FAHRİ HEMŞERİMİZ KÖKLÜ’DEN VEFA ÖRNEĞİ Haberi Gencin Sesi Gazetesi - Bingöl
bingöl Dent Avrupa Diş
18 Mart 2019, 22:31
>>
Firma Rehberi
Yazarlar
Künyemiz
Seri İlanlar
Foto Galeri
Video Galeri
Haber Arşivi
Anasayfa
» 10:37 SÖZEN: "YEREL SEÇİMLER BİR BEKA MESELESİDİR" » 10:35 “BÜYÜKÇAĞ HİZMETTEN NEDEN MAHRUM BIRAKILIYOR” » 10:34 Trafik denetimleri DEVAM ediyor » 10:32 Genç’e 11 bekçi atandı » 11:42 Şehitler için mevlit okundu » 10:57 Yeni Zelanda'daki çirkin saldırı Genç'te kınandı » 14:20  BÜ'nün iki projesi kabul edildi » 14:18  bir ayda 14 bin yolcu uçtu » 13:29 İstiklal Marşı'nı İşaret Dili İle Okudular » 11:25 Genç İmam Hatip BİNGÖL’Ü temsil edecek
SÖZEN:
“BÜYÜKÇAĞ HİZMETTEN NEDEN MAHRUM BIRAKILIYOR”
Trafik denetimleri DEVAM ediyor
Genç’e 11 bekçi atandı
Bu haber 04 Ocak 2019, Cuma 14:31 tarihinde eklendi. 1134 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

FAHRİ HEMŞERİMİZ KÖKLÜ’DEN VEFA ÖRNEĞİ

2013-2016 yılları arasında Kaymakam olarak görev yaptığı Genç ilçesinde, gerçekleştirdiği önemli yatırım ve hizmetler ile tüm kesimlerin beğeni ve takdirini kazanan fahri hemşerimiz Çanakkale Vali Yardımcısı Abdullah Köklü, ilçe merkezi ve yatılı okullarda okuyan öğrencilerin daha rahat spor yapabilmeleri için 14 okula spor malzemesi desteğinde bulundu.
FAHRİ HEMŞERİMİZ KÖKLÜ’DEN VEFA ÖRNEĞİ

 

Önceliği her daim gençler olmuştu

Genç ilçesine 2013 yılında atanan ve gerçekleştirdiği önemli yatırımlar, özverili çalışmaları ile taraflı tarafsız tüm kesimlerin takdir ve beğenisini kazanan Kaymakam Abdullah Köklü, 2016 yılında İçişleri Bakanlığı Kararnamesi ile Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Dairesi Başkanlığı Şube Müdürlüğü’ne akabinde Çanakkale Vali Yardımcılığı ve Çanakkale İl Özel İdaresi Genel Sekreterliği görevine atandı.

 

Genç ilçe merkezindeki görev süresi içerisinde ihtiyaç duyulan tüm hizmetleri bir bir projelendirip yapımını sağlayan Kaymakam Köklü, yine o dönem birçok sosyal ve sportif projeler geliştirip gençlerin faydalanmasını sağlamıştı. Eğitime yaptığı yatırımlar sonucu Genç ilçesinde son yıllarda elde edilen eğitim başarılarında da yine en fazla paya sahip olmuştu. Genç tarihine ismi altın harfler ile kazılan Abdullah Köklü, görev yaptığı yerde de Genç’i unutmadı. Son olarak ilçe merkezi ve yatılı okuyan öğrencilerin daha rahat spor yapabilmeleri için spor malzemesi yardımında bulunan Köklü, gönülleri bir kez daha fethetti.

 

Spor Eğitim Uzmanı Arif Kaya’nın yaptığı çalışmalar sonucu Fahri hemşerimiz Abdullah Köklü, Çanakkaleli iş adamları Ali Turgut ve Atalay Atay’ın destek olduğu 14 okula spor malzemesi gönderildi. Toplam 400 öğrencinin faydalanabileceği spor malzemeleri, Şehit Hakan Akdere Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen dağıtım töreni ile okul idarecileri aracılığı ile öğrencilere dağıtıldı.

 

Dağıtım programında bir konuşma yapan Genç Kaymakam vekili Solhan Kaymakamı Fatih Okumuş, yapılan yardımların bir vefa olduğunu belirterek şunları söyledi:

“Özelikle Abdullah Bey zamanında bizde çalıştık. Bir vefa örneği var. Bir manevi destek gösterisi. Bir vefa temsili olarak bu hediyeleri bize gönderdi. Biz, öğrencilerimizi iyi yetiştirmekle mükellefiz.  Ve kendilerini yetiştirirken onlara her tür imkan ve olanak sağlamalıyız. Öğrencilerimize bu imkanı sunan değerli Abdullah beye gıyabında teşekkür ediyorum, şükranlarımı arz ediyorum. Bu projenin gelişmesini sağlayan, emek veren değerli idarecilerimize ve öğretmenlerimize de ayrıca teşekkür ediyorum”

 

Programa, Kaymakam Vekili Solhan Kaymakamı Fatih Okumuş, İlçe Mili Eğitim Müdürü Remzi Dinler, ilçe milli eğitim şube müdürleri, okul müdürleri, öğretmen ve öğrenciler katıldı.

 

 


Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
Yazmış olduğunuz yorumlar küfür hakaret vb. içerik içermemelidir. Yorumlar yönetici onayından sonra yayınlanmaktadır.
Yapılan Yorumlar
Diğer Haberler
1 2 3 4
Genç İlçemiz Önemli Telefon Rehberi

VEFAT > LAMİA KAYA VEFAT > LAMİA KAYA
13 Ocak 2015, Salı 15:24:35
Genç Belediyesi Kültür ve Sosyal Hizmetler Müdürü Cahit Kaya’nın annesi Lamia Kaya tedavi g
MAHMUT YAKIŞIR MAHMUT YAKIŞIR
31 Mart 2014, Pazartesi 12:26:11
Genç ilçesinde uzun yıllar belediye meclis üyeliği görevlerinde bulunan Mahmut Yakışır, ge

     Web sitemizdeki bütün materyalleri Gencin Sesi linkiyle kaynak
göstermek şartıyla kullanabilirsiniz. halı saha yapan firmalar
Web sitemiz Bingöl reklam kod ve tasarımına sahiptir. © 2007-2016

İletişim
İletişim
Genç Haberleri
Bingöl Haberleri
Genç Kurumlar Telefon Rehberi
Mahalle ve Köylerimiz
halı saha yapan firmalar