GENÇ HEM’DEN ‘SÜRÜCÜ’ KURSU

Genç Halk Eğitim Merkezi, okul servis araç sürücüleri ile servis şoförü olarak görev yapmak isteyenlere sürücü kursu verecek.
GENÇ HEM’DEN ‘SÜRÜCÜ’ KURSU

Genç Halk Eğitim Merkezi (HEM) Müdürlüğü tarafından "Motorlu Taşıt Sürücüleri Direksiyon Usta Öğreticiliği Kursu" açılacak. İlçede bulunan tüm servis araç sürücülerinin katılması zorunlu olurken, ilerki yıllarda servis şoförü olarak görev yapmak isteyen sürücülerde katılabilecek.

 

13 Ocak 2018’de Genç Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü’nde başlayacak kursa, başvurular 12 Ocak’a kadar alınacak. Ayrıca, kursta başarlı olan adaylara sertfika verilecek.

 

Konuyla iligili yazılı açıklamada bulunan Genç Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Muzaffer Dengeşik, “Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğünce 13 Ocak 2018 tarihinden itibaren okul servis araç sürücüleri kursu verilecektir.ilçemizde bulunan tüm servis araç sürücülerinin katılımı zorunlu olup daha sonraki yıllarda servis şoförü olarak görev yapmak isteyen sürücülerde katılabilirler.İlgililerin 12 Ocak 2018 tarihine kadar Genç Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü’ne şahsen başvuru yapmaları gerekmektedir.” Denildi.


http://www.gencinsesi.com adresinden 14 Aralık 2018, 04:36 tarihinde yazdırılmıştır.