Bingöl genç haberleri google
Bingöl genç haberleri google
DOLAR 18,5937 % -0.26
EURO 18,4001 % 0.15
GRAM ALTIN 1.024,62 % -0,07
ÇEYREK A. 1.675,25 % -0,07
BITCOIN 378.583 0.816
ÜYE PANELİ
SON DAKİKA
hava 29°
Google News

“Kültür Mahallesi Genç’in vizyon yüzüdür”

Genç İlçesinde Kültür Mahallesi Muhtar adaylığını açıklayan Ramazan Anik, Kültür Mahallesinin konum itibari ile ilçenin giriş ve çıkış noktalarını bünyesinde barındırdığını belirtip: “ Kültür Mahallesinin gelişimine sunulacak katkı, Genç’e vizyon katacak. Bende mahallemin gelişimine katkı sağlamak için aday oldum” dedi.

Son Güncelleme :

11 Şubat 2019 - 10:26

/ 52 views kez okundu.
“Kültür Mahallesi Genç’in vizyon yüzüdür”

“Kültür Mahallesi Genç’in vizyon yüzüdür”

31 Mart yerel seçimlerinde muhtarlık seçimleri içinde adaylar ortaya çıkmaya başladı. Muhtarlık adaylığını açıklayan isimlerden biri de 38 yıldan beri Kültür Mahallesi’nde ikamet eden Ramazan Anik oldu.


Yıllarca ikamet ettiği Kültür Mahallesi’nin her bir sokağını karış karış bildiğini ve mahallesinin sorunlarına vakıf olduğunu ifade eden Anik, birlik ve beraberlik içerisinde Kültür Mahallesi’nin sorunlarına katkı sunmaya aday olduğunu söyledi. Adaylık kararında yakın çevresinden ve mahalleliden yoğun talep aldığını ifade eden Anik, muhtar seçilmesi halinde, mahallenin güzelleşmesi kadar mağdur mahallelinin tespit edilip mağduriyetlerin giderilmesi için de çaba sarf edeceğini belirtti.  Kültür Mahallesi Diyarbakır Caddesi’nin istenildiği şekilde olmadığını, yol ve kaldırımlarda ciddi eksikliklerin olduğunu da ifade eden Anik, muhtar seçilmesi halinde ilk işinin siyasi, bürokrasi ve yerel yönetimler ile bu yolun yeniden yapılması için yoğun çaba sarf edeceğini söyledi.

 

 

“Kültür Mahallesi’nin gelişip güzelleşmesi demek Genç’e vizyon katılması demek”

 

5 Bin 45 seçmeni bulunan Kültür Mahallesi’nin konum itibari ile ilçenin giriş ve çıkış noktalarını bünyesinde barındırdığını belirtip ifade eden Anik: “Mahallemiz şehirlerarası yol güzergâhı olan Diyarbakır Bingöl karayolunu bünyesinde barındırıyor. Dolayısı ile Kültür Mahallesi demek Genç’in asıl yüzü demek. Kültür Mahallesi’nin gelişip güzelleşmesi Genç’in gelişmesine katkıdır.” Dedi.

 

Muhtar adayı Anik ayrıca, seçimde muhtar adayı olacak rakiplerine de başarılar dilediğini söyledi.


casino siteleri