Bingöl genç haberleri google
Bingöl genç haberleri google
DOLAR 18,5937 % -0.26
EURO 18,4001 % 0.15
GRAM ALTIN 1.024,62 % -0,07
ÇEYREK A. 1.675,25 % -0,07
BITCOIN 378.583 0.816
ÜYE PANELİ
SON DAKİKA
hava 29°
Google News

Tan, yeniden başkan seçildi

Bingöl Şehit Aileleri ve Gazileri Derneği (BİŞHAK) Olağan Kongresi bugün saat 10:00’da geçekleşti. 5 adayın başkanlık için yarıştığı kongrede mevcut Başkan Naim Tan, tekrardan BİŞHAK Başkanı seçildi

Son Güncelleme :

25 Eylül 2018 - 13:57

/ 92 views kez okundu.
Tan, yeniden başkan seçildi

Bingöl Şehit Aileleri ve Gazileri Derneği (BİŞHAK) için yapılan seçimde Abdurrahim Başıdinç, Ali Ari, Naim Tan, Rıdvan Tartar ve Taner Göçmen başkanlık için yarıştı. Derneğin kongre salonunda gerçekleşen seçimde 247 üyeden 180 üye oy kullanılırken, oylardan 178 geçerli 2 oy ise geçersiz sayıldı.

 

Oylama sonucunda delegelerin 70 oyunu alan mevcut Başkan Naim Tan yeniden BİŞHAK Başkanı seçildi.

 


İSİM LİSTESİ


ALDIKLARI OY


Abdurrahim Başıdinç


7


Ali Ari


23


Naim Tan


70


Rıdvan Tartar


68


Taner Göçmen


10

 

“Şehit ailelere ve gazilere yeniden hizmet etmenin onuru içerisindeyim”

 

Seçim ardından yeniden seçilmesi dolayısıyla teşekkür konuşması yapan Başkan Tan, şehit ailelere ve gazilere yeniden hizmet etmenin onuru ve heyecanı içerisinde olduğunu ifade ederek şunları söyledi:

 

“Derneğimizin seçimli olağan kongresine katılarak yeniden başkan seçilmem için demokratik iradelerini sandığa yansıtmak suretiyle oylarını kullanan bütün şehit ailelerimize gazilerimize şükranlarımı sunuyorum. Yönetim kurulumumla beraber yaklaşık altı yıldır sürdürmekte olduğum başkanlık görevini bana tekrar layık gören bütün delegelere bir kez daha teşekkür ediyorum. Şehit Ailelerimize ve gazilerimize yeniden hizmet edecek olmanın Onur gurur mutluluk ve heyecanı içerisindeyim. Yeni seçilmiş olan yönetim kurulumla beraber bundan sonra gecemizi gündüzümüzü şehit ailelerimizin ve gazilerimizin hizmetine sunacağız. Onların rahat etmesi için her türlü çaba ve gayreti göstereceğimizden kimsenin şüphesi olmasın. İnsan olmanın gereği olarak görev yaptığım zaman zarfında eksiklerim kusurlarım olmuş olabilir. Bu eksikliklerimizi kusurlarımıza en aza indirmek ve şehit ailelerimizin mutlu ve huzurlu bir şekilde yaşamlarını idame ettirmeleri için elimden gelen bütün çabayı göstereceğimin bilinmesini istiyorum. Çünkü şehit ailelerimiz ve gazilerimiz her şeyin en iyisine en güzeline layıktırlar. Bu kapsamda Derneğimizin olağan kongresinde beraber tatlı bir rekabete girerek Yarıştığım dört diğer birbirinden değerli dernek başkan adayına gösterdikleri olgunluk için teşekkür ediyorum. Seçimin huzurlu sakin bir ortamda geçmesi için çaba ve gayret gösteren başta Divan Kurulu başkanı üyeleri ve bütün delegelere teşekkür ediyorum şükranlarımı sunuyorum. Yakından uzaktan gelerek seçimimize iştirak eden olgunluk içerisinde oylarını kullanan Şahsıma destek veren vermeyen bütün şehit ailelerimize gazilerimize bir kez daha teşekkür ediyorum saygılarımı sunuyorum. Derneğimizin kuruluşundan bu yana şimdiye kadar bu derneğin her kademesinde görev yapan bütün herkese yaptıkları hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum. Benimle beraber yönetim kuruluna denetim kurullarına ve diğer organlara seçilen arkadaşlarımıza başarılar diliyorum. Kamuoyuna Saygılarımla.”

 

casino siteleri