BİNGÖL ONLİNE`DE DEĞİŞİM Haberi Gencin Sesi Gazetesi - Bingöl
26 Nisan 2018, 05:05
  
Firma Rehberi
Yazarlar
Künyemiz
Seri İlanlar
Foto Galeri
Video Galeri
Haber Arşivi
Anasayfa
» 17:47 Solmaz MHP’den aday adaylığı için istifa etti » 12:25 Genç MYO Öğrencilerine İtfaiyecilik Eğitimi » 11:38 Köy Çocukları İçin Atık Malzemelerden Kütüphane Yaptılar » 16:49 23 NİSAN ÇOŞKUYLA KUTLANDI » 12:28 HER GÜN ÖLÜMLE BURUN BURUNALAR » 12:14 Binlerce fidanı ÇÖP diye attılar! » 12:12 KOŞAN MERKEZ İLÇE SEÇİM KURULU MÜDÜRÜ OLDU » 12:03 VELİLERE ‘UYUŞTURUCU’ SEMİNERLERİNE DEVAM » 14:56 “NEYİ SEÇERSEN ONU YAŞARSIN” » 16:56 ÇOK SAYIDA SİLLAH ELE GEÇİRİLDİ
Solmaz MHP’den aday adaylığı için istifa etti
Genç MYO Öğrencilerine İtfaiyecilik Eğitimi
Köy Çocukları İçin Atık Malzemelerden Kütüphane Yaptılar
HER GÜN ÖLÜMLE BURUN BURUNALAR
Bu haber 27 Eylül 2012, Perşembe 15:22 tarihinde eklendi. 16116 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

BİNGÖL ONLİNE`DE DEĞİŞİM

Bingöl Online haber sitesi, günlük gazetesi ve matbaasını devralan Gazeteci Hakim Değişgeç, Bingöl`ün menfaatleri göz önüne alınarak en doğru şekilde görevlerini ifa etmeye çalışacaklarını söyledi. Değişgeç, yeni sürece katılacaklara da çağrıda bulundu.
BİNGÖL ONLİNE`DE DEĞİŞİM 2004 yılında internet haberciliği ve sosyal paylaşım alanında hizmet sunmaya başlayan, 2010’da da bünyesine kattığı haftalık gazeteyle yayın akışını sürdüren Bingöl Online, 15 Mayıs 2012 itibariyle Günlük Gazete ile yoluna devam etmektedir. Bingöl Online Ofset & Matbaacılık Tesisinde günlük gazete basımının yanı sıra diğer her türlü baskı işlemleri de yapılmaktadır.

01 Eylül 2012 tarihine kadar imtiyaz sahipliğini Sayın İbrahim Alimoğlu’nun üstlendiği Bingöl Online, bu tarihte tüm haklarıyla Gazeteci Hakim Değişgeç’e devredilmiştir.

“YENİLİKÇİLİK, DOĞRULUK VE TARAFSIZLIK” TEMEL İLKEMİZDİR

Yeni süreçte gazetecilik ilkelerine bağlılık esası çerçevesinde haber, köşe yazıları, röportaj ve analizleriyle Bingöl gündemini belirmeye gayret göstereceklerini, Bingöl’ün menfaatleri göz önüne alınarak en doğru şekilde görevlerini ifa etmeye çalışacaklarını ifade eden Değişgeç: “Birilerini memnun etme gayesinde asla olmayacağız. Halkın beklentilerini karşılamaya, bilgileri doğru aktarmaya, olaylara ve gelişmelere tarafsızlık ilkesi çerçevesinde yaklaşmaya dün olduğu gibi yarınlarda da devam edeceğimizi vurgulamak isterim. Yakın tarihte birçok yeniliği kazandırmanın yanında, güçlü bir ekip ve yeni habercilik ağıyla da değerli okurlarımıza hizmet etmeyi planlamaktayız. Son dakika gelişmeleri yine Bingöl Online haber sitesinde okurlarımızla paylaşacağımız gibi, bir birinden farklı yazılar ve analizlerle günlük gazete hizmetini de sürdüreceğiz. Bu alanda haber, makale ve diğer çalışmalarda değerli okurlarımızdan da önemli destek beklediğimizi belirtmek isterim” açıklamasında bulundu.

BİNGÖL ONLİNE VE BİNGÖL MEDYA

İmtiyaz sahibi olduğu Bingöl Medya.Com haber sitesinde de görev değişikliğine gidileceğini ve hem Bingöl Online hem de Bingöl Medya haber sitelerinin bir birinden bağımsız hizmet sunacağını kaydeden Değişgeç, sürece katılım gösterecek kişilere de çağrıda bulundu: “Tarafsızlığına ve ortak paydasının ‘Bingöl’ olduğuna inandığımız herkesle ortak fikir ve paylaşımlarda bulunmaya hazırız” dedi.

TEŞEKKÜRLER

Uzun yıllardır sürdürdüğü gazetecilik mesleğinde doğrulardan yana olma gayretinde bulunduğunu ve bu kararlılığı yeni süreçte de göstereceğinin altını çizen Değişgeç, şunları söyledi.

“Yıllardır büyük emekler vererek günlük gazete aşamasına getirdiği Bingöl Online’yi göz nuru olarak gören ve hiçbir fedakârlıktan kaçınmayan Sayın İbrahim Alimoğlu’na emek ve gayretlerinden ötürü teşekkür ediyor, bundan sonraki yaşamında başarılarının devamını diliyorum. Yine Bingöl Online’nin bugünlere gelmesinde emeği geçen tüm herkese şükranlarımı sunuyorum.”

Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
Yazmış olduğunuz yorumlar küfür hakaret vb. içerik içermemelidir. Yorumlar yönetici onayından sonra yayınlanmaktadır.
Yapılan Yorumlar
Letheus - Konu: - BİNGÖL ONLİNE`DE DEĞİŞİM - 2013-01-06 22:46:40
Akp yalakası olmaktan başka birşey yapamazsınız siz o memlekette. Sahibi değişmiş ne fark eder ki tanıyan tanıyor...
gençli - Konu: - BİNGÖL ONLİNE`DE DEĞİŞİM - 2012-10-04 10:25:52
yazdığım önceki mesajım nerde tarafsız haberin adrsi yandaş akp medyası olmaktan başka birşeye yaradığınız yok siz önce insan olmayı öğrenin sonra gelin tarafsızlıktan tarafsız haber gibi önemli vaatleri vermeye başlayın yoksa kimse sizi tınlamaz...
il dışından - Konu: - BİNGÖL ONLİNE`DE DEĞİŞİM - 2012-10-02 13:32:39
Bingölmedyadaki cizginiz neyse bingölonlinedeki çizginiz aynı olacaktır bundan eminim. Bu arada biraz hazım sahibi olmanizi dilerken hayırlı olsun diyorum
Diğer Haberler
Genç İlçemiz Önemli Telefon Rehberi

VEFAT > LAMİA KAYA VEFAT > LAMİA KAYA
13 Ocak 2015, Salı 15:24:35
Genç Belediyesi Kültür ve Sosyal Hizmetler Müdürü Cahit Kaya’nın annesi Lamia Kaya tedavi g
MAHMUT YAKIŞIR MAHMUT YAKIŞIR
31 Mart 2014, Pazartesi 12:26:11
Genç ilçesinde uzun yıllar belediye meclis üyeliği görevlerinde bulunan Mahmut Yakışır, ge

     Web sitemizdeki bütün materyalleri Gencin Sesi linkiyle kaynak
göstermek şartıyla kullanabilirsiniz. halı saha yapan firmalar
Web sitemiz Bingöl reklam kod ve tasarımına sahiptir. © 2007-2016

İletişim
İletişim
Genç Haberleri
Bingöl Haberleri
Genç Kurumlar Telefon Rehberi
Mahalle ve Köylerimiz