AK Parti’den Toklu’ya ziyaret

AK Parti Genç İlçe Teşkilatı Başkanı Bilal Sağlar ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri ile Genç’e yeni atanan İlçe Emniyet Müdürü Şenol Toklu’ya hoş geldin ziyaretinde bulundu.
AK Parti’den Toklu’ya ziyaret

AK Parti Genç ilçe Teşkilatı Geçtiğimiz haftalarda Genç’e yeni atanan İlçe Emniyet Müdürü Şenol Toklu’yu ziyaret etti.


Emniyet Müdürü Toklu’yu makamında ziyaret eden İlçe Teşkilatı Başkanı Bilal Sağlar ile İlçe Kadın Kolları Başkanı Azize Ok ve beraberindekiler, Toklu’ya yeni görevinin hayırlı olmasını diledi.

 

Başkan Sağlar, kentin siyasetçileri olarak güvenlik güçlerine yardım olacaklarını ve devlet- millet kaynaşmasını sağlamak için kurumlarla yakın işbirliği yapacaklarını ifade etti.

 

Emniyet Müdürü Toklu ise, kendisini ziyaret eden AK Parti Genç İlçe Teşkilatına teşekkür ederek, ilçe halkının huzuru ve güvenliği için, gece gündüz demeden çalışacaklarını söyledi.

 

Genç’i düşündüğünden iyi gördüğünü, halkının teveccühü kendilerine iyi moral olduğunu aktaran Müdürü Toklu, Genç’te görev yapmaktan mutluluk duyduğunu belirtti. Teşkilat olarak devletin sıcak yüzü olacaklarını ve bundan sonrada kapılarının halka her daim açık tutacaklarını vurguladı.


http://www.gencinsesi.com adresinden 22 Mayıs 2019, 14:53 tarihinde yazdırılmıştır.