Bingöl genç haberleri google
Bingöl genç haberleri google
DOLAR 18,5039 % -0.02
EURO 18,1433 % -0.12
GRAM ALTIN 988,22 % 0,03
ÇEYREK A. 1.615,74 % 0,03
BITCOIN 357.777 -1.064
ÜYE PANELİ
SON DAKİKA
hava 29°
Google News

LİSE ÖĞRENCİLERİNDEN YILSONU ÜRÜN SERGİSİ

Genç Şehit Murat Yıldırım Mesleki Teknik Anadolu Lisesi, farklı alanlarda bir yıl boyunca yaptıkları ürünleri sergiledi.

Son Güncelleme :

15 Mayıs 2018 - 18:51

/ 229 views kez okundu.
LİSE ÖĞRENCİLERİNDEN YILSONU ÜRÜN SERGİSİ

Şehit Murat Yıldırım Mesleki Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri 2017-2018 eğitim ve öğretim yılı Bilişim ve Teknoloji, Hasta-Yaşlı Bakım ve Çocuk Gelişimi alan öğrencileri yılsonu sergisi açıldı.

 

Okulun kapalı yerleşkesinde düzenlenen sergi, Milli Eğitim Şube Müdürleri Muhittin Bulut ve Ahmet Bulut ile okulun müdürleri ve velilerin katılımıyla açılışı yapıldı.  

 

Sergide, Bilişim Teknolojileri alanda öğrencileri bilgisayar, bilgisayar dahili ve harici donanımları, bilgi teknoloji ve uygulamaları ve sosyal ağ uygulamaları hazırladıkları görsel maketlerle, Hasta-Yaşlı Bakım alan öğrencileri, sağlık meslek bilgilerini kullanarak pekiştirme ve aktarma amaçlı öğretici materyaller hazırladı. Gerek tanı ve gerekse tedavi ve bakım sürecinde hasta-yaşlı bakım elemanlarının aktif olduğu kısımların ön plana çıkarıldığı, özelikle anatomi ve fizyoloji bilgileri dâhilinde alan öğretmenlerin yönlendirmesiyle eğitici materyaller geliştirilmesiyle, Çocuk Gelişimi alan öğrencileri ise, okul öncesine yönelik olarak, ince ve kaba motor becerilerinin, bilişsel öğrenmelerinin sosyal duygusal alanlarının, dil gelişimlerinin desteklendiği oyuncaklar ve materyaller, beceri küpleri ile kitapları hikaye kartları ve bebek bakımında kullanılacak materyaller hazırlanıp gösterime sunuldu.

 

 

 


casino siteleri