Google News' te Takip Edin

Bingöl genç haberleri google

DOLAR 32,2289 % 0
EURO 34,9549 % -0.2
GRAM ALTIN 2.430,39 % -0,68
ÇEYREK A. 3.973,69 % -0,68
BITCOIN 67.722,21 -1.031
ÜYE PANELİ
SON DAKİKA
hava

Canlı Sonuçlar

Turnuvalar (Kulüpler) - UEFA Avrupa Konferans Ligi
22:00
Olympiacos Piraeus Olympiacos Piraeus
22:00
ACF Fiorentina ACF Fiorentina
Turnuvalar (Kulüpler) - Kulüp Hazırlık Maçları
13:30
Tokyo Verdy Tokyo Verdy
0 : 2
Real Sociedad San Sebastian Real Sociedad San Sebastian
Rusya - Premier Lig
17:00
Ural Ekaterinburg Ural Ekaterinburg
0 : 0
FK Akron Tolyatti FK Akron Tolyatti
19:15
FC Pari Nizhny Novgorod FC Pari Nizhny Novgorod
19:15
PFK Arsenal Tula PFK Arsenal Tula
Turnuvalar (Kulüpler) - Kupa Libertadores
01:00
Penarol URU Penarol URU
2 : 1
CA Rosario Central CA Rosario Central
01:00
Atletico Mineiro MG Atletico Mineiro MG
4 : 0
Caracas FC Caracas FC
01:00
LDU Quito LDU Quito
2 : 0
Universitario de Deportes Universitario de Deportes
01:00
CD Junior FC CD Junior FC
0 : 0
Botafogo FR RJ Botafogo FR RJ
03:00
CR Flamengo RJ CR Flamengo RJ
3 : 0
Millonarios FC Millonarios FC
03:00
Club Bolivar Club Bolivar
3 : 1
Palestino Palestino
Turnuvalar (Ülkeler) - Uluslararası Hazırlık Maçları
20:00
Katalunya Katalunya
20:00
Panama Panama
Turnuvalar (Ülkeler) - Uluslararası Hazırlık Maçları,Kadınlar
16:00
Mali Mali
6 : 0
Seychelles Seychelles
19:00
Tanzanya Tanzanya
19:00
South Sudan South Sudan
Turnuvalar (Kulüpler) - Copa Sudamericana
01:00
SC Corinthians SP SC Corinthians SP
3 : 0
Racing Club Montevideo Racing Club Montevideo
01:00
Argentinos Juniors Argentinos Juniors
2 : 1
Nacional Asuncion Nacional Asuncion
03:30
Racing Club Avellaneda Racing Club Avellaneda
3 : 0
Sportiva Luqueno Sportiva Luqueno
03:30
Coquimbo Unido Coquimbo Unido
1 : 1
Red Bull Bragantino SP Red Bull Bragantino SP
03:30
SC Internacional RS SC Internacional RS
1 : 2
CA Belgrano de Cordoba CA Belgrano de Cordoba
03:30
Delfin Sc Delfin Sc
4 : 3
CD Real Tomayapo CD Real Tomayapo
İspanya - Primera Federacion
22:00
Deportivo La Coruna Deportivo La Coruna
22:00
Castellon Castellon
İtalya - Coppa Italia Serie D
17:00
US Follonica Gavorrano US Follonica Gavorrano
17:00
Trapani Calcio Trapani Calcio
Hollanda - Tweede Divisie
21:00
Harkemase Boys Harkemase Boys
21:00
Stedoco Stedoco
21:00
Tec Tec
21:00
Genemuiden Genemuiden
21:00
USV Hercules USV Hercules
21:00
Excelsior Maassluis Excelsior Maassluis
21:00
Blauw Geel 38 Blauw Geel 38
21:00
Kozakken Boys Kozakken Boys
Rusya - 2. Liga, Division A
16:00
Torpedo Miass Torpedo Miass
16:00
Khimik Dzerzhinsk Khimik Dzerzhinsk
16:00
FC Kaluga FC Kaluga
16:00
Spartak Kostroma Spartak Kostroma
17:00
FK Volga Ulyanovsk FK Volga Ulyanovsk
17:00
FC Avangard Kursk FC Avangard Kursk
18:30
FC Tekstilshchik Ivanovo FC Tekstilshchik Ivanovo
18:30
FC Mashuk-KMV Pyatigorsk FC Mashuk-KMV Pyatigorsk
18:30
Dinamo Brjansk Dinamo Brjansk
18:30
FC Irtysh Omsk FC Irtysh Omsk
ABD - ABD NPSL
02:30
West Chester United SC West Chester United SC
4 : 0
Philadelphia Ukrainian Nationals Philadelphia Ukrainian Nationals
ABD - USL Lig 2
02:00
Athens United Athens United
0 : 4
Asheville City SC Asheville City SC
02:00
Vermont Green FC Vermont Green FC
1 : 0
Black Rock FC Black Rock FC
02:00
Lansing City Football Lansing City Football
3 : 2
Union FC Macomb Union FC Macomb
03:00
Birmingham Legion FC 2 Birmingham Legion FC 2
1 : 0
Dothan United SC Dothan United SC
03:30
Tennessee SC Tennessee SC
2 : 4
East Atlanta FC East Atlanta FC
ABD - USL W Ligi
02:00
Pleasanton Rage Pleasanton Rage
0 : 3
California Storm Uslw California Storm Uslw
02:00
Brooke House FC Brooke House FC
02:00
Tallahassee Reckoning Tallahassee Reckoning
03:00
Westchester Flames Westchester Flames
1 : 3
Paisley Athletic FC Paisley Athletic FC
03:00
River Light FC River Light FC
1 : 2
Chicago City Chicago City
04:00
Colorado Storm Colorado Storm
4 : 0
Northern Colorado Rain Northern Colorado Rain
04:30
Olympic Club Olympic Club
0 : 2
San Francisco Glens SC San Francisco Glens SC
23:30
Wake FC Wake FC
23:30
Fayetteville Fury Fayetteville Fury
Almanya Amatör - Bayernliga Düşme/Yükselme
19:30
Grossbardorf Grossbardorf
19:30
Wurzburger FV Wurzburger FV
19:30
SV Fortuna Regensburg SV Fortuna Regensburg
19:30
VFR Garching VFR Garching
19:30
Turkspor Augsburg Turkspor Augsburg
19:30
FC Gundelfingen FC Gundelfingen
Almanya Amatör - Oberliga Rheinland-Pfa
19:30
FC Rot-Weiss Koblenz FC Rot-Weiss Koblenz
19:30
SV Morlautern SV Morlautern
20:00
Engers Engers
20:00
SV. Gonsenheim SV. Gonsenheim
Almanya Amatör - Oberliga, Playofflar
20:30
Altonaer FC Von 1893 Altonaer FC Von 1893
20:30
SV Todesfelde SV Todesfelde
Almanya Amatör - Regionalliga Playofflar
20:00
FC Wurzburger Kickers FC Wurzburger Kickers
20:00
Hannover 96 (A) Hannover 96 (A)
Andorra - Premier Lig
21:30
CE Carroi CE Carroi
21:30
FC Rangers FC Rangers
Angola - Girabola
17:30
Atletico Petroleos de Luanda Atletico Petroleos de Luanda
17:30
Wiliete SC Wiliete SC
17:30
CD Sao Salvador CD Sao Salvador
17:30
Santa Rita Santa Rita
17:30
Cr Uniao de Malanje Cr Uniao de Malanje
17:30
CD Primeiro de Agosto CD Primeiro de Agosto
17:30
Sagrada Esperanca Sagrada Esperanca
17:30
FC Bravos do Maquis FC Bravos do Maquis
17:30
CD Lunda Sul CD Lunda Sul
17:30
CD Huila CD Huila
17:30
Recreativo Do Libolo Recreativo Do Libolo
17:30
Kabuscorp SCP Kabuscorp SCP
17:30
Petroleos Do Lobito Petroleos Do Lobito
17:30
Sporting Clube de Cabinda Sporting Clube de Cabinda
Arjantin - Arjantin Kupası
21:30
Club El Porvenir Club El Porvenir
21:30
CD Godoy Cruz CD Godoy Cruz
Arjantin - Copa de la Liga, Reserves
01:00
CA Talleres de Cordoba Reserve CA Talleres de Cordoba Reserve
2 : 2
CA Union Santa Fe Reserve CA Union Santa Fe Reserve
21:00
CA Barracas Central Reserve CA Barracas Central Reserve
21:00
Instituto AC Cordoba Reserves Instituto AC Cordoba Reserves
21:00
Argentinos Juniors Reserve Argentinos Juniors Reserve
21:00
Deportivo Riestra Afbc Reserve Deportivo Riestra Afbc Reserve
21:00
Independiente Rivadavia de Mendoza Reserve Independiente Rivadavia de Mendoza Reserve
21:00
CA Belgrano CA Belgrano
21:00
CA River Plate (Arg) CA River Plate (Arg)
21:00
Rosario Central Reserve Rosario Central Reserve
21:00
San Lorenzo de Almagro Res. San Lorenzo de Almagro Res.
21:00
Gimnasia de la Plata Reserve Gimnasia de la Plata Reserve
21:00
Racing Club Avellaneda Racing Club Avellaneda
21:00
Velez Sarsfield Reserve Velez Sarsfield Reserve
Austria Amateur - Regionalliga Batı
19:00
Dornbirner SV Dornbirner SV
19:00
RW Rankweil RW Rankweil
20:00
SC Imst 1933 SC Imst 1933
20:00
TSV St. Johann TSV St. Johann
20:30
Schwaz Schwaz
20:30
SV Wals-Grunau SV Wals-Grunau
Avustralya - Kuzey NSW NPL
13:00
Maitland FC Maitland FC
13:00
Charlestown Azzurri FC Charlestown Azzurri FC
13:00
Edgeworth FC Edgeworth FC
13:00
Adamstown Rosebud FC Adamstown Rosebud FC
Avustralya - NSW NPL 1
13:15
Central Coast Mariners Academy Central Coast Mariners Academy
13:15
St George Saints FK St George Saints FK
17:00
Central Coast Mariners Academy Central Coast Mariners Academy
17:00
APIA Leichhardt APIA Leichhardt
17:00
Marconi Stallions Marconi Stallions
17:00
Rockdale Ilinden FC Rockdale Ilinden FC
17:00
Western Sydney Wanderers FK Western Sydney Wanderers FK
17:00
Hills United FC Brumbies Hills United FC Brumbies
Avustralya - Queensland NPL, Kadınlar
12:30
Sunshine Coast Wanderers FC Sunshine Coast Wanderers FC
12:30
Football Queensland QAS Football Queensland QAS
BAE - Arap Körfez Ligi
17:15
Ajman Club Ajman Club
0 : 0
Baniyas Club Baniyas Club
17:15
Emirates Club Emirates Club
0 : 0
AL Bataeh (UAE) AL Bataeh (UAE)
20:00
Al Ain FC Al Ain FC
20:00
Al-Wasl FC Al-Wasl FC
20:00
Hatta SC Hatta SC
20:00
Shabab Al Ahli Dubai Club Shabab Al Ahli Dubai Club
Bangladeş - Premier Lig
13:00
Rahmatgonj MFS Rahmatgonj MFS
13:00
Sheikh Jamal DC Sheikh Jamal DC
13:00
Abahani Limited Dhaka Abahani Limited Dhaka
13:00
Mohammedan SC Dhaka Mohammedan SC Dhaka
13:00
Bangladesh Police FC Bangladesh Police FC
13:00
Brothers Union Brothers Union
13:00
Fortis FC Fortis FC
13:00
Abahani Ltd. Chittagong Abahani Ltd. Chittagong
13:00
Sheikh Russel KC Sheikh Russel KC
1 : 3
Bashundhara Kings Bashundhara Kings
Brezilya - Brasileiro Serie D
01:30
Democrata SL MG Democrata SL MG
1 : 1
Real Noroestes ES Real Noroestes ES
Brezilya - Brasilero Seri B
01:00
Amazonas FC A&M Amazonas FC A&M
1 : 0
Mirassol FC SP Mirassol FC SP
Brezilya - Brezilya Serie C
02:00
Floresta EC CE Floresta EC CE
1 : 2
Ferroviario AC CE Ferroviario AC CE
Brezilya - Carioca, Serie A2
21:00
Olaria RJ Olaria RJ
21:00
Audax Rio RJ Audax Rio RJ
Brezilya - Rondoniense Şampiyonası
22:30
Barcelona RO Barcelona RO
22:30
Porto Velho EC RO Porto Velho EC RO
Brezilya - Roraimense
02:00
Sao Raimundo EC RR Sao Raimundo EC RR
5 : 1
Nautico RR Nautico RR
03:00
Gremio Atletico Sampaio RR Gremio Atletico Sampaio RR
1 : 1
Monte Roraima RR Monte Roraima RR
Brezilya - U20 Brezilya Şampiyonası
21:00
CR Flamengo RJ CR Flamengo RJ
21:00
AC Goianiense GO AC Goianiense GO
21:00
SE Palmeiras SP SE Palmeiras SP
21:00
America MG America MG
21:00
Gremio FB Porto Alegrense RS Gremio FB Porto Alegrense RS
21:00
CA Paranaense PR CA Paranaense PR
21:30
Goias EC GO Goias EC GO
21:30
Ceara SC CE Ceara SC CE
22:00
SC Corinthians SP SC Corinthians SP
22:00
RB Bragantino SP RB Bragantino SP
22:30
Santos FC SP Santos FC SP
22:30
Atletico Mineiro MG Atletico Mineiro MG
Çekya - CFL
19:00
Bohemians Prague 1905 B Bohemians Prague 1905 B
19:00
FA Povltavska FA Povltavska
19:00
FC Kolin FC Kolin
19:00
SK Sokol Brozany SK Sokol Brozany
Çekya - Divize D
19:00
FC Zbrojovka Brno B FC Zbrojovka Brno B
19:00
SFK Vrchovina SFK Vrchovina
Ekvador - Serie B
03:00
CD Independiente Juniors CD Independiente Juniors
2 : 0
San Antonio FC San Antonio FC
23:00
Chacaritas FC Chacaritas FC
23:00
Cuniburo FC Cuniburo FC
23:00
9 De Octubre FC 9 De Octubre FC
23:00
Gualaceo SC Gualaceo SC
Estonya - Premium Liiga
19:00
JK Tallinna Kalev JK Tallinna Kalev
19:00
Flora Tallinn Flora Tallinn
19:00
Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond
19:00
FCI Levadia Tallinn FCI Levadia Tallinn
Faroe Adaları - Logmanssteypid
18:30
TB Tvoeroyri TB Tvoeroyri
18:30
B36 Torshavn B36 Torshavn
20:30
HB Torshavn HB Torshavn
20:30
Vikingur Gota Vikingur Gota
Filipinler - Filipinler Futbol Ligi
10:00
Taguig FC Taguig FC
3 : 1
Maharlika Manila FC Maharlika Manila FC
12:45
Kaya FC–Iloilo Kaya FC–Iloilo
9 : 0
Tuloy FC Tuloy FC
15:30
Philippine Army Philippine Army
5 : 0
Manila Montet FC Manila Montet FC
Finlandiya - Kakkonen, B Grubu
18:30
Esbo Bollklubb Esbo Bollklubb
18:30
Tampere United Tampere United
18:30
Sexypoexyt Sexypoexyt
18:30
TPV TPV
18:30
FC Inter Turku 2 FC Inter Turku 2
18:30
Tampereen-Viipurin Ilves-Kissat Tampereen-Viipurin Ilves-Kissat
19:00
FC Honka FC Honka
19:00
HJS Akatemia HJS Akatemia
19:00
Tampereen Ilves 2 Tampereen Ilves 2
19:00
P-Iirot P-Iirot
Finlandiya - Kakkonen, C Grubu
19:00
TP-47 TP-47
19:00
Otp FC Otp FC
Finlandiya - Ykkonen
19:00
HJK Klubi 04 HJK Klubi 04
19:00
PK Keski-Uusimaa PK Keski-Uusimaa
Gürcistan - Erovnuli Liga
15:00
FC Iberia 1999 FC Iberia 1999
15:00
FC Samgurali Tskaltubo FC Samgurali Tskaltubo
15:00
FC Dila Gori FC Dila Gori
15:00
FC Kolkheti-1913 Poti FC Kolkheti-1913 Poti
15:00
Torpedo Kutaisi Torpedo Kutaisi
15:00
FC Telavi FC Telavi
15:00
FC Dinamo Tbilisi FC Dinamo Tbilisi
15:00
FC Gagra FC Gagra
15:00
FC Samtredia FC Samtredia
15:00
FC Dinamo Batumi FC Dinamo Batumi
İsrail - Ulusal Lig
20:00
Hapoel Kfar Saba FC Hapoel Kfar Saba FC
20:00
MS Tira MS Tira
İsveç - Allsvenskan
20:00
Mjallby AIF Mjallby AIF
20:00
Hacken Gothenburg Hacken Gothenburg
İsveç - İsveç Kupası
20:00
IK Franke IK Franke
20:00
Taby FK Taby FK
20:00
Styrso BK Styrso BK
20:00
FC Trollhattan FC Trollhattan
20:30
IFK Haninge IFK Haninge
20:30
FC Stockholm Internazionale FC Stockholm Internazionale
İzlanda - 1. deild, Kadınlar
21:00
Umf Selfoss Umf Selfoss
21:00
IA Akranes IA Akranes
Japonya - J.Ligi
13:00
Yokohama F Marinos Yokohama F Marinos
4 : 0
Kashiwa Reysol Kashiwa Reysol
Kazakistan - Kazakistan Kupası
16:00
Tobol Kostanay Tobol Kostanay
16:00
Atyrau Atyrau
18:00
FK Aktobe FK Aktobe
18:00
Elimai FC Elimai FC
Kolombiya - Primera B
00:00
Orsomarso SC Orsomarso SC
4 : 1
Tigres FC Tigres FC
03:30
Real Cartagena FC Real Cartagena FC
2 : 0
CD Atletico Huila CD Atletico Huila
Kore Cumhuriyeti - K-Lig 1
13:30
Incheon United Incheon United
1 : 1
Ulsan Hyundai FC Ulsan Hyundai FC
13:30
Daejeon Citizen FC Daejeon Citizen FC
0 : 1
Jeju United FC Jeju United FC
13:30
Suwon FC Suwon FC
2 : 0
Daegu FC Daegu FC
13:30
Gangwon FC Gangwon FC
2 : 1
Jeonbuk Hyundai Motors Jeonbuk Hyundai Motors
Letonya - Litvanya Kupası
21:30
Futbola Parks Academy Futbola Parks Academy
21:30
Riga United Riga United
Letonya - Virsliga
18:00
FK Liepaja FK Liepaja
18:00
Grobinas SC/LFS Grobinas SC/LFS
18:00
FK Metta / LU FK Metta / LU
18:00
FK Rigas Futbola Skola FK Rigas Futbola Skola
20:00
Riga FC Riga FC
20:00
FK Tukums 2000/TSS FK Tukums 2000/TSS
Litvanya - LFF Kupası
19:00
FK Nemunas Prienai FK Nemunas Prienai
19:00
FK Kauno Zalgiris FK Kauno Zalgiris
Mısır - Mısır Kupası
17:00
Al Mokawloon Al Arab Al Mokawloon Al Arab
0 : 0
El Terasanah El Terasanah
20:00
Al Ahly SC (Egy) Al Ahly SC (Egy)
20:00
Alominiom Nag Hammadi Alominiom Nag Hammadi
20:00
Talaea El Gaish Talaea El Gaish
20:00
Port Fouad SC Port Fouad SC
Norveç - Eliteserien
20:00
SK Brann SK Brann
20:00
Kristiansund BK Kristiansund BK
20:00
Tromso IL Tromso IL
20:00
Fredrikstad Fredrikstad
20:00
Bodoe/Glimt Bodoe/Glimt
20:00
Sandefjord Fotball Sandefjord Fotball
Özbekistan - Süper Kupa
17:00
FC Pakhtakor Tashkent FC Pakhtakor Tashkent
17:00
FC Nasaf FC Nasaf
Paraguay - 2.Lig
02:30
Sportivo San Lorenzo Sportivo San Lorenzo
3 : 2
Rubio Nu Rubio Nu
Polonya - I Liga
17:00
KKS Kalisz KKS Kalisz
17:00
Polonia Bytom Polonia Bytom
19:45
S. Stalowa Wola S. Stalowa Wola
19:45
MKS Chojniczanka Chojnice MKS Chojniczanka Chojnice
Polonya - III Liga, Grup 3
18:00
LKS Goczalkowice-Zdroj LKS Goczalkowice-Zdroj
18:00
LZS Starowice LZS Starowice
Sırbistan - Superliga
19:00
FK Tekstilac Odzaci FK Tekstilac Odzaci
19:00
FK Javor Ivanjica FK Javor Ivanjica
Tunus - Lig 1
17:00
Club Africain Club Africain
17:00
Esperance Sportive de Tunis Esperance Sportive de Tunis
Ukrayna - Premier Lig
15:30
FC Epitsentr Dunaivtsi FC Epitsentr Dunaivtsi
1 : 1
Veres Rivne Veres Rivne
18:00
FC Obolon Kiev FC Obolon Kiev
18:00
FC Levy Bereg Kiev FC Levy Bereg Kiev
Uluslararası Gençlik Ligi - U17 Avrupa Şampiyonası
17:30
Çek Cumhuriyeti Çek Cumhuriyeti
17:30
Danimarka Danimarka
20:00
Avusturya Avusturya
20:00
Sırbistan Sırbistan
Yeni Zelanda - Ulusal Lig
10:00
Wellington Phoenix FC Reserve Wellington Phoenix FC Reserve
2 : 2
Waterside Karori Waterside Karori

PUAN DURUMU

# TAKIMLAR O AV P
1 Galatasaray 38 66 102
2 Fenerbahçe 38 68 99
3 Trabzonspor 38 19 67
4 Rams Başakşehir 38 14 61
5 Kasımpaşa 38 -3 56
6 Beşiktaş 38 5 56
7 EMS Yapı Sivasspor 38 -7 54
8 Corendon Alanyaspor 38 3 52
Detaylı Puan Durumu