Bingöllüler Eyüpsultan’da buluştu Haberi Gencin Sesi Gazetesi - Bingöl
bingöl Dent Avrupa Diş
18 Mart 2019, 23:01
>>
Firma Rehberi
Yazarlar
Künyemiz
Seri İlanlar
Foto Galeri
Video Galeri
Haber Arşivi
Anasayfa
» 10:37 SÖZEN: "YEREL SEÇİMLER BİR BEKA MESELESİDİR" » 10:35 “BÜYÜKÇAĞ HİZMETTEN NEDEN MAHRUM BIRAKILIYOR” » 10:34 Trafik denetimleri DEVAM ediyor » 10:32 Genç’e 11 bekçi atandı » 11:42 Şehitler için mevlit okundu » 10:57 Yeni Zelanda'daki çirkin saldırı Genç'te kınandı » 14:20  BÜ'nün iki projesi kabul edildi » 14:18  bir ayda 14 bin yolcu uçtu » 13:29 İstiklal Marşı'nı İşaret Dili İle Okudular » 11:25 Genç İmam Hatip BİNGÖL’Ü temsil edecek
SÖZEN:
“BÜYÜKÇAĞ HİZMETTEN NEDEN MAHRUM BIRAKILIYOR”
Trafik denetimleri DEVAM ediyor
Genç’e 11 bekçi atandı
Bu haber 15 Şubat 2019, Cuma 13:04 tarihinde eklendi. 1227 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Bingöllüler Eyüpsultan’da buluştu

Genç İlçesi ve Çevre Köyleri Sosyal Yardımlaşma ve Kültür Derneği (Bin-Genç-Der) tarafından Eyüpsultan’da organize edilen buluşma programında bir araya gelen hemşerilerimiz hasret giderip gönüllerince eğlendi.
Bingöllüler Eyüpsultan’da buluştu

Eyüpsultan Kültür ve Sanat Merkezi’nde Bing-Genç-Der tarafından ‘Bingöllüler Eyüpsultan’da buluşuyor’ adlı yemek programı düzenlendi. Düzenlenen proğrama AK Parti Eyüpsultan Belediye Başkan adayı Deniz Köken, AK Parti Kartal Belediyesi Meclis Üyesi Aday Adayı Avukat Yücel Ortak, Bin İl Der Yönetim Kurulu Başkanı Halis Atar ve yönetim kurulu üyeleri, iş adamları ve çok sayıda Bingöllü vatandaş katıldı.

 

 

Folklor ekibi gösterisinin ardından proğramda söz alan AK Parti Eyüpsultan Belediye Başkan adayı Deniz Köken, coşkulu kalabalık karşısında kendini adeta Bingöl’de hissettiğini ifade edip proğrama katıldığından dolayı da mutlu olduğunu söyledi. STK’ları önemsediğini ifade eden Başkan Adayı Köken, Eyipsultan’ı birlik ve beraberlik içerisinde yönetmeye talip olduklarını söyledi.

Başkan Adayı Köken’in ardından söz alan Bin-Genç-Der Başkanı Halit Sanır ise, İstanbul’da ikamet eden Bingöllülerin bir araya gelmesi için dernek olarak her yıl çeşitli aktiviteler düzenlediklerini ifade edip şunları söyledi. “Bizler Bin-Genç-Der olarak memleket hasretiyle yanıp tutuşan hemşerilerimizi bu gibi proğramlar ile bir araya getirip hasret gidermelerini sağlıyoruz. Salonumuzu neredeyse iki katına dolduran hemşehrilerimiz ne kadar büyük bir özlem yaşadıklarını da adeta bizlere gösterdiler. Bugün Eyüpsultan’da gerçekleştirdiğimiz birlik ve beraberlik proğramı bizler içinde ayrı bir öneme sahip. Nihayetinde Eyüpsultan hazretlerinden ismini alan maneviyatı yüksek ilçemiz, tüm İslam dünyası dünya için de çok önemli bir yere sahip. Katılım sağlayan tüm değerli misafirlerimizi ve hemşerilerimizi en kalbi duygularım ile selamlıyorum”

 

 


Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
Yazmış olduğunuz yorumlar küfür hakaret vb. içerik içermemelidir. Yorumlar yönetici onayından sonra yayınlanmaktadır.
Yapılan Yorumlar
Diğer Haberler
1 2 3 4
Genç İlçemiz Önemli Telefon Rehberi

VEFAT > LAMİA KAYA VEFAT > LAMİA KAYA
13 Ocak 2015, Salı 15:24:35
Genç Belediyesi Kültür ve Sosyal Hizmetler Müdürü Cahit Kaya’nın annesi Lamia Kaya tedavi g
MAHMUT YAKIŞIR MAHMUT YAKIŞIR
31 Mart 2014, Pazartesi 12:26:11
Genç ilçesinde uzun yıllar belediye meclis üyeliği görevlerinde bulunan Mahmut Yakışır, ge

     Web sitemizdeki bütün materyalleri Gencin Sesi linkiyle kaynak
göstermek şartıyla kullanabilirsiniz. halı saha yapan firmalar
Web sitemiz Bingöl reklam kod ve tasarımına sahiptir. © 2007-2016

İletişim
İletişim
Genç Haberleri
Bingöl Haberleri
Genç Kurumlar Telefon Rehberi
Mahalle ve Köylerimiz
halı saha yapan firmalar