bsr recyclinghof berlin

Tartar, aday adaylığını açıkladı | Gencin Sesi Gazetesi - Bingöl Haber - Genç Haber

Google News' te Takip Edin

Bingöl genç haberleri google


Tartar, aday adaylığını açıkladı | Gencin Sesi Gazetesi - Bingöl Haber - Genç HaberGencin Sesi Gazetesi – Bingöl Haber – Genç Haber

20 Ekim 2021 - 15:16

Tartar, aday adaylığını açıkladı

Eki DSİ Bölge Müdür yardımcısı Kemal Tartar, 1 Kasım Genel Seçimlerinde Adalet ve Kalkınma Partisinden (AK Parti) Bingöl milletvekili aday adayı olduğunu açıkladı.

Tartar, aday adaylığını açıkladı
Son Güncelleme :

03 Eylül 2015 - 16:27

Adaylık ile alakalı bir basın açıklaması yapan Tartar, açıklamasında şu ifadeleri kullandı.

 

 

DEĞERLİ BİNGÖL HALKI

7 Haziran 2015 Milletvekili genel seçimlerinin sonucunda, Ülke genelinde Vatandaşlarımızın iradesi ile, ortaya çıkan tabloda hiç bir Parti tek başına iktidara gelecek sayıya ulaşamamıştır.

Malumunuz olmak üzere, yapılan koalisyon çalışmalarında, partiler arası uzlaşmaya varılamamış, 1 Kasım'da erken seçim kararı alınmıştır.

Aziz Bingöl'ü Hemşerilerim;
Sizlerden biri ve Kardeşiniz olarak, 7 Haziran seçimleri için aday adayı olmuştum. Fakat Adaylık bana nasip olmamıştı. Bu süreç içerisinde, sizlerden gelen destek ve yardımlarınız için daima müteşekkir oldum.

Geçmiş yıllarımda, DSİ Müdürlüğünde sizlerle birlikte, halkımızın ihtiyaçlarını karşılamak doğrultusunda, azami gayret ve çalışmalarda bulunduk. Rabb'ime Şükürler olsun ki, sizleri mahçup etmemek için elimde gelen bütün gayretlerimi sarf ettim.

Kendi görev alanımda aranızda hiç bir ayrım yapmaksızın, Bingöl'ün geleceğini planlayıp, uygulama safhasını gerçekleştirmek için, bütün samimiyetimle görevimi îfâ etmeye çalıştım. Sizlerin Duası, benim için her şeyin üstündedir.

Sizlerle birlikte, Bingöl'ün ihtiyaçlarını karşılamak için;
Birlikte yürümek, birlikte yorulmak, birlikte Başarmak ve mutlu bir sonuca varmak için;
1 Kasım Milletvekili genel Seçimlerinde, aday olmak için AK PARTİ'den aday adayı oldum.

İlimizin genelinde; ekonomik kalkınmada, eğitimde, Sağlıkta, ulaşımda, Altyapıda, istihdam alanında, sosyal ve kültürel Alanında geldiğimiz nokta, istediğimiz seviyede olmadığı aşikârdır.

Bizler Bingöl halkı olarak doğru yaptıklarımızı devam ettirmek durumundayız.
Yapamadıklarımızdan ise sorumluyuz. Kendimizle yüzleşerek ortak, kalıcı ve Sürdürülebilir bir karar vermek mecburiyetindeyiz.
Geleceğimiz için, çocuklarımız için, huzur ve sağlıklı bir ortam için…

Şunu kabul etmeliyiz ki;
Aday adaylarımızın tamamı Bingöl için bir değerdir. Ancak hizmet noktasında, birbirlerinden farklıdırlar. Bu farkı fark etmek, basiretli Bingöl halkımızın iradesi ile ortaya çıkacaktır. Aynı aileden iki kardeşin dahi farklı olduğu hususu malumunuzdur.

Bingöl'ün hak ettiği yerlere gelmesi, Hakk'ını ve hukukunu Koruması için;
Başta halkımızın duyarlılığına bağlı olmakla birlikte, vekalet Görevini yerine getirecek olan siyasilerde son derece önemli rol oynamaktadırlar.

Şimdi karar zamanı,
Şimdi vekaletimizi vereceğimiz kişileri belirlemek için irademizi ortaya koymak zamanıdır.
Şimdi geçmişte görev alanlar ile, gelecekte görev almak isteyenleri, karşılaştırmak zamanıdır.
Şimdi bölge söylemlerinin dışında, Bingöl'ü kucaklayan şefkat sinelerinin ortaya konulması zamanıdır.
Şimdi bir bütünlük içerisinde fitneye, fakirliğe, cehalete, gözyaşına ve Acılara karşı koymak zamanıdır.

Bir Kardeşiniz olarak sizlerle bu süreçte görev almak istiyorum.
Gayret, Siz kadirşinas halkımızın,
Muvaffakiyet Allah'tandır.
En içten saygı ve selamlarımla…

Kemal Tartar Kimdir:


Tartar, 1968 yılında Bingöl’ ün Genç ilçesinde doğdu.  İlk orta ve lise öğrenimini Genç ilçesinde tamamladı. Fırat üniversitesi Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümünü bitirdi. D.S.İ. Elazığ Bölge Müdürlüğü Bingöl Şube Müdürü olarak görev yapan Tartar, son olarak 2009-2011 yılları arasında D.S.İ. Eskişehir Bölge Müdürlüğünde Bölge Müdür Yardımcılığı yaptı.


YORUM YAP

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.

Gencin Sesi TV