bingöl Dent Avrupa Diş
ÇATKIN, “BU DAVA SAMİMİ İNSANLARIN DAVASIDIR”
Azgın sularda RAFTİNG öğreniyorlar
Genç Belediyesi 'E-belediyecilik' Sistemine Geçti
YBO ÖĞRENCİLERİ FİDAN DİKTİ
Bu yazı 07 Şubat 2019, Perşembe 12:26:37 tarihinde eklendi. 1197 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

YILLARIN SERMAYESİ TÜKETİLİYOR... - Ziya SÖZEN

YILLARIN SERMAYESİ TÜKETİLİYOR...

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN Yıllardır birçok bedeller ödeyerek, bir çok çileler çekerek, cezaevinde yatarak ömrünü adayarak kurmuş olduğu Ak Parti sermayesinin üzerine çökmüş asla Ak Partili olduğunu düşünmediğimiz bir takım Akp’liler bu sermayeyi göz göre, milletin gözünün içine baka baka harcamaktadırlar. Üstelik dava şuurundan yoksun, partiyi bir ticarethane olarak gören bu sözde Ak Partililer babalarının malını harcıyormuşçasına bonkör davranıyorlar.

 

Bir lider düşünün gecesini gündüzüne katarak milleti ve memleketi için çalışsın, bazen günlerce yatakta uyumaya hasret kalsın, bazen günlerce ailesini, sevdiklerini görmesin, davası için canını ortaya koysun, sonra birileri kalkıp bu davaya ihanet edercesine attıkları yanlış adımlarla bilinçli bir şekilde davanın dibine dinamit koysun. Sizlere soruyorum. Bu ihanet değilde nedir? Konuşmaya gelince mangalda kül bırakmayan, sözde Sayın Cumhurbaşkanını en çok sevdiğini beyan eden bu parti düşmanları, dava şuurundan yoksun bu zatlar, adeta partiyi aile Partisi haline getirip dost ahbab ilişkileri üzerinden menfaat temin etmeye çalışıyorlar. Bu şahısların vatandaştan oy istemeye yüzleri olmadığı için, oy isterken dahi Sayın Cumhurbaşkanının gölgesinin arkasına sığınmaktadırlar. Anlatacak icraatları olmadığı için, Sayın Cumhurbaşkanımızın icraatlarını anlatmaya çalışmaktadırlar. Sayın Cumhurbaşkanının icraatlarını dahi anlatamayacak kadar bilgi, birikimden, vizyon ve dava şuurundan yoksundurlar.

 
Yerel seçim süreçlerine girdiğimiz bu günlerde özellikle Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgelerinde ve diğer bölgelerde gittiğimiz birçok ilde bu sözde partililerin Sayın Cumhurbaşkanımıza ihanetleri İle karşılaşıyoruz. Sayın Cumhurbaşkanımızın hatırı olmazsa illerine vatandaşın göstereceği tepkiler üzerine gidemeyecek kadar dava şuurundan yoksun milletvekillerin, Belediye Başkan adaylarının olduğunu gözlemliyoruz. Özellikle son zamanlarda Belediye Başkan Adayları, İl Genel Meclisi ve Belediye Meclisi üyelerinin belirlemesi sürecinde partiyi bitirmek üzere adeta hata üstüne hata yaptıklarına şahit oluyoruz. Belediye Başkan Adayları, Encümenlerin belirlenmesinde dost, ahbab ve çavuş ilişkilerinin, gizli kapaklı pazarlıkların, yalan, dolan ve hilelerin havada uçuştuğuna şahit oluyoruz.


Sonuç olarak Sayın Cumhurbaşkanımızın hayatını ortaya koyarak kurduğu, büyüttüğü bir davayı bitirmek için adeta yarışa giren parti içindeki sözde partililerin mevcudiyeti söz konusudur. Üzülerek ifade etmeliyim ki, her yaptıkları yanlarına kar kaldığı için kötü örnek teşkil ettikleri için bunların sayısı gün geçtikçe artmaktadır.


Bu şuursuzlara söyleyecek bir çift sözümüz vardır. Ayıptır, Yazıktır, günahtır. Ömrünü bu davaya adamış Sayın Cumhurbaşkanına ihanet etmek, onun sermayesinin arkasına sığınıp siyaset yapmak, sermayeyi şuursuzca savurmaya hakkınız yoktur. Gittiğiniz bu yol yanlış yoldur. Sizleri davaya ve Sayın Cumhurbaşkanına sadık olmaya ve dava şuuru bilinci içerisinde hareket davet ediyorum.

 

Sayın Cumhurbaşkanımızın bu davaya ihanet edenleri, dava şuurundan yoksun davranan bu şuursuzları partiden uzaklaştırmasının ülkemizin menfaatine ve partinin menfaatine olacağını düşünüyorum.


Yazdır Paylaş
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
Yazmış olduğunuz yorumlar küfür hakaret vb. içerik içermemelidir. Yorumlar yönetici onayından sonra yayınlanmaktadır.
Yapılan Yorumlar
Diğer Ziya SÖZEN Yazıları
Genç İlçemiz Önemli Telefon Rehberi

     Web sitemizdeki bütün materyalleri Gencin Sesi linkiyle kaynak
göstermek şartıyla kullanabilirsiniz. halı saha yapan firmalar
Web sitemiz Bingöl reklam kod ve tasarımına sahiptir. © 2007-2016