genc matbaa
22 Aralık 2014, 16:09
Firma Rehberi
Yazarlar
Künyemiz
Seri İlanlar
Foto Galeri
Video Galeri
Haber Arşivi
Anasayfa
» 14:20 Başkan Topraktan Ankara BİNYAR'ı Ziyaret Etti » 16:46 “MUHTARA OY VERMEDİĞİMİZ İÇİN HİZMET ALAMIYORUZ” » 16:44 Genç Belediyesi muhtarları dinleyecek » 16:44 DBP Genç İlçe Kongresi Yapıldı » 16:42 Habersiz Elektrik Kesintisine Tepki » 16:41 Koparan Geri Döndü » 16:40 Alakaş başhekimlikten ayrılıyor » 16:38 GENÇ-DER, Siyer Sınavı Ödüllerini Açıkladı » 16:11 Öğrenciler Yerli Malı Haftasını Kutladı » 17:47 Mahsun Kırmızıgül'ün Yeni Filmi Mucize
“MUHTARA OY VERMEDİĞİMİZ İÇİN HİZMET ALAMIYORUZ”
Genç Belediyesi muhtarları dinleyecek
DBP Genç İlçe Kongresi Yapıldı
Habersiz Elektrik Kesintisine Tepki
Bu haber 27 Eylül 2012, Perşembe 15:22 tarihinde eklendi. 10631 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

BİNGÖL ONLİNE`DE DEĞİŞİM

Bingöl Online haber sitesi, günlük gazetesi ve matbaasını devralan Gazeteci Hakim Değişgeç, Bingöl`ün menfaatleri göz önüne alınarak en doğru şekilde görevlerini ifa etmeye çalışacaklarını söyledi. Değişgeç, yeni sürece katılacaklara da çağrıda bulundu.
BİNGÖL ONLİNE`DE DEĞİŞİM 2004 yılında internet haberciliği ve sosyal paylaşım alanında hizmet sunmaya başlayan, 2010’da da bünyesine kattığı haftalık gazeteyle yayın akışını sürdüren Bingöl Online, 15 Mayıs 2012 itibariyle Günlük Gazete ile yoluna devam etmektedir. Bingöl Online Ofset & Matbaacılık Tesisinde günlük gazete basımının yanı sıra diğer her türlü baskı işlemleri de yapılmaktadır.

01 Eylül 2012 tarihine kadar imtiyaz sahipliğini Sayın İbrahim Alimoğlu’nun üstlendiği Bingöl Online, bu tarihte tüm haklarıyla Gazeteci Hakim Değişgeç’e devredilmiştir.

“YENİLİKÇİLİK, DOĞRULUK VE TARAFSIZLIK” TEMEL İLKEMİZDİR

Yeni süreçte gazetecilik ilkelerine bağlılık esası çerçevesinde haber, köşe yazıları, röportaj ve analizleriyle Bingöl gündemini belirmeye gayret göstereceklerini, Bingöl’ün menfaatleri göz önüne alınarak en doğru şekilde görevlerini ifa etmeye çalışacaklarını ifade eden Değişgeç: “Birilerini memnun etme gayesinde asla olmayacağız. Halkın beklentilerini karşılamaya, bilgileri doğru aktarmaya, olaylara ve gelişmelere tarafsızlık ilkesi çerçevesinde yaklaşmaya dün olduğu gibi yarınlarda da devam edeceğimizi vurgulamak isterim. Yakın tarihte birçok yeniliği kazandırmanın yanında, güçlü bir ekip ve yeni habercilik ağıyla da değerli okurlarımıza hizmet etmeyi planlamaktayız. Son dakika gelişmeleri yine Bingöl Online haber sitesinde okurlarımızla paylaşacağımız gibi, bir birinden farklı yazılar ve analizlerle günlük gazete hizmetini de sürdüreceğiz. Bu alanda haber, makale ve diğer çalışmalarda değerli okurlarımızdan da önemli destek beklediğimizi belirtmek isterim” açıklamasında bulundu.

BİNGÖL ONLİNE VE BİNGÖL MEDYA

İmtiyaz sahibi olduğu Bingöl Medya.Com haber sitesinde de görev değişikliğine gidileceğini ve hem Bingöl Online hem de Bingöl Medya haber sitelerinin bir birinden bağımsız hizmet sunacağını kaydeden Değişgeç, sürece katılım gösterecek kişilere de çağrıda bulundu: “Tarafsızlığına ve ortak paydasının ‘Bingöl’ olduğuna inandığımız herkesle ortak fikir ve paylaşımlarda bulunmaya hazırız” dedi.

TEŞEKKÜRLER

Uzun yıllardır sürdürdüğü gazetecilik mesleğinde doğrulardan yana olma gayretinde bulunduğunu ve bu kararlılığı yeni süreçte de göstereceğinin altını çizen Değişgeç, şunları söyledi.

“Yıllardır büyük emekler vererek günlük gazete aşamasına getirdiği Bingöl Online’yi göz nuru olarak gören ve hiçbir fedakârlıktan kaçınmayan Sayın İbrahim Alimoğlu’na emek ve gayretlerinden ötürü teşekkür ediyor, bundan sonraki yaşamında başarılarının devamını diliyorum. Yine Bingöl Online’nin bugünlere gelmesinde emeği geçen tüm herkese şükranlarımı sunuyorum.”

Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
Yazmış olduğunuz yorumlar küfür hakaret vb. içerik içermemelidir. Yorumlar yönetici onayından sonra yayınlanmaktadır.
Yapılan Yorumlar
Letheus - Konu: - BİNGÖL ONLİNE`DE DEĞİŞİM - 2013-01-06 22:46:40
Akp yalakası olmaktan başka birşey yapamazsınız siz o memlekette. Sahibi değişmiş ne fark eder ki tanıyan tanıyor...
gençli - Konu: - BİNGÖL ONLİNE`DE DEĞİŞİM - 2012-10-04 10:25:52
yazdığım önceki mesajım nerde tarafsız haberin adrsi yandaş akp medyası olmaktan başka birşeye yaradığınız yok siz önce insan olmayı öğrenin sonra gelin tarafsızlıktan tarafsız haber gibi önemli vaatleri vermeye başlayın yoksa kimse sizi tınlamaz...
il dışından - Konu: - BİNGÖL ONLİNE`DE DEĞİŞİM - 2012-10-02 13:32:39
Bingölmedyadaki cizginiz neyse bingölonlinedeki çizginiz aynı olacaktır bundan eminim. Bu arada biraz hazım sahibi olmanizi dilerken hayırlı olsun diyorum
Diğer Haberler

Genç İlçemiz Önemli Telefon Rehberi

VEFAT > GIYASETTİN SAYILIR VEFAT > GIYASETTİN SAYILIR
01 Mart 2014, Cumartesi 09:33:50
Genç ilçesine bağlı Sürekli Köyü eşraflarından merhum H.Mehmet Sayılır’ın oğlu Gıyas
VEFAT > FUAT İLTAŞ VEFAT > FUAT İLTAŞ
27 Şubat 2014, Perşembe 12:40:23
Genç ilçesi eşraflarından merhum Salih İltaş’ın oğlu Fuat İltaş, hakkın rahmetine kavu
12

     Websitemizdeki bütün materyalleri Gencin Sesi linkiyle kaynak
göstermek şartıyla kullanabilirsiniz. diyarbakır evden eve
Web sitemiz Ajans Bingöl kod ve tasarımına sahiptir. © 2007-2014

i
İletişim
İletişim
Genç Haberleri
Bingöl Haberleri
Genç Telefon Rehberi