bingöl Dent Avrupa Diş
ÇATKIN, “BU DAVA SAMİMİ İNSANLARIN DAVASIDIR”
Azgın sularda RAFTİNG öğreniyorlar
Genç Belediyesi 'E-belediyecilik' Sistemine Geçti
YBO ÖĞRENCİLERİ FİDAN DİKTİ
Bu yazı 07 Nisan 2018, Cumartesi 13:17:15 tarihinde eklendi. 3200 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

KİM BU ASKERLER - Ziya SÖZEN

CHP’nin tutumunu ve tavrını anlamakta zorluk çekiyoruz
KİM BU ASKERLER

Son günlerde Ülkemizde, Zeytin Dalı Operasyonuna katılan ve Operasyonu başarı ile tamamlayan Mehmetçiğimize destek ve moral amacıyla Hatay Reyhanlıdaki sınır karakoluna giden Sanatçılarımıza, Sporcularımıza ve Gazetecilere yönelik CHP’nin başlatmış olduğu ve tam gazla devam eden bir tartışma var. CHP’nin başlatmış olduğu tartışma eleştiri sınırlarını aşmış, askerimize moral vermeye gidenlere yönelik hakaret boyutuna varmıştır. 


CHP’nin bu tavrını, bu tutumunu anlamakta gerçekten zorluk çekiyorum. Konuyu anlamak için CHP’ye sormak istiyorum. Zeytin Dalı harekatına katılan asker ABD askerimi, Rus Askerimi, Yunan askerimi? Yoksa hepimizin Onur ve gururu olan Türk askeri mi? Bu başarıyı kazanan askerler kimin askeri ? Sanatçıların tebrik ettiği, kutladığı askerler kimin askeri ? Sizi bu kadar öfkelendiren nedir acaba? Askerlerimizin başarısız olmasını beklerken başarılı oldukları için mi bu kadar rahatsız oldunuz? Askerlerimizin başarısız olması için size bir yerlerden emir mi verildi?

 
CHP gerçekten bu ülkeye yazık ediyor. CHP gerçekten bu ülkenin değerleriyle savaşıyor. CHP gerçekten bu tutumu ile biz Şehit ve Gazi ailelerini incitiyor. CHP bu tutumu ile toplumu şucu, bucu diye ayrıştırıyor. CHP bu tutumu ile aslanlar gibi savaşarak Zeytin Dalı harekatını kazanan Mehmetçiğimizin moral ve motivasyonunu bozuyor. 


Son zamanlarda HDP ile kol kola yürüyen, cezaevinde cezaları kesinleşmiş Terör destekçisi sözde HDP milletvekillerini ziyaret eden CHP’lilerin kim veya kimlere yaranmaya çalıştığını anlamakta zorluk çekiyorum. CHP bu tutum ve davranışları ile Cumhuriyetin kurucu değerlerinden hızlıca uzaklaşıyor. CHP bu tutumu ile Atatürk’ün kurduğu CHP’nin mirasını tüketiyor. Atatürk’ün kurduğu bir partinin yöneticilerinin Atatürk’ün kurmuş olduğu Cumhuriyeti, Devleti yıkmaya çalışan, teröristleri destekleyen bir siyasi harekatın temsilcileri ( HDP ) ile nasıl kol kola yürüyor? 


Peki CHP bütün bunları niye yapıyor? Tabiki de CHP bunları siyaseten yapıyor. CHP bütün bunları Erdoğan düşmanlığı üzerinden yapıyor. CHP Erdoğan düşmanlığı yapayım derken, ordumuza, milletimize ve devletimize düşmanlık yapıyor. Vatan için canlarını feda eden Şehitlerimizin ailelerini incitiyor. CHP Erdoğan düşmanlığı yapayım derken toplumu kutuplaştırıyor, toplumu ayrıştırıyor ve tehlikeli bir oyun oynuyor. CHP Erdoğan düşmanlığı yapayım derken Türkiye düşmanlarının değirmenine su taşıyor. 


CHP’nin bu yaptıkları ayıptır, günahtır, yazıktır. CHP bu tutumuyla telafisi güç tahribatlar oluşturuyor. CHP bu tutumundan, bu tavrından ve gittiği bu yanlış yoldan dönmelidir. CHP’nin bu tutumundan sadece CHP değil, ülkemiz, devletimiz, milletimiz, ordumuz, dolayısıyla hepimiz zarar görüyoruz. 
Birliğe, beraberliğe en çok ihtiyaç duyduğumuz bu günlerde CHP’yi Türkiye’nin menfaatlerinin yanında yer almaya, milli konularda hassas davranmaya davet ediyorum.

Yazdır Paylaş
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
Yazmış olduğunuz yorumlar küfür hakaret vb. içerik içermemelidir. Yorumlar yönetici onayından sonra yayınlanmaktadır.
Yapılan Yorumlar
Uzman Çavuş - 2018-10-11 21:17:41
Ziya sözen bıraksın bu chp mhp akp yi. Savunması gereken çok başka şeyler var. Uzman Çavuşlar olarak hepimiz vatanın tek bir karış toprağını yar etmemek için Suriye'de Irak'ta ve dünyanın bir çok yerinde hizmet vermemize rağmen hala kadrolu olamadık. Hâlâ özlük haklarımızda bir düzelme düzenleme yok. Ziya bry önce bu konu üzerinde yogunlaşmalı zannımca
Diğer Ziya SÖZEN Yazıları
Genç İlçemiz Önemli Telefon Rehberi

     Web sitemizdeki bütün materyalleri Gencin Sesi linkiyle kaynak
göstermek şartıyla kullanabilirsiniz. halı saha yapan firmalar
Web sitemiz Bingöl reklam kod ve tasarımına sahiptir. © 2007-2016