bingöl Dent Avrupa Diş
GENÇ’İN YILDIZLARI BURADA YETİŞECEK
O MEZRALAR ELEKTRİĞE KAVUŞTU
SÖZEN, “EMNİYET BİZİM GÖZ BEBEĞİMİZ”
BAYAN POLİSE SEVGİ ÇEMBERİ
Bu yazı 21 Şubat 2018, Çarşamba 12:38:41 tarihinde eklendi. 508 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

HDP KÜRTLERİN PARTİSİ Mİ? - Ziya SÖZEN

HDP KÜRTLERİN PARTİSİ Mİ?

Bu sorunun cevabını öğrenmek için HDP’nin ve HDP’den önce kurulmuş HDP çizgisinde olan partilerin Kürtlere karşı tavrını sorgulamak yeterli olacaktır.
HDP ve HDP çizgisindeki diğer partiler PKK Terör örgütü 40 yıldır Doğu ve Güneydoğu Anadolu’da yaşayan Kürt kökenli, Zaza kökenli vatandaşlarımıza zulüm, işkence ederken, ekmeklerini ellerinden alırken, Kürtlere giden Hizmetleri engellerken, kadın, çocuk, ihtiyar demeden binlerce Kürt kökenli, Zaza kökenli sivil, savunmasız vatandaş katledilirken, çocuklarını zorla dağa götürülürken HDP’den PKK’ya karşı hiç bir itiraz gelmemiştir. HDP, PKK’yı hiç eleştirmemiştir.

Çözüm sürecinde sözde mahkemeler kurulup Kürt kökenli, Zaza kökenli vatandaşlardan zorla haraç toplanırken, bu haracı vermeyenlerin iş makineleri yakılırken HDP’den hiç itiraz gelmedi.

Hendek ve çukur olaylarında Kürt kökenli vatandaşlarımızın evlerine zorla girilirken, evlerinin önüne derin çukurlar kazılırken, çocuklarının eğitim gördüğü okullar yakılırken, ibadet ettikleri camiler yakılırken HDP’den hiç ses çıkmadı.

Tek gayeleri devletine, milletine hizmet etmek olan 1800 Kürt kökenli, Zaza kökenli güvenlik korucumuz Şehit edilirken HDP’den PKK’ya itiraz edilmedi. Niye bunları yapıyorsunuz denilmedi.

Çünkü HDP Kürtlerin partisi değildir. Kürtler müslümandır, inançlıdır. HDP Marksist, Leninist, Ateist bir düşüncenin ürünüdür ve bu düşünceye hizmet etmektedir. HDP, PKK’ya KCK’ya yedi göbekten bağlıdır ve onların kurdurtmuş olduğu bir siyasi harekettir. HDP’li Vekiller “ Biz sırtımızı PKK’ya, PYD’ye, YPG’ye dayadık” diyerek bunu ıspatlamışlardır.

Kürt halkının binlerce çocuğu bile bile ölüme gönderilirken, HDP’lilerin Çocukları en güzel, en özel okullarda okumuştur, okumaktadır.
Bütün bunları bir arada değerlendirdiğimiz de HDP, Kürtlerin temsilcisi değil, Kürtlerin en büyük düşmanıdır. Kürtlere en büyük zararı vermiş, sırtını Teröristlere dayamış, onlardan talimatlar alan bir siyasi oluşumdur.

Yazdır Paylaş
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
Yazmış olduğunuz yorumlar küfür hakaret vb. içerik içermemelidir. Yorumlar yönetici onayından sonra yayınlanmaktadır.
Yapılan Yorumlar
Diğer Ziya SÖZEN Yazıları
1 2 3 4
Genç İlçemiz Önemli Telefon Rehberi

     Web sitemizdeki bütün materyalleri Gencin Sesi linkiyle kaynak
göstermek şartıyla kullanabilirsiniz. halı saha yapan firmalar
Web sitemiz Bingöl reklam kod ve tasarımına sahiptir. © 2007-2016