bingöl Dent Avrupa Diş
Genç’te Yoğun Sis Etkili Oluyor
Otomobil ile otobüs çarpıştı: 1 ölü, 10 yaralı
ESNAFLARDAN TEMİZLEME ÇALIŞMALARINA DESTEK
Bingöllüler Eyüpsultan’da buluştu
Bu yazı 19 Mart 2012, Pazartesi 13:26:23 tarihinde eklendi. 1805 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Genç Ekspress ile merhaba - Ahmet SAYILIR

Genç Ekspress ile merhaba
Tarihi yapan değerlerin en başında ahlak ve güç gelir. Bu iki olgu beraber olamadığı müddetçe, tarihin hiçbir döneminde toplum için fayda üretmesi mümkün değildir. Fakat anlaşılması gereken bir nokta vardır ki, o da; toplum için üretilebilecek değerlerin devamlılığı için kullanılması gerekli olan “gücün”, ahlak çerçevesi içersinde kullanılması gerektiği gerçeğidir.
 
İlçemizdeki, kurucularından olduğum gazete ile yollarımızı ayırıp, “gücün” ahlak çerçevesinde kullanılacağı yeni ekip ile yolumuza, yeni gazetemiz; “Genç Ekspress” adı altında devam etmenin daha verimli olacağı kanaatini taşıdık. Bazen insanlar koşullar gereği beklentilerini, bulundukları ortamda bulamaya bilir ve yeni beklentiler, arayışlar içine girebilirler.
 
Bizlerde Genç’in gelişimine küçük adımlarla da olsa katkıda bulunmanın, hayalimizdeki Genç’e ulaşmak için çok büyük adımlar olacağının bilinciyle yola çıkıp Genç Ekspress’i kurduk. Genç Ekspress olarak gücümüzü, tam bağımsız olarak hareket edebiliyor olmaktan alacağız. Hiçbir maddi beklenti gütmeden kurulmuş olan gazetemizin, Bingöl’ün en büyük ve en güzel ilçesi Genç’imize, tarafsız ve seviyeli haber anlayışı ile hizmet etmekten başka hiçbir amacı yoktur. Genç Ekspress’in diğer bir önemli özelliği ise, olması gereken habercilik anlayışı çerçevesinde, siyasetin üzerinde bir çizgi ile halk için haber yapan bir gazete olacağı gerçeğidir. İşte maddi bir amaç gütmemekten kaynaklanan gücümüzü ahlak anlayışı ile desteklediğimiz nokta da burasıdır.
 
Sevgili Gençliler,
Genç Ekspress ekibi olarak, Genç’imizin geçmişte ve şu anda olduğu gibi, gelecekte de geçireceği büyük değişime sizlerin de katkı sağlayacağına olan inancımız tamdır. Nüfusu 40 Binlere dayanan Genç’imizi, bizden sonraki nesillere, bizleri hayırla yad edecekleri bir şekilde bırakmak, omuzlarımızdaki en büyük sorumluluk olarak bizleri şevke getirmelidir. İşte bu yüzdendir ki basın-yayın organları olarak sorumluluğun en önemli kısmı bizlere düşmektedir. Bu sorumluluğun bilincinde olarak, insanlara doğru haberi ulaştıracağımız ve haberi ulaştırırken de toplum ahlakını gözeteceğimiz konusunda kimsenin şüphesi olmasın.
 
Genç Ekspress Gazetesi ekibi olarak hepinizi saygı ve sevgiyle selamlıyoruz.
 
Ahmet SAYILIR
Genç Ekspress Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni
 
Yazdır Paylaş
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
Yazmış olduğunuz yorumlar küfür hakaret vb. içerik içermemelidir. Yorumlar yönetici onayından sonra yayınlanmaktadır.
Yapılan Yorumlar
Diğer Ahmet SAYILIR Yazıları
Genç İlçemiz Önemli Telefon Rehberi

     Web sitemizdeki bütün materyalleri Gencin Sesi linkiyle kaynak
göstermek şartıyla kullanabilirsiniz. halı saha yapan firmalar
Web sitemiz Bingöl reklam kod ve tasarımına sahiptir. © 2007-2016