GENÇ’İN YILDIZLARI BURADA YETİŞECEK Haberi Gencin Sesi Gazetesi - Bingöl
bingöl Dent Avrupa Diş
19 Nisan 2019, 10:17
>>
Firma Rehberi
Yazarlar
Künyemiz
Seri İlanlar
Foto Galeri
Video Galeri
Haber Arşivi
Anasayfa
» 11:35 ÇATKIN, “BU DAVA SAMİMİ İNSANLARIN DAVASIDIR” » 11:35 Azgın sularda RAFTİNG öğreniyorlar » 11:35 Genç Belediyesi 'E-belediyecilik' Sistemine Geçti » 14:35 YBO ÖĞRENCİLERİ FİDAN DİKTİ » 13:21 Öğretmenliği bırakıp baba mesleğine başladı, ayda 2 bin ürün üretiyor » 13:20 Nüfus Müdürlüğü'nden kolaylık sağlayan uygulama » 13:16 Müftü Kaya’dan gazetemize iadeyi ziyaret » 13:12 GENÇ’TE 3 BİN 610 ADET CEVİZ FİDANI DAĞITILDI » 17:11 ŞEHİT AİLELERİ DERNEĞİNDEN GAZETEMİZE ZİYARET » 13:05 KOMŞULAR KAHVALTIDA BULUŞTU
ÇATKIN, “BU DAVA SAMİMİ İNSANLARIN DAVASIDIR”
Azgın sularda RAFTİNG öğreniyorlar
Genç Belediyesi 'E-belediyecilik' Sistemine Geçti
YBO ÖĞRENCİLERİ FİDAN DİKTİ
Bu haber 25 Mart 2019, Pazartesi 10:38 tarihinde eklendi. 927 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

GENÇ’İN YILDIZLARI BURADA YETİŞECEK

Önceki hafta açılışı gerçekleştirilen Genç Gençlik Merkezi’nde incelemelerde bulunan Genç Kaymakamı Hasan Hüseyin Vural, gençlik merkezinde gençlerin hem sportif hem zihinsel gelişimlerine katkı sağlaması hem de kötü alışkanlıklardan uzaklaşmalarına katkıda bulunulması için gereken tüm imkânları seferber edeceklerini söyledi.
GENÇ’İN YILDIZLARI BURADA YETİŞECEK

İçerisinde sosyal sportif ve kültürel birçok faaliyetin yapılacağı Genç Gençlik Merkezi geçtiğimiz hafta itibari ile hizmete açıldı. Genç Kaymakamı Hasan Hüseyin Vural, gençlerin gençlik merkezinden azami ölçüde faydalanabilmeleri için oluşturduğu proje ekibi ile ilgili kurum amirleri, okul müdürleri ve öğrenciler ile bir araya geldi. Gençlik merkezini klasik bir anlayışı ile yönetmeyeceklerini ifade eden Kaymakam Vural şunları söyledi. " Gençlik merkezimizin temel amacı eğitmen arkadaşlarımız ile birlikte gençlerimize faydalı kurslar açıp, eğitimlerine destek olmak istiyoruz. Burayı biz Gençlik Spor Müdürlüğü gibi idari klasik bir kurum gibi yönetmek istemiyoruz. Onun için Kaymakamlık olarak, ekibimiz ile birlikte burada bir çalışma başlattık. Buranın eksikleri vardı ve bunların çoğunu Kaymakamlığımız temin etti. Yeni olmasından dolayı bir takım ufak tefek eksiklikler olabilir bunları kısa sürede gidereceğiz. Bugün hem Gençlik Merkezini tanıtmak istedik hem de Gençlik Merkezimize yardımcı olmak için vakıf tarafından böyle bir proje hazırladık. Önemli olan buraya bina dikmek değil, içeriğini doldurmaktır. Gençlerimizi buraya davet ediyoruz. Burası vakıf projesi olduğu için bundan dolayı sosyal yönlerine atıf yapıyoruz. Gençlere sosyal uyumları sağlamak ve onlara yardım etmek istiyoruz. Vakıf projesinde bütün kurslarımız herkese açık ama özellikle gezi faaliyetlerimiz gibi bazı etkinliklerimizde vakıftan belli bir hane gelirine bakıyoruz.  Projelerimiz de güzel etkinlikler olacak, ama biz bütün gençlerimizin bunlardan istifade etmesini ve gençlerimizin katılması için yardımcı olmaya çalışacağız.

 

 

 

 


Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
Yazmış olduğunuz yorumlar küfür hakaret vb. içerik içermemelidir. Yorumlar yönetici onayından sonra yayınlanmaktadır.
Yapılan Yorumlar
Diğer Haberler
Genç İlçemiz Önemli Telefon Rehberi

VEFAT > LAMİA KAYA VEFAT > LAMİA KAYA
13 Ocak 2015, Salı 15:24:35
Genç Belediyesi Kültür ve Sosyal Hizmetler Müdürü Cahit Kaya’nın annesi Lamia Kaya tedavi g
MAHMUT YAKIŞIR MAHMUT YAKIŞIR
31 Mart 2014, Pazartesi 12:26:11
Genç ilçesinde uzun yıllar belediye meclis üyeliği görevlerinde bulunan Mahmut Yakışır, ge

     Web sitemizdeki bütün materyalleri Gencin Sesi linkiyle kaynak
göstermek şartıyla kullanabilirsiniz. halı saha yapan firmalar
Web sitemiz Bingöl reklam kod ve tasarımına sahiptir. © 2007-2016

İletişim
İletişim
Genç Haberleri
Bingöl Haberleri
Genç Kurumlar Telefon Rehberi
Mahalle ve Köylerimiz
halı saha yapan firmalar