bingöl Dent Avrupa Diş
Sadece Gençliler İstanbul seçiminin kaderini tayin etmeye yeter
Aslan Bahçe ve Tarım Makineleri
DOĞALGAZDA GÖZLER BAŞKAN DİRİK’E ÇEVRİLDİ
GENÇ’TE RAFTİNG HEYECANI
Bu yazı 08 Şubat 2018, Perşembe 11:51:18 tarihinde eklendi. 1104 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

ÜLKE OLARAK KİMLE SAVAŞIYORUZ.. - Ziya SÖZEN

ÜLKE OLARAK KİMLE SAVAŞIYORUZ..

Ülke olarak Kırk yıla yakındır Doğu ve Güneydoğu da Terör örgütü PKK ile savaşıyor gibi görünsek te aslında PKK ile savaşmıyoruz. PKK’yı kuran, onu yaşatan, onu besleyen, silah ve lojistik destek sunan, onların ağa babaları ile savaşıyoruz. PKK sadece bir piyon, sadece bir maşa, PKK Terör örgütü mensupları da sadece ölüme bile bile gönderilen kurbanlık leşler.

Şimdi aynı durumu Fırat Kalkanı harekatında olduğu gibi, Zeytin Dalı harekatında savaştığımızı zannettiğimiz PKK’nın Suriye Kolu olan PYD/YPG de tıpkı PKK gibi piyon, maşa, satılık ve kiralık katillet ordusudur.

Bizim savaştığımız bu örgütleri kuranlar, besleyenler, destekleyip kuduz köpek gibi üzerimize salanlardır. Peki bunlar kimlerdir?

Bunlar Osmanlı’dan bu yana bizimle problemi olan Haçlı zihniyetinin, Haçlı Ordusunun günümüzdeki torunlarıdır. Bunlar Çanakkale’de bütün teknolojilerine rağmen atalarımızın önünde diz çökenlerin torunlarıdır. Bunlar Kurtuluş savaşında ülkemize dört bir taraftan saldıran Haçlı ordusudur. Bunlar 1071’den bu yana bizi bu topraklardan atmak isteyen Osmanlı düşmanlarıdır.

Bunlar ABD’dir, bunlar İsrail’dir, bunlar Fransızlardır, bunlar İngilizler, bunlar Almanlar, bunlar Yunanlılardır. Kısacası biz bugün bir avuç çapulcu ile savaşmıyoruz. Biz Haçlı ordusu ve onlar adına vekalet savaşları yürüten şer odakları ile savaşıyoruz. Aklı veren bunlar, parayı veren bunlar, Silahı veren bunlar, eleman temin eden bunlar, araç, gereç vuran bunlar. Psikolojik destek veren bunlar, geride durup seyreden, bıyık altında pis, pis gülen bunlar.

Bizler uyanmalıyız. Bizler tıpkı Çanakkale’deki gibi, tıpkı Kurtuluş savaşındaki gibi, tıpkı Kıbrıs Barış harekatındaki gibi, tıpkı 17-25 Aralık gibi, tıpkı 15 Temmuz darbesi gibi savaştığımız ve kendilerine diz çökmediğimiz gibi bugün de bu Haçlı torunlarına diz çökmemeliyiz.

Biz bu savaştan galip gelmemiz için bir olmalıyız,  iri olmalıyız, diri olmalıyız, kardeşlik hukuku içerisinde, kardeşçe yaşamalıyız. Bizim bizden başka dostumuz yoktur. Bizim başka sığınacak limanımız yoktur. Türk, Kürt, Zaza, Laz, Çerkez bütün etnik guruplar farklılıklarımızı zenginlik sayıp kardeşçe beraber yaşamalıyız. Bu birliğe, beraberliğe, kardeşliğe mecburuz.

Ay yıldızlı bayrağımızın inmemesi için mecburuz. Ezanımızın dinmemesi için mecburuz. Namus ve Şerefimizin çiğnenmemesi için mecburuz. Umudunu bize bağlayan dünyadaki bütün mazlum ve mağdurlar için mecburuz. 1071’den beri canlarını ve kanlarını feda ederek Şahadeti şerbeti içen bütün Şehitlerimiz için, Gazilerimiz için mecburuz.

Yazdır Paylaş
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
Yazmış olduğunuz yorumlar küfür hakaret vb. içerik içermemelidir. Yorumlar yönetici onayından sonra yayınlanmaktadır.
Yapılan Yorumlar
Diğer Ziya SÖZEN Yazıları
Genç İlçemiz Önemli Telefon Rehberi

     Web sitemizdeki bütün materyalleri Gencin Sesi linkiyle kaynak
göstermek şartıyla kullanabilirsiniz. halı saha yapan firmalar
Web sitemiz Bingöl reklam kod ve tasarımına sahiptir. © 2007-2016