Bingöl genç haberleri google
Bingöl genç haberleri google
DOLAR 18,5838 % -0.02
EURO 18,2079 % 0.08
GRAM ALTIN 1.020,79 % -0,21
ÇEYREK A. 1.668,99 % -0,21
BITCOIN 374.704 -0.675
ÜYE PANELİ
SON DAKİKA
hava 28°
Google News

“Birde ana muhalefetin gücünü görelim”

Cumhuriyet Partisi (CHP) Genç Belediye Başkan Adayı Serhat Nazlı, 17 yıldan beri iktidar partisinden yönetilen Genç ilçesinin yeteri hizmeti almadığını, bu dönem Ana muhalefet Partisi CHP’ye fırsat verilmesi halinde ilçenin daha iyi şartlarda hizmet alıp daha iyi yönetileceğini söyledi.

Son Güncelleme :

21 Şubat 2019 - 18:16

/ 80 views kez okundu.
“Birde ana muhalefetin gücünü görelim”

“Birde ana muhalefetin gücünü görelim”

31 Mart Yerel Seçimlerinde Genç ilçesinde Cumhuriyet Partisi’nden (CHP) Genç Belediye Başkan Adayı olan Serhat Nazlı Genç ilçesinin şimdiye kadar iktidar partisinden hak ettiği hizmeti alamadığını söyledi. Ana muhalefet partisi Cumhuriyet Partisi’nin (CHP) Genç için bir fırsat olduğunu belirten Başkan Adayı Nazlı, CHP’ye fırsat verilmesi halinde ilçenin daha iyi şartlarda hizmet alıp daha iyi yönetileceğini söyledi. Belediye Başkanı seçilmesi halinde istişareye önem vereceğini dile getiren Başkan Adayı Nazlı görev süresincede sürekli halk ile iç içe olacağını söyledi. Başkan Adayı Nazlı şunları söyledi. “Öncelikle ilçemizde şimdiye kadar görev yapmış ancak hayatta olmayan tüm belediye başkanlarımıza Allah’tan rahmet, hayatta olanlara ise sağlık ve sıhhatler diliyorum. Malum ilçemiz Bingöl’ün en büyük ilçesi.  Demiryolu, karayolu, yakın bir tarihte açılan havayolu gibi önemli ulaşım imkanlarına sahip olmasına rağmen, verimli toprağı hayvancılık gibi önemli bir coğrafyaya sahip olması ve bir çok maden rezervlerine sahip olmasına karşın ilçemizde bunların hiç birinden istifade edilememiştir. İlçemiz merkezinde ise durum yine aynı olup, gelişmişlik noktasında hiçbir eser bulunmamaktadır. Yani iktidarın ilçemize kattığı bir şey yoktur. Bizde diyoruz ki şimdiye kadar iktidar partisinden yönetilen ve istenilen hizmeti alamayan ilçemiz, bu defa ana muhalefet partisine bir şans versin, birde ana muhalefet partisini bir görsün. Her kes görecektir ki fırtsat verilmesi halinde ilçemiz daha iyi şartlarda yönetilip daha iyi hizmeti alacaktır. Mücevher vakit ile alınabilir ancak vakit mücevher ile alınamaz. Genç’in daha fazla kaybetmeye vakti yoktur. Genç için, gençler için gelecek nesiller için üretmeye geliyoruz” Dedi


 

 

CHP Genç Belediye Başkan Adayı Serhat Nazlı, 1980 Genç doğumlu. Evli ve 4 çocuk babası olan Nazlı iş adamı ve siyasetle uğraşmakta.


autocad lt lisans satın al

casino siteleri