiyle kaynak
göstermek şartıyla kullanabilirsiniz. halı saha yapan firmalar
Web sitemiz Bingöl reklam kod ve tasarımına sahiptir. © 2007-2016

İletişim
İletişim
Genç Haberleri
Bingöl Haberleri
Genç Kurumlar Telefon Rehberi
Mahalle ve Köylerimiz
halı saha yapan firmalar