Bingöl genç haberleri google
Bingöl genç haberleri google
DOLAR 18,4603 % -0.11
EURO 17,7735 % -0.01
GRAM ALTIN 963,26 % 0,03
ÇEYREK A. 1.574,92 % 0,03
BITCOIN 355.858 0.939
ÜYE PANELİ
SON DAKİKA
hava
Google News

Vali Güvençer Bingöl’de kalacak

Bir süredir Bingöl kamuoyunu meşgul eden Vali Güvençer’in gideceği söylentilerine Bakan Yılmaz son noktayı koydu: “ Şuan böyle bir durum söz konusu değil” dedi.

Son Güncelleme :

07 Mayıs 2012 - 14:59

/ 56 views kez okundu.
Vali Güvençer Bingöl’de kalacak

Bana bu konuda ilgili bakanlıklardan hiçbir bilgi gelmiş değil. Şuan böyle bir durum söz konusu değil. Ama sonuçta valilerimiz devletin memurlarıdır. Tayinde olabilirler, gidebilirler. Biz valimizden memnunuz. Valimiz ile bir sorunumuz da, Valimizin gideceği de yok. Ama yarın şartlar değişir, Bakanlık daha farklı değerlendirme yoluna gidebilir. Bunlar doğal şeyler. Valilerimizin hepsi bir birinden değerli. Eskisi gibi bir yönetim anlayışı yok. Artık halka çok daha yakın, değerleriyle barışık, taleplerine cevap veren Valilerimiz var. Bizde Valimizden memnunu, sağ olsun gece – gündüz demeden çalışıyor” şeklinde konuştu.

“HALK MEMNUN OLDUKTAN SONRA HİÇBİR MESELEMİZ YOK”
Bingöl kamuoyunda Vali Güvençer’e olan ilginin sevindirici olduğunu belirten Bakan Yılmaz, sözlerine şöyle devam etti:
“Bingöl kamuoyu Valinin gitmesini istemiyor. Demek ki Valimiz iyi işler yapmış. Vatandaşımız kendisinden memnun. Bizim için de esas olan budur. Benim bir memurdan bir amirden memnun olmam önemli değil, halkın memnun olması önemli. Halk memnun olduktan sonra hiçbir meselemiz yoktur” dedi.