DİRİK: “BUGÜN İTİBARİYLE BELEDİYEDE YENİ BİR SAYFA AÇIYORUM” Haberi Gencin Sesi Gazetesi - Bingöl
bingöl Dent Avrupa Diş
19 Nisan 2019, 09:24
>>
Firma Rehberi
Yazarlar
Künyemiz
Seri İlanlar
Foto Galeri
Video Galeri
Haber Arşivi
Anasayfa
» 11:35 ÇATKIN, “BU DAVA SAMİMİ İNSANLARIN DAVASIDIR” » 11:35 Azgın sularda RAFTİNG öğreniyorlar » 11:35 Genç Belediyesi 'E-belediyecilik' Sistemine Geçti » 14:35 YBO ÖĞRENCİLERİ FİDAN DİKTİ » 13:21 Öğretmenliği bırakıp baba mesleğine başladı, ayda 2 bin ürün üretiyor » 13:20 Nüfus Müdürlüğü'nden kolaylık sağlayan uygulama » 13:16 Müftü Kaya’dan gazetemize iadeyi ziyaret » 13:12 GENÇ’TE 3 BİN 610 ADET CEVİZ FİDANI DAĞITILDI » 17:11 ŞEHİT AİLELERİ DERNEĞİNDEN GAZETEMİZE ZİYARET » 13:05 KOMŞULAR KAHVALTIDA BULUŞTU
ÇATKIN, “BU DAVA SAMİMİ İNSANLARIN DAVASIDIR”
Azgın sularda RAFTİNG öğreniyorlar
Genç Belediyesi 'E-belediyecilik' Sistemine Geçti
YBO ÖĞRENCİLERİ FİDAN DİKTİ
Bu haber 04 Nisan 2019, Perşembe 17:57 tarihinde eklendi. 1497 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

DİRİK: “BUGÜN İTİBARİYLE BELEDİYEDE YENİ BİR SAYFA AÇIYORUM”

AK Parti’den Genç Belediye Başkanlığına seçilen Mehmet Zeki Dirik, mazbatasını alarak görevine başladı. Gönül belediyeciliğinin hakkını teslim edeceklerini ve belediyede beyaz bir sayfa açacaklarını ifade eden Başkan Dirik hizmet için geceli gündüzlü çalışacaklarını söyledi.
DİRİK: “BUGÜN İTİBARİYLE BELEDİYEDE YENİ BİR SAYFA AÇIYORUM” İlçe Seçim Kurulu Başkanı Hüseyin Erdemoğlu ve İlçe Seçim İşleri Müdiresi Merve Nur Saral’dan mazbatasını aldıktan sonra belediye hizmet binasına giden Dirik, burada belediye çalışanları tarafından çiçekler ve alkışlarla karşılandı. Daha sonra makam odasına geçen Dirik görevini eski Belediye Başkan Vekili Ömer Savaş’tan devraldı.

 

 

Devir teslim töreninden önce açıklamalarda bulunan Başkan Dirik, bir kesimin değil, herkesin belediye başkanı olacağını söyledi.

Seçim öncesi verdiği vaatlerinin arkasında olduğunu ve Genç ilçesine güzel hizmetler yapacağını belirten Dirik, "Zorlu bir seçim maratonunun ardından hamdolsun ki seçimden birinci parti olarak çıktık. Bugün itibarıyla mazbatamızı aldıktan sonra görev sürecimiz başladı" dedi.

“BUGÜN İTİBARİYLE BELEDİYEDE YENİ BİR SAYFA AÇIYORUM”

Gönül belediyeciliğinin hakkını teslim edeceklerini ve belediyede beyaz bir sayfa açarak hizmet için geceli gündüzlü çalışacaklarını ifade eden Dirik, “31 Mart seçimlerinin ilçemize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. Seçimleri çok şükür kazasız, belasız ve huzur içerisinde geçirmemiz bizleri oldukça mutlu etti. Yıllardır görev devir teslim törenlerine çok şahit olmuştum. Ben isterdim ki eski belediye başkanımız beni ağırlasaydı ve bizlere 5 yılda neler yapıldı, neler eksik kaldı gibi konularda bizi ve sizleri bilgilendirseydi. Sonrada alnının akıyla çıkıp gitseydi. Ama ne yazık ki olmadı olsun yinede eski belediye başkan vekilimiz değerli ağabeyimiz Ömer Savaş bey burada ve mazbatamızı onun elinden alacağız. Ben bugün itibariyle belediyede yeni bir sayfa açıyorum. Seçim sürecinde hiçbir kimseye söz vermediğim için alnım açık başım diktir. Allah’a yemin ediyorum ki gönül belediyeciliğinin hakkını teslim edeceğiz ve makam kapımız her daim vatandaşa açık olacak. Vatandaşın hakkını hiç kimseye bırakmayacağım” dedi.

“BABAM DAHİ OLSA HESABINI VERECEK”

Eski dönemde yapılmayan hizmetlerden dolayı insanların belediye hizmetlerinden umutlarını kestiklerini belirten Başkan Adayı Dirik, “Sizde biliyorsunuz ki belediyenin imajı çok kötü durumda. Ben bu ceremeyi seçim çalışmamda çok çektim. İnsanlar aynı gelmiş aynı gider diyorlar ama ben hepinizin huzurunda söz veriyorum ki hiçbir şey eskisi olmayacak. Eğer önceki dönemde yapılmış hatalar varsa babam dahi olsa hesabını hepimize verecek. Bu dönemde gereken neyse yapacağız ve ilçemizi hizmetle tanıştıracağız. Hep şunu söyledim yarabbi bize güzel hizmetler yapmayı ve milletimizin gönlüne girmeyi nasip eyle. İnşallah Allah’ın izniyle sizin istediğiniz gibi bir belediye başkanı olacağım” diye konuştu.

 

 

 

 


Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
Yazmış olduğunuz yorumlar küfür hakaret vb. içerik içermemelidir. Yorumlar yönetici onayından sonra yayınlanmaktadır.
Yapılan Yorumlar
Diğer Haberler
Genç İlçemiz Önemli Telefon Rehberi

VEFAT > LAMİA KAYA VEFAT > LAMİA KAYA
13 Ocak 2015, Salı 15:24:35
Genç Belediyesi Kültür ve Sosyal Hizmetler Müdürü Cahit Kaya’nın annesi Lamia Kaya tedavi g
MAHMUT YAKIŞIR MAHMUT YAKIŞIR
31 Mart 2014, Pazartesi 12:26:11
Genç ilçesinde uzun yıllar belediye meclis üyeliği görevlerinde bulunan Mahmut Yakışır, ge

     Web sitemizdeki bütün materyalleri Gencin Sesi linkiyle kaynak
göstermek şartıyla kullanabilirsiniz. halı saha yapan firmalar
Web sitemiz Bingöl reklam kod ve tasarımına sahiptir. © 2007-2016

İletişim
İletişim
Genç Haberleri
Bingöl Haberleri
Genç Kurumlar Telefon Rehberi
Mahalle ve Köylerimiz
halı saha yapan firmalar