Bingöl genç haberleri google
Bingöl genç haberleri google
DOLAR 18,4920 % 0.08
EURO 17,8204 % 0.45
GRAM ALTIN 974,02 % 1,14
ÇEYREK A. 1.592,52 % 1,14
BITCOIN 375.621 5.775
ÜYE PANELİ
SON DAKİKA
hava
Google News

CENAZE BAHANE, SÜLEYMAN SOYLU ŞAHANE…

Son Güncelleme :

17 Eylül 2017 - 19:21

/ 221 views kez okundu.
CENAZE BAHANE, SÜLEYMAN SOYLU ŞAHANE…

HDP milletvekili Aysel Tuğluk'u sevmem, hatta hiç bir HDP'li milletvekilini de sevmem. Sevmeyi bir tarafa bırak görmeyi bile tahammül etmem.

 

Bütün bunlar bir tarafa HDP'li Aysel Tuğluk'un annesinin cenazesinde yaşananları da asla tasvip etmem.Bizim örf ve adetimizde inanışımızda cenaze kutsaldır.Cenaze kimin olursa olsun cenazeye saldırmak, gömülmesini engellemek asla doğru değildir ve yakışıksız olmuştur. 

 

Ama burada dikkat çekmeyi istediğim konu farklı. Burada bir provakasyon var. Bu provakasyon Terör örgütünün korkulu rüyası, Teröre tarihin en büyük darbesini vuran, Terör örgütlerine karşı dik duruşu ile bilinen İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman SOYLU'ya  karşı yapılan bir provokasyondur.

 

Bu olaydan sonra kalemlerinden mürekkep yerine kan fışkıran sözde yazarlar çizerler belliki uzun süredir vurmak için fırsat bekledikleri, bilendikleri Sayın Bakanımız Süleyman SOYLU'ya saldırmaya başladılar. Aslında bu şuursuzca Sayın Bakanımıza saldıranların hiç birinin umrunda değil HDP'li Aysel Tuğluk'un annesinin cenazesi. Bunların hepsi pkk sevicisi ve Sayın Bakanın PKK'ya karşı takındığı tavırdan dolayı Sayın Bakanımız Süleyman Soylu'dan rahatsızlar. Bu rahatsızlıklarını dile getirmek için fırsat kolladıkları her hallerinden belli. Bu cenazeyi fırsat bilip Sayın Bakana ne kadar vursak kardır hesabını yapıyorlar. 


Bu kaleminden mürekkep yerine kan fışkıran sözde yazarlara, sözde aydınlara, sözde kokuşmuşlara bir çift sözümüz var. Sizin ne kendinize, ne cenazeye saygınız yoktur. Siz bu yazıları da kendi özgür iradenizle yazmıyorsunuz. Siz beyninizi kiraya, kaleminizi de satılığa çıkarmışsınız. Biz sizi geçmişte de, bugün de çok iyi tanıyoruz. Kimin değirmenine su taşıdığınızı da çok iyi biliyoruz. Biliyoruz ki Pensilvanya'dan borozan üflenir ses burda sizden çıkar. Kandil'den borozan üflenir ses burda sizden çıkar. Size tavsiyemiz her yönüyle pırıl pırıl Sayın Bakanımız Süleyman Soylu'nun o tertemiz ismini kirli ağzınıza alarak kirletmeyin. Sayın Bakanın PKK'ya vurduğu darbeler sizi üzüyor biliyoruz.

 

Gururla ifade edeyim ki önümüzdeki günlerde PKK'ya çok daha ağır darbeler vurulacak ve siz daha çok üzüleceksiniz. Hatta kahrolacaksınız.


Bu millet Sayın Bakanımız Süleyman Soylu gibi değerlerine canı pahasına sahip çıkacak ve sizin gibi leş kargalarına yedirtmeyecektir.