Aslan Bahçe ve Tarım Makineleri Haberi Gencin Sesi Gazetesi - Bingöl
bingöl Dent Avrupa Diş
24 Mayıs 2019, 15:10
>>
Firma Rehberi
Yazarlar
Künyemiz
Seri İlanlar
Foto Galeri
Video Galeri
Haber Arşivi
Anasayfa
» 11:35 Sadece Gençliler İstanbul seçiminin kaderini tayin etmeye yeter » 11:35 Aslan Bahçe ve Tarım Makineleri » 11:35 DOĞALGAZDA GÖZLER BAŞKAN DİRİK’E ÇEVRİLDİ » 11:35 GENÇ’TE RAFTİNG HEYECANI » 11:35 BİRLİK ENCÜMEN SEÇİMİ YAPILDI » 11:35 Azgın sularda RAFTİNG öğreniyorlar » 11:35 Genç Belediyesi 'E-belediyecilik' Sistemine Geçti » 14:35 YBO ÖĞRENCİLERİ FİDAN DİKTİ » 13:21 Öğretmenliği bırakıp baba mesleğine başladı, ayda 2 bin ürün üretiyor » 13:20 Nüfus Müdürlüğü'nden kolaylık sağlayan uygulama
Sadece Gençliler İstanbul seçiminin kaderini tayin etmeye yeter
Aslan Bahçe ve Tarım Makineleri
DOĞALGAZDA GÖZLER BAŞKAN DİRİK’E ÇEVRİLDİ
GENÇ’TE RAFTİNG HEYECANI
Bu haber 15 Nisan 2019, Pazartesi 14:35 tarihinde eklendi. 1925 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Aslan Bahçe ve Tarım Makineleri

Bingöl’de bahçe ve tarım sektöründe yeni bir yüz olarak hizmet veren Aslan Bahçe ve Tarım Makineleri İşletme Müdürü Aslan Alkış, ürün satışlarının yanı sıra Bingöl'de kaliteye dayalı servis hizmeti de sunacaklarını söyledi
Aslan Bahçe ve Tarım Makineleri

Bingöl’de geçtiğimiz yıl faaliyet giren Aslan Bahçe ve Tarım Makineleri İşletme Müdürü Aslan Alkış firmaları hakkında şunları söyledi. " Bingöl bir tarım ve hayvancılık şehri. Doğası ve yapısında barındırdığı özellikleri ile tarım ve hayvancılığa çok müsait. Atalarımız şimdiye kadar ilkel yollarla tarım ve hayvancılığı sürdürdü. O dönemler kıt imkanlar ile tarım ve hayvancılıktan emeklerin karşılığı alınıyordu. Şimdilerde artık günümüzde modern tarım alet ve gereçleri yaygın. Orta Anadolu da çiftçiler bizden yani Bingöl’den çok daha evvel modern tarıma geçti. Bingöl’de ise son yıllarda yeni yeni geçmeye başladı. Tabi modern tarım aletlerinin olmaması da bundan büyük bir etkendi. Bizlerde var olan bu sorunu ortadan kaldırmak için modern tarım ve hayvancık araç ve gereçlerini Bingölümüzle buluşturduk. Bingöl’de kurduğumuz işletmemizle tüm Bingöl’e olduğu kadar civar illere de hizmet vermeye başlayacağız. Sadece araç ve gereç satmakla sınırlı kalmayıp bunların bakım ve onarımlarını yapan servis birimizi de oluşturduk”

 

 

Firmalarının vizyon ve misayonunuda şu sözlerle aktaran Aslan: “Tarım üretimi ve bağ bahçe işleri büyük emek ve titizlik ister. Bu işlerde makine teçhizatı ise büyük önem taşımaktadır. Bingöl makine sektöründe hizmet veren firmamız da, çözüm üreten hizmet anlayışı ve bilgi birikimi ile öncü olmaktadır. Firma olarak hem hayatını tarımdan kazanan çiftçilerimizi hem de hobi amaçlı bahçe işleri ile ilgilenen vatandaşlarımızı, diledikleri her türlü elektrikli el aleti ve makineyle buluşturuyoruz. Bağ ve bahçe işlerinizi hem daha kolay hem de daha keyifli hale getirecek çözümleri en hızlı şekilde üretiyoruz. Tarım makineleri, elektrikli el aletleri ile tarım aletleri için akla gelebilecek her türlü yedek parçaya firmamız aracılığı ile kolayca ulaşabilirsiniz. Müşterilerimizin ihtiyaç ve talepleri bizler için büyük önem taşır. Bu nedenle firmamız bünyesinde daima en kaliteli, en son teknolojiye sahip, kullanım kolaylığı ön planda olan, güvenilir ürünlerimizi sizlerle buluşturmaya çalışıyoruz. Bunu yaparken de kalitesine sonuna kadar güvendiğimiz ürünleri sizlere en iyi fiyatlarla sunabilmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Kapımızı çalan müşterilerimizin ihtiyacına uygun ürünleri bulundurmak için sektörel gelişmeleri yakından takip ediyor, teknolojik yeniliklere kayıtsız kalmıyoruz. Yeniliklere uygun olarak kendimizi de sürekli geliştirmekten gurur duyuyoruz. Deneyimli ekibimiz ile size en iyi hizmeti vermek için çalışıyoruz. Bizim için sadece satış aşaması değil, satış sonrası da büyük önem taşıyor. Müşterilerimize satış sonrasında da bilgi birikimimiz ile destek veriyoruz”

Bingöl Eski Halk Ekmek Fırını yanı ilçe garajı karşısında hizmet veren Aslan Bahçe ve Tarım Makineleri işletmesinde Çapa makinaları,  tırpanlar, çim biçme makinaları, motorlu testereler, koyun kırpma makinaları, yayık makinaları, süt sağım makinaları Jeneratör, su motorları, dalgıç motorları, her türlü elektrikli el aletleri gibi yüzlerce çeşit bulunmakta.

 

http://www.aslanbahcetarim.com/

Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
Yazmış olduğunuz yorumlar küfür hakaret vb. içerik içermemelidir. Yorumlar yönetici onayından sonra yayınlanmaktadır.
Yapılan Yorumlar
Diğer Haberler
Genç İlçemiz Önemli Telefon Rehberi

VEFAT > LAMİA KAYA VEFAT > LAMİA KAYA
13 Ocak 2015, Salı 15:24:35
Genç Belediyesi Kültür ve Sosyal Hizmetler Müdürü Cahit Kaya’nın annesi Lamia Kaya tedavi g
MAHMUT YAKIŞIR MAHMUT YAKIŞIR
31 Mart 2014, Pazartesi 12:26:11
Genç ilçesinde uzun yıllar belediye meclis üyeliği görevlerinde bulunan Mahmut Yakışır, ge

     Web sitemizdeki bütün materyalleri Gencin Sesi linkiyle kaynak
göstermek şartıyla kullanabilirsiniz. halı saha yapan firmalar
Web sitemiz Bingöl reklam kod ve tasarımına sahiptir. © 2007-2016

İletişim
İletişim
Genç Haberleri
Bingöl Haberleri
Genç Kurumlar Telefon Rehberi
Mahalle ve Köylerimiz
halı saha yapan firmalar