Arıkan: Projelerimizi hazırlıyoruz Haberi Gencin Sesi Gazetesi - Bingöl
bingöl Dent Avrupa Diş
18 Mart 2019, 23:00
>>
Firma Rehberi
Yazarlar
Künyemiz
Seri İlanlar
Foto Galeri
Video Galeri
Haber Arşivi
Anasayfa
» 10:37 SÖZEN: "YEREL SEÇİMLER BİR BEKA MESELESİDİR" » 10:35 “BÜYÜKÇAĞ HİZMETTEN NEDEN MAHRUM BIRAKILIYOR” » 10:34 Trafik denetimleri DEVAM ediyor » 10:32 Genç’e 11 bekçi atandı » 11:42 Şehitler için mevlit okundu » 10:57 Yeni Zelanda'daki çirkin saldırı Genç'te kınandı » 14:20  BÜ'nün iki projesi kabul edildi » 14:18  bir ayda 14 bin yolcu uçtu » 13:29 İstiklal Marşı'nı İşaret Dili İle Okudular » 11:25 Genç İmam Hatip BİNGÖL’Ü temsil edecek
SÖZEN:
“BÜYÜKÇAĞ HİZMETTEN NEDEN MAHRUM BIRAKILIYOR”
Trafik denetimleri DEVAM ediyor
Genç’e 11 bekçi atandı
Bu haber 14 Şubat 2019, Perşembe 13:54 tarihinde eklendi. 170 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Arıkan: Projelerimizi hazırlıyoruz

Ak Parti Belediye Başkan adayı Erdal Arıkan, “sahada yapılan ziyaretlerde vatandaşlardan aldığımız fikirler doğrultusunda projelerimizi hazırlıyoruz” dedi.
Arıkan: Projelerimizi hazırlıyoruz
Ak Parti Belediye Başkan adayı Erdal Arıkan, “sahada yapılan ziyaretlerde vatandaşlardan aldığımız fikirler doğrultusunda projelerimizi hazırlıyoruz” dedi.

AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından 27 Kasım tarihinde Ak Parti Grup toplantısında Bingöl Belediye Başkan adayı olarak açıklanan Gençlik Spor eski Müdürü Erdal Arıkan, yaptığı basın açıklamasında sahada yaptığı çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Kamu Kurumları, Sivil Toplum Kuruluşları, sendikalar, esnaflar, öğrenciler, muhtarlar gibi toplumun her alanıyla temas halinde olduklarını vurgulayan Ak Parti Belediye Başkan adayı Arıkan şunları söyledi: “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın şahsıma tevdi ettiği görevlendirmenin ardından ilimizde teşkilatımız ile birlikte toplumun her alanıyla temas halindeyiz. Sorun ve sıkıntıları yerinde tespit edip, vatandaşlarımızdan gelen talepleri not alarak halkımızın fikirlerinden istifade etmeye büyük önem gösteriyoruz. Projelerimizi halkımızdan gelen talep ve fikirler doğrultusunda olgunlaştırıyoruz. Halkımızın rızasının olmadığı hiçbir projeyi gerçekleştirmeyeceğiz. Projelerimizde ulaşım, trafik düzeni, toplu taşıma, kentsel dönüşüm, içme suyu, kent meydanı, belediye hizmet binası, üstyapı ve altyapı hizmetleri, yeni sosyal yaşam alanları, millet bahçeleri, sosyal belediyecilik faaliyetleri, taziye ve mezarlık hizmetleri, engelliler, öğrenciler, yaşlılar, toplumun her alanını ilgilendirecek çalışmalar var. Toplumun her alanına dokunacağız” dedi.

GÖNÜL BELEDİYECİLİĞİ

Arıkan, açıklamalarını şöyle sürdürdü:

“2002-2009 ruhunu yeniden canlandıracağız. Zamanımızın büyük bölümünü vatandaşımız ile geçireceğiz. Resmiyetten ve protokolden uzak duracağız. Halktan kopuk bir görüntünün oluşmasına asla izin vermeyeceğiz. Halkın rızası olmadan herhangi bir projeye imza atmayacağız. Önceliğimiz halkın rızası olacak. Vatandaşlarımızın her zaman ulaşabileceği, sorunlarını dinleyebileceğimiz mesafede olacağız. Bunun için gerekirse haftanın belli günlerini Halk Günü yapacağız. Herkes randevusuz gelip sorunlarını anlatacak. Sorunların çözülmesi için anında talimat verilip, takip edeceğiz. Yardıma ihtiyacı olan, yoksul vatandaşlara özel önem göstereceğiz. Vatandaşın elektrik ve su sıkıntıları, yollardaki çukurların kapatılması gibi sorunlarına öncelik vereceğiz. Hizmetler ile ilgili en küçük bir sıkıntı bile ortaya çıkmayacak. Daha yaşanılır bir şehir için bütün sorunları ortadan kaldırmayı hedefliyoruz. Bu anlayışla 2 aydan fazla bir süredir halkımızla iç içeyiz. Ciddi öneriler, fikirler edindik. Hazırlıklarımız yapılıyor. Önümüzdeki günlerde projelerimizi ve hedeflerimizi kamuoyu ile paylaşıp çalışmalarımıza devam.”

Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
Yazmış olduğunuz yorumlar küfür hakaret vb. içerik içermemelidir. Yorumlar yönetici onayından sonra yayınlanmaktadır.
Yapılan Yorumlar
Diğer Haberler
1 2 3 4
Genç İlçemiz Önemli Telefon Rehberi

VEFAT > LAMİA KAYA VEFAT > LAMİA KAYA
13 Ocak 2015, Salı 15:24:35
Genç Belediyesi Kültür ve Sosyal Hizmetler Müdürü Cahit Kaya’nın annesi Lamia Kaya tedavi g
MAHMUT YAKIŞIR MAHMUT YAKIŞIR
31 Mart 2014, Pazartesi 12:26:11
Genç ilçesinde uzun yıllar belediye meclis üyeliği görevlerinde bulunan Mahmut Yakışır, ge

     Web sitemizdeki bütün materyalleri Gencin Sesi linkiyle kaynak
göstermek şartıyla kullanabilirsiniz. halı saha yapan firmalar
Web sitemiz Bingöl reklam kod ve tasarımına sahiptir. © 2007-2016

İletişim
İletişim
Genç Haberleri
Bingöl Haberleri
Genç Kurumlar Telefon Rehberi
Mahalle ve Köylerimiz
halı saha yapan firmalar