bingöl Dent Avrupa Diş
ÇATKIN, “BU DAVA SAMİMİ İNSANLARIN DAVASIDIR”
Azgın sularda RAFTİNG öğreniyorlar
Genç Belediyesi 'E-belediyecilik' Sistemine Geçti
YBO ÖĞRENCİLERİ FİDAN DİKTİ
Bu yazı 02 Nisan 2019, Salı 12:37:37 tarihinde eklendi. 124 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

HÜDA-İ NABİT OLARAK BÜYÜYEN NESİL - Misafir Kalem

ALAYCI KUŞ yazdı
HÜDA-İ  NABİT  OLARAK BÜYÜYEN  NESİL

Evet batıl boş durmuyor  durmayacak da . Geçen haftalarda  Mavi Balina, Mariam ve Momo dedik.Titanyum dioksit namı diğer E171 yedik,içtik. Çocukların dişlerine Florür vernik sürdük. Flakka ile zombileri seyrettik. Daha neler neler var dedik.

 

 

              Artık silahlar demirden değil ne yazık ki. Mertlik zaten bozulmuştu. Şimdilerde  ise biyolojik  terör var artık. İkinci dünya savaşından sonra Amerika ‘da  yeni dünya düzeni  diye bir oluşum meydana geldi ve bu gürbüz düşünce oburlaştıkça oburlaştı.Kıyım  planları öyle şeylere gebe kaldı ki  erken doğum yaptırılarak  bu fikirler dünya üzerinde bir çok noktaya bırakıldı.Amaç  dünya nüfusunu  500 milyona düşürmek.Finansmanı ve aynı zamanda fikir babası ise Microsoft’un kurucusu Bill Gates ve baba Sr.Willim Gates.Bileşmiş Milletler ve Dünya Sağlık Örgütünü de yanlarına alarak “Üreme düzenlemesi” adlı proje ile Afrikada çocuklara aşı yapıldı.Sonuç?  Aşı yapılan neslin % 83’ü kısır.

              Bu yeni dünya düzeni hızını alamadı İllüminati yapılanmasını da yaygınlaştırmak için kolları sıvadı ve  çizgi film sektörüne  girerek  25. Kare (sübniminal mesaj verilen kare)  ile çocukların bilinçaltını alt üst etti. Dizi,sinema ve müzik piyasası da payına düşeni  fazlası ile aldı.

              Chemstrail (spreyleme),bu da ayrı bir proje.Sözüm ona  amaç delinen(tamamen kendi  söylemleri) ozon tabakasını tamir amaçlı havadan  uçaklarla ilaçlama  ile tamir girişimleri.. Yersek tabii.Paris  iklim anlaşması gereği ; anlaşmada adı geçen ülkelerde bu ilaçlama  yapılır.Ülkemizde de yapılıyor.Bu ilaçlama ile yeryüzüne baryum  ve  aliminyum serpiliyor.Sonuç?  Alzeimar  hastalığının çoğalması ,tarım alanlarının  tükenmesi,iklim değişiklikleri ,kısırlık ve faklı hastalıkların ortaya çıkması.

               HAARP projesi, senaryolar bitmiyor ki.Yine ABD oluşumlu bir proje amaç  iklim kontrolü ve yapay depremler ve dünya nüfusunu azaltmak.

               Frekans  projesi de var. A=444 Hz(C=528 Hz)  frekansı  içimize huzur veren  ve  iyileştirme gücüne  sahipken ki  Osmanlıda müzik ile hastalara tedavi uygulanırdı.Birinci Dünya savaşında  alt yapısı oluşturulan ve ikinci dünya savaşından sonra da uygulamaya konulan  A=440 Hz (herz)  frekansı  sayesinde bilinç altına şiddet ve cinsel dürtüleri uyandıran  duygular göndermektedir.İlk defa Elvis Presly’nin  parçalarında kullanılmıştır.Beatles  grubu da 440 Hz kullanıcılarındandır.Hatta Beatles’ın  İsrail’de vereceği konser  “kitlesel  histeri  yaratması ,cinsel isteği tetiklemesi ve saldırganlığı tırmandırması” gerekçesi ile iptal edilmiştir.Günümüzde Madonna da  440 Hz kullanan müzisyenlerindendir.

                İnanın bunlar ütopik  projeler  değil.Bizler  bilgili ,meraklı ve araştıran bireyler  olmak zorundayız.50 yıl,100 yıl  sonrasının planlarını yapanlara karşı tedbir alıp dik durmanın başka yolu yok.Velev ki  almadık  sonuçları ortada .Robotlaşmış,düşünemeyen,amaçsız,hedefsiz  bireyler.Eğitim sisteminin sıkıntılı oluşu aşikar.Ama  evimizin içindeki eğitim tamamen bizim kontrolümüzde.Ya  bilinçli, sevgiye ve ilgiye doyarak büyüyen ya da Hüda-i  nabit olarak büyüyen bir nesil.

                 “YEŞİLDİR UMUDUN RENGİ”.

Hüda-i nabit: doğada kendiliğinden biten,yetişen


Yazdır Paylaş
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
Yazmış olduğunuz yorumlar küfür hakaret vb. içerik içermemelidir. Yorumlar yönetici onayından sonra yayınlanmaktadır.
Yapılan Yorumlar
Diğer Misafir Kalem Yazıları
Genç İlçemiz Önemli Telefon Rehberi

     Web sitemizdeki bütün materyalleri Gencin Sesi linkiyle kaynak
göstermek şartıyla kullanabilirsiniz. halı saha yapan firmalar
Web sitemiz Bingöl reklam kod ve tasarımına sahiptir. © 2007-2016