Tevazu Samimiyet Ve Gayretle Başkan Oldu Haberi Gencin Sesi Gazetesi - Bingöl
bingöl Dent Avrupa Diş
24 Mayıs 2019, 15:07
>>
Firma Rehberi
Yazarlar
Künyemiz
Seri İlanlar
Foto Galeri
Video Galeri
Haber Arşivi
Anasayfa
» 11:35 Sadece Gençliler İstanbul seçiminin kaderini tayin etmeye yeter » 11:35 Aslan Bahçe ve Tarım Makineleri » 11:35 DOĞALGAZDA GÖZLER BAŞKAN DİRİK’E ÇEVRİLDİ » 11:35 GENÇ’TE RAFTİNG HEYECANI » 11:35 BİRLİK ENCÜMEN SEÇİMİ YAPILDI » 11:35 Azgın sularda RAFTİNG öğreniyorlar » 11:35 Genç Belediyesi 'E-belediyecilik' Sistemine Geçti » 14:35 YBO ÖĞRENCİLERİ FİDAN DİKTİ » 13:21 Öğretmenliği bırakıp baba mesleğine başladı, ayda 2 bin ürün üretiyor » 13:20 Nüfus Müdürlüğü'nden kolaylık sağlayan uygulama
Sadece Gençliler İstanbul seçiminin kaderini tayin etmeye yeter
Aslan Bahçe ve Tarım Makineleri
DOĞALGAZDA GÖZLER BAŞKAN DİRİK’E ÇEVRİLDİ
GENÇ’TE RAFTİNG HEYECANI
Bu haber 01 Nisan 2019, Pazartesi 11:36 tarihinde eklendi. 1075 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Tevazu Samimiyet Ve Gayretle Başkan Oldu

Genelde Sosyalist Meclisler Federasyonunun desteklediği partilerin seçildiği Tunceli’nin Mazgirt ilçesinde hemşerimiz Murat Becerikli, tevazusu, samimiyeti ve gayreti ile Mazgirt’te AK Parti’den Belediye Başkanı seçildi.
Tevazu Samimiyet Ve Gayretle Başkan Oldu

31 Mart Mahalli İdareler seçiminde Tunceli’nin Mazgirt ilçesinde şaşırtıcı bir sonuç elde edildi. Şimdiye kadar Sosyalist Meclisler federasyonunun desteklediği partilerin seçildiği Tunceli’nin Mazgirt ilçesinde 3 yıldan beri Hastane Müdürü olarak görev yapan hemşerimiz Murat Becerikli, tevazusu, samimiyeti ve gayreti ile Mazgirt’te AK Parti’den Belediye Başkanı seçildi.

 

 

Seçimi birinci olarak göğüsleyen AK Parti’li Murat Becerikli’nin yarıştığı Mazgirt’te CHP 2’inci, TKP 3’üncü ve HDP 4’üncü parti oldu.

Konu ile alakalı ulaştığımız hemşerimiz Becerikli, Mazgirt’te görev süresi içerisinde tüm her kesimin yüreğine dokunduğunu ve kendisine gelen ‘Başkan Adayı Ol’ talebi üzerine aday olduğunu ifade eden Becerikli şunları söyledi. “Öncelikle seçim süresince yanımda olan ve bana destek veren tüm herkese yürekten teşekkür ediyorum. Bilindiği gibi bu coğrafya ideolojik yapısı gereği biraz zor bir coğrafya. Sürekli iç içe olduğumuz Mazgirt’li vatandaşlarımızın yüreklerine dokunup onlar ile iç içe olmaya gayret ettik. Sağ olsunlar bizlere teveccüh gösterip belediye başkanı olarak seçtiler. Fazla bir hizmet almayan Mazgirt’imiz için gece gündüz çaba sarf edip Mazgirt’i hak ettiği hizmetlere kavuşturma gayreti içerisinde olacağız. Yine seçim süresince memleketimden buraya bana dualarını eksik etmeyen tüm hemşehrilerime sonsuz teşekkürlerimi sunarım” dedi

Murat Becerikli Kimdir

Genç ilçesi doğumlu Murat Becerikli, 12 yıl Sağlık Başkanlığı Merkez Teşkilatında görev yaptı. Bir süre Adaklı’da Hastane Müdürü olarak görev yapan Becerikli akabinde Bingöl İl Sağlık Müdürlüğü’nde ve akabinde Mazgirt Devlet Hastanesi Müdürü olarak halen görev yapmakta.


Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
Yazmış olduğunuz yorumlar küfür hakaret vb. içerik içermemelidir. Yorumlar yönetici onayından sonra yayınlanmaktadır.
Yapılan Yorumlar
Diğer Haberler
Genç İlçemiz Önemli Telefon Rehberi

VEFAT > LAMİA KAYA VEFAT > LAMİA KAYA
13 Ocak 2015, Salı 15:24:35
Genç Belediyesi Kültür ve Sosyal Hizmetler Müdürü Cahit Kaya’nın annesi Lamia Kaya tedavi g
MAHMUT YAKIŞIR MAHMUT YAKIŞIR
31 Mart 2014, Pazartesi 12:26:11
Genç ilçesinde uzun yıllar belediye meclis üyeliği görevlerinde bulunan Mahmut Yakışır, ge

     Web sitemizdeki bütün materyalleri Gencin Sesi linkiyle kaynak
göstermek şartıyla kullanabilirsiniz. halı saha yapan firmalar
Web sitemiz Bingöl reklam kod ve tasarımına sahiptir. © 2007-2016

İletişim
İletişim
Genç Haberleri
Bingöl Haberleri
Genç Kurumlar Telefon Rehberi
Mahalle ve Köylerimiz
halı saha yapan firmalar