Canlı Sonuçlar | Gencin Sesi Gazetesi - Bingöl Genç Haberleri - Genç HaberGencin Sesi Gazetesi – Bingöl Genç Haberleri – Genç Haber

2 Aralık 2020 - 14:47
ALMANYA 3. LİGİ
21:00
Hansa Rostock Hansa Rostock
- : -
Türkgücü Münih Türkgücü Münih
21:00
Hallescher FC Hallescher FC
- : -
Unterhaching Unterhaching
ALMANYA REGİONALLİGA
20:30
SC Wiedenbrück SC Wiedenbrück
- : -
Borussia Mönchengladbach II Borussia Mönchengladbach II
21:30
Fortuna Düsseldorf II Fortuna Düsseldorf II
- : -
Alemannia Aachen Alemannia Aachen
21:30
VfB Homberg VfB Homberg
- : -
Bergisch Gladbach Bergisch Gladbach
ERT
Altona 93 Altona 93
0 - 0
Heider SV Heider SV
21:30
Wuppertaler SV Wuppertaler SV
- : -
SV Straelen SV Straelen
AMERİKA MAJOR LİGİ
MS
Seattle Sounders Seattle Sounders
1 - 0
FC Dallas FC Dallas
BELÇİKA 1. LİGİ
19:00
Sporting Charleroi Sporting Charleroi
- : -
Waasland Beveren Waasland Beveren
BOLİVYA PREMİER - APERTURA
MS
Real Potosi Real Potosi
2 - 1
Aurora Aurora
MS
Oriente Petrolero Oriente Petrolero
2 - 2
Royal Pari Royal Pari
BOSNA HERSEK 1. LİGİ
MS
Krupa na Vrbasu Krupa na Vrbasu
1 - 3
Borac Borac
MS
Olimpik Sarajevo Olimpik Sarajevo
0 - 2
Mladost Doboj Kakanj Mladost Doboj Kakanj
DA
Zrinjski Zrinjski
1 - 0
Zeljeznicar Zeljeznicar
19:00
Sarajevo Sarajevo
- : -
Radnik Bijeljina Radnik Bijeljina
BREZİLYA SERİE B
MS
Chapecoense Chapecoense
1 - 0
Cuiaba Cuiaba
MS
Confiança Confiança
1 - 1
Figueirense Figueirense
MS
CRB CRB
0 - 0
CSA CSA
MS
Nautico Nautico
2 - 0
Guarani Guarani
MS
Ponte Preta Ponte Preta
1 - 1
Sampaio Correa Sampaio Correa
MS
Parana Parana
1 - 4
EC Vitoria EC Vitoria
BULGARİSTAN 1. LİGİ
85'
Slavia Sofya Slavia Sofya
0 - 0
Botev Plovdiv Botev Plovdiv
18:30
Levski Sofya Levski Sofya
- : -
Lokomotiv Plovdiv Lokomotiv Plovdiv
CONCACAF LİGİ
PS
Arcahaie Arcahaie
5 - 3
Forge FC Forge FC
MS
CD Marathon CD Marathon
0 - 2
Deportivo Saprissa Deportivo Saprissa
ÇEKYA 2. LİGİ
MS
Dukla Prag Dukla Prag
1 - 1
Hradec Kralove Hradec Kralove
MS
Fotbal Trinec Fotbal Trinec
2 - 2
MFK Chrudim MFK Chrudim
MS
FK Varnsdorf FK Varnsdorf
1 - 0
FK Slavoj Vysehrad FK Slavoj Vysehrad
MS
Vysocina Jihlava Vysocina Jihlava
2 - 1
FC MAS Taborsko FC MAS Taborsko
MS
FK Blansko FK Blansko
0 - 1
Usti nad Labem Usti nad Labem
MS
Sellier & Bellot Vlasim Sellier & Bellot Vlasim
3 - 0
Viktoria Zizkov Viktoria Zizkov
MS
SK Lisen SK Lisen
2 - 2
Prostejov Prostejov
ÇİN KUPASI
MS
Beijing Sinobo Guoan Beijing Sinobo Guoan
0 - 3
Wuhan Zall Wuhan Zall
PS
Guangzhou R&F Guangzhou R&F
6 - 7
Shandong Luneng Shandong Luneng
DANİMARKA KUPASI
19:30
Jammerbugt FC Jammerbugt FC
- : -
Holstebro Holstebro
ENDONEZYA SÜPER LİGİ
ERT
Persija Jakarta Persija Jakarta
0 - 0
Persebaya Surabaya Persebaya Surabaya
ERT
TIRA Persikabo TIRA Persikabo
0 - 0
PSIS Semerang PSIS Semerang
ERMENİSTAN PREMİER LİGİ
MS
FC Ararat Armenia FC Ararat Armenia
0 - 0
Ararat Ararat
55'
Pyunik Pyunik
0 - 1
Lori FC Lori FC
ESTONYA 1. LİGİ
20:30
Tallinna FCI Levadia Tallinna FCI Levadia
- : -
Flora Tallinn Flora Tallinn
GALLER PREMİER LİGİ
22:45
Cefn Druids Cefn Druids
- : -
The New Saints The New Saints
GUATEMALA ULUSAL LİGİ
20:00
Antigua GFC Antigua GFC
- : -
Santa Lucia FC Santa Lucia FC
GÜNEY AFRİKA 1. LİGİ
48'
Cape Umoya United F.C. Cape Umoya United F.C.
1 - 0
Free State Stars Free State Stars
52'
JDR Stars JDR Stars
0 - 1
Univ. of Pretoria Univ. of Pretoria
DA
Richards Bay Richards Bay
1 - 1
Cape Town All Stars Cape Town All Stars
GÜNEY AMERİKA KUPASI
MS
Union de Santa Fe Union de Santa Fe
0 - 0
Bahia Bahia
MS
Deportivo Cali Deportivo Cali
1 - 5
Velez Sarsfield Velez Sarsfield
GÜRCİSTAN 1. LİGİ
MS
Merani Tiflis Merani Tiflis
1 - 6
FC Telavi FC Telavi
HIRVATİSTAN 1. LİGİ
19:00
HNK Gorica HNK Gorica
- : -
Slaven Belupo Slaven Belupo
HİNDİSTAN SÜPER LİGİ
44'
Hyderabad F.C Hyderabad F.C
0 - 0
Jamshedpur Jamshedpur
HOLLANDA KUPASI
İPT
DVS 33 DVS 33
0 - 0
Willem II Willem II
İPT
UNA UNA
0 - 0
Groene Ster Groene Ster
İPT
Westlandia Westlandia
0 - 0
SteDoCo SteDoCo
İPT
OSS'20 OSS'20
0 - 0
Katwijk Katwijk
İPT
Kozakken Boys Kozakken Boys
0 - 0
Harkemase Boys Harkemase Boys
İPT
Capelle Capelle
0 - 0
AFC AFC
İPT
TEC TEC
0 - 0
Groningen Groningen
İPT
HV & CV Quick HV & CV Quick
0 - 0
NEC Nijmegen NEC Nijmegen
İPT
HHC HHC
0 - 0
Vitesse Vitesse
İNGİLTERE 1. LİGİ
21:00
AFC Wimbledon AFC Wimbledon
- : -
Peterborough United Peterborough United
22:00
Bristol Rovers Bristol Rovers
- : -
Gillingham Gillingham
22:00
Hull City Hull City
- : -
Doncaster Rovers Doncaster Rovers
22:00
Shrewsbury Town Shrewsbury Town
- : -
Accrington Stanley Accrington Stanley
22:45
Charlton Athletic Charlton Athletic
- : -
Milton Keynes Dons Milton Keynes Dons
İNGİLTERE 2. LİGİ
22:00
Walsall Walsall
- : -
Stevenage Stevenage
22:00
Carlisle United Carlisle United
- : -
Salford City Salford City
22:45
Cambridge United Cambridge United
- : -
Mansfield Town Mansfield Town
İNGİLTERE ŞAMPİYONLUK LİGİ
22:00
Middlesbrough Middlesbrough
- : -
Swansea City Swansea City
22:45
Wycombe Wanderers Wycombe Wanderers
- : -
Stoke City Stoke City
22:45
Blackburn Rovers Blackburn Rovers
- : -
Millwall Millwall
22:45
Nottingham Forest Nottingham Forest
- : -
Watford Watford
22:45
Sheffield Wednesday Sheffield Wednesday
- : -
Reading Reading
22:45
Luton Town Luton Town
- : -
Norwich City Norwich City
İNGİLTERE ULUSAL LİGİ
22:00
Dagenham & Redbridge Dagenham & Redbridge
- : -
Notts County Notts County
22:45
FC Halifax Town FC Halifax Town
- : -
Barnet Barnet
İNGİLTERE VANARAMA ULUSAL LİGİ
22:45
Southport Southport
- : -
Farsley Celtic Farsley Celtic
22:45
Blyth Spartans Blyth Spartans
- : -
York City York City
22:45
Darlington Darlington
- : -
Gateshead Gateshead
22:45
Havant & Waterlooville Havant & Waterlooville
- : -
Hemel Hempstead Town Hemel Hempstead Town
İRAN 1. LİGİ
MS
Mes Rafsanjan Mes Rafsanjan
0 - 1
Traktor Sazi Tabriz Traktor Sazi Tabriz
İRLANDA PREMİER LİGİ
İPT
St Patricks St Patricks
0 - 0
Dundalk Dundalk
İPT
Bohemians Bohemians
0 - 0
Cork City Cork City
İPT
Waterford FC Waterford FC
0 - 0
Shelbourne Shelbourne
İPT
Finn Harps Finn Harps
0 - 0
Shamrock Rovers Shamrock Rovers
İSPANYA 2. LİG B
ERT
Leioa Leioa
0 - 0
Racing Santander Racing Santander
İSPANYA FEDERASYON KUPASI
20:00
Las Rozas Las Rozas
- : -
Llagostera Llagostera
İSPANYA LA LİGA 2
21:00
FC Cartagena FC Cartagena
- : -
Espanyol Espanyol
21:00
Leganes Leganes
- : -
Rayo Vallecano Rayo Vallecano
21:00
UD Logroñés UD Logroñés
- : -
Ponferradina Ponferradina
23:00
Castellon Castellon
- : -
Real Zaragoza Real Zaragoza
23:30
Lugo Lugo
- : -
Las Palmas Las Palmas
İSVEÇ KUPASI
MS
Lunds BK Lunds BK
0 - 3
Malmö Malmö
İSVİÇRE CHALLENGE LİGİ
21:00
Winterthur Winterthur
- : -
Chiasso Chiasso
İSVİÇRE SÜPER LİGİ
20:15
Luzern Luzern
- : -
Sion Sion
20:15
Lausanne Lausanne
- : -
Vaduz Vaduz
20:15
Servette Servette
- : -
Zurich Zurich
İTALYA SERİE B LİGİ
20:00
Monza Monza
- : -
Vicenza Virtus Vicenza Virtus
İTALYA SERİE C LİGİ
44'
Potenza Potenza
0 - 0
Avellino Avellino
44'
Palermo Palermo
0 - 0
Viterbese Castrense Viterbese Castrense
43'
Arezzo Arezzo
2 - 2
Sambenedettese Sambenedettese
17:00
Catania Catania
- : -
Bisceglie Bisceglie
42'
Casertana Casertana
0 - 0
US Vibonese US Vibonese
44'
Pontedera Pontedera
0 - 1
Lucchese Lucchese
6'
U.S. Pergolettese U.S. Pergolettese
0 - 0
Juventus II Juventus II
JAPONYA J-2 LİGİ
MS
Kyoto Sanga Kyoto Sanga
2 - 1
V Varen Nagasaki V Varen Nagasaki
MS
Albirex Niigata Albirex Niigata
2 - 2
Tochigi SC Tochigi SC
MS
Tokyo Verdy Tokyo Verdy
1 - 1
JEF United Ichihara JEF United Ichihara
MS
Montedio Yamagata Montedio Yamagata
3 - 2
Machida Zelvia Machida Zelvia
MS
Omiya Ardija Omiya Ardija
3 - 3
Ehime FC Ehime FC
MS
Renofa Yamaguchi Renofa Yamaguchi
0 - 2
Ventforet Kofu Ventforet Kofu
MS
Thespakusatsu Gunma Thespakusatsu Gunma
1 - 0
Matsumoto Yamaga Matsumoto Yamaga
MS
FC Ryukyu FC Ryukyu
0 - 2
Zweigen Kanazawa Zweigen Kanazawa
MS
Tokushima Vortis Tokushima Vortis
4 - 1
Giravanz Kitakyushu Giravanz Kitakyushu
MS
Mito Hollyhock Mito Hollyhock
2 - 1
Jubilo Iwata Jubilo Iwata
MS
Fagiano Okayama Fagiano Okayama
1 - 1
Avispa Fukuoka Avispa Fukuoka
KOLOMBİYA PRİMERA LİGİ
MS
Deportivo Pereira Deportivo Pereira
2 - 2
Rionegro Aguilas Rionegro Aguilas
KUVEYT 1. LİGİ
84'
Khaitan SC Khaitan SC
0 - 0
Burgan Burgan
18:30
Al-Arabi Al-Arabi
- : -
Kazma Kazma
18:30
Al-Tadhamon Al-Tadhamon
- : -
Al-Shabab Al-Shabab
LİBERTADORES KUPASI
MS
River Plate River Plate
1 - 0
Atletico Paranaense Atletico Paranaense
MS
Santos Santos
0 - 1
LDU Quito LDU Quito
PS
Flamengo Flamengo
4 - 6
Racing Club Racing Club
MAKEDONYA 1. LİGİ
MS
Borec Borec
2 - 1
Struga Trim-Lum Struga Trim-Lum
MS
Akademija Pandev Akademija Pandev
0 - 1
Renova Renova
MS
Shkendija 79 Shkendija 79
5 - 0
Makedonija GP Makedonija GP
MS
FK Sileks FK Sileks
1 - 0
FK Vardar FK Vardar
MS
Rabotnicki Rabotnicki
1 - 0
Pelister Pelister
MS
FC Shkupi FC Shkupi
3 - 1
Belasica Belasica
MALTA 1. LİGİ
21:00
Birkirkara Birkirkara
- : -
Tarxien Rainbows Tarxien Rainbows
NORVEÇ 1. LİGİ
20:00
Lillestrom Lillestrom
- : -
KFUM KFUM
NORVEÇ ELİTESERİEN
ERT
Odds BK Odds BK
0 - 0
Stromsgodset Stromsgodset
20:00
Start Start
- : -
Bodo Glimt Bodo Glimt
20:00
Sarpsborg 08 Sarpsborg 08
- : -
Kristiansund BK Kristiansund BK
20:00
Aalesund Aalesund
- : -
Sandefjord Sandefjord
20:00
Viking Viking
- : -
Brann Brann
20:00
Haugesund Haugesund
- : -
Mjondalen Mjondalen
22:00
Stabaek Stabaek
- : -
Valerenga Valerenga
POLONYA 1. LİGİ
14:00
Resovia Rzeszow Resovia Rzeszow
- : -
Radomiak Radom Radomiak Radom
14:00
Sandecja Nowy Sacz Sandecja Nowy Sacz
- : -
GKS Jastrzebie GKS Jastrzebie
14:30
Odra Opole Odra Opole
- : -
BB Termalica Nieciecza BB Termalica Nieciecza
18:00
Zaglebie Sosnowiec Zaglebie Sosnowiec
- : -
Puszcza Niepolomice Puszcza Niepolomice
19:00
GKS Belchatow GKS Belchatow
- : -
Chrobry Glogow Chrobry Glogow
22:30
Arka Gdynia Arka Gdynia
- : -
Korona Kielce Korona Kielce
POLONYA 2. LİGİ
MS
Slask Wroclaw II Slask Wroclaw II
2 - 1
Olimpia Grudziadz Olimpia Grudziadz
MS
SKRA Czestochowa SKRA Czestochowa
0 - 1
Olimpia Elblag Olimpia Elblag
14:00
Garbarnia Krakow Garbarnia Krakow
- : -
Znicz Pruszkow Znicz Pruszkow
19:00
Bytovia Bytow Bytovia Bytow
- : -
GKS Katowice GKS Katowice
19:00
Chojniczanka Chojnice Chojniczanka Chojnice
- : -
Hutnik Krakow Hutnik Krakow
19:30
Motor Lublin Motor Lublin
- : -
Lech Poznan II Lech Poznan II
20:00
Stal Rzeszow Stal Rzeszow
- : -
Sokol Ostroda Sokol Ostroda
20:00
Wigry Suwalki Wigry Suwalki
- : -
Gornik Polkowice Gornik Polkowice
20:00
KKS 1925 Kalisz KKS 1925 Kalisz
- : -
Pogon Siedlce Pogon Siedlce
POLONYA EKSTRAKLASA
20:00
Wisla Plock Wisla Plock
- : -
Pogon Szczecin Pogon Szczecin
POLONYA KUPASI
19:40
Stal Mielec Stal Mielec
- : -
Piast Gliwice Piast Gliwice
PORTEKİZ SÜPER LİGİ
MS
Moreirense Moreirense
0 - 1
Pacos Ferreira Pacos Ferreira
SİNGAPUR 1. LİGİ
MS
Hougang United Hougang United
1 - 2
Balestier Khalsa Balestier Khalsa
MS
Garena Young Lions Garena Young Lions
1 - 2
Geylang United Geylang United
MS
Lion City Sailors Lion City Sailors
1 - 1
Tampines Rovers Tampines Rovers
MS
Albirex Niigata Singapore FC Albirex Niigata Singapore FC
3 - 0
Tanjong Pagar Tanjong Pagar
SLOVAKYA 2. LİGİ
MS
Dukla Banska Bystrica Dukla Banska Bystrica
5 - 1
Komarno Komarno
MS
Tatran Liptovsky Mikulas Tatran Liptovsky Mikulas
1 - 2
Puchov Puchov
MS
MFK Skalica MFK Skalica
3 - 1
FC Samorin FC Samorin
MS
Zeleziarne Podbrezova Zeleziarne Podbrezova
1 - 1
Partizan Bardejov Partizan Bardejov
MS
Zilina II Zilina II
2 - 1
FK Kosice FK Kosice
MS
Dubnica Dubnica
0 - 0
Mfk Petrzalka Mfk Petrzalka
MS
Slavoj Trebisov Slavoj Trebisov
5 - 1
Slovan Bratislava II Slovan Bratislava II
SLOVAKYA SÜPER LİGİ
18:00
SKF Sered SKF Sered
- : -
Dunajska Streda Dunajska Streda
SLOVENYA 1. LİGİ
MS
Gorica Gorica
0 - 2
Domzale Domzale
DA
Mura Mura
0 - 0
Bravo Bravo
19:15
Koper Koper
- : -
Aluminij Aluminij
ŞAMPİYONLAR LİGİ
20:55
FC Krasnodar FC Krasnodar
- : -
Rennes Rennes
20:55
Medipol Başakşehir Medipol Başakşehir
- : -
RB Leipzig RB Leipzig
23:00
Ferencvaros Ferencvaros
- : -
Barcelona Barcelona
23:00
Juventus Juventus
- : -
Dinamo Kiev Dinamo Kiev
23:00
Manchester United Manchester United
- : -
Paris St Germain Paris St Germain
23:00
Borussia Dortmund Borussia Dortmund
- : -
Lazio Lazio
23:00
Sevilla Sevilla
- : -
Chelsea Chelsea
23:00
Club Brugge Club Brugge
- : -
Zenit Zenit
ŞİLİ PRİMERA LİGİ
55'
Deportes Antofagasta Deportes Antofagasta
1 - 1
Palestino Palestino
TFF 1. LİG
MS
Altay Altay
1 - 1
Giresunspor Giresunspor
TFF 3. LİG
MS
Tekirdağspor Tekirdağspor
2 - 1
Ağrı 1970 Spor Ağrı 1970 Spor
MS
Erbaaspor Erbaaspor
0 - 1
Cizrespor Cizrespor
MS
Isparta 32 Spor Isparta 32 Spor
1 - 2
Yalovaspor Yalovaspor
MS
Osmaniyespor FK Osmaniyespor FK
1 - 2
Çatalcaspor Çatalcaspor
MS
Esenler Erokspor Esenler Erokspor
1 - 0
Elazığ Karakoçan FK Elazığ Karakoçan FK
MS
Altındağspor Altındağspor
1 - 0
Arhavispor Arhavispor
MS
Şile Yıldızspor Şile Yıldızspor
0 - 1
Çarşambaspor Çarşambaspor
MS
İçel İdmanyurdu SK İçel İdmanyurdu SK
1 - 0
Somaspor Somaspor
MS
Darıca Gençlerbirliği Darıca Gençlerbirliği
2 - 1
Nazilli Belediyespor Nazilli Belediyespor
MS
Karaman Belediyespor Karaman Belediyespor
0 - 3
Tokatspor Tokatspor
MS
Manisaspor Manisaspor
1 - 1
Fatsa Belediyespor Fatsa Belediyespor
MS
Bucaspor 1928 Bucaspor 1928
1 - 1
Çankaya FK Çankaya FK
MS
Fethiyespor Fethiyespor
5 - 0
İskenderun FK İskenderun FK
MS
Payasspor Payasspor
1 - 0
Nevşehir Belediyespor Nevşehir Belediyespor
MS
Belediye Derincespor Belediye Derincespor
4 - 1
Antalya Kemerspor Antalya Kemerspor
MS
Yomraspor Yomraspor
1 - 2
Belediye Kütahyaspor Belediye Kütahyaspor
MS
Yozgatspor 1959 FK Yozgatspor 1959 FK
2 - 0
Çengelköy Futbol Yatırımları Çengelköy Futbol Yatırımları
MS
Büyükçekmece Tepecikspor Büyükçekmece Tepecikspor
2 - 2
Halide Edip Adıvarspor Halide Edip Adıvarspor
MS
1877 Alemdağspor 1877 Alemdağspor
1 - 3
Malatya Yeşilyurt Belediyespor Malatya Yeşilyurt Belediyespor
MS
Arnavutköy Bld. Gençlikspor Arnavutköy Bld. Gençlikspor
1 - 1
Edirne Bld. Paş Edirnespor Edirne Bld. Paş Edirnespor
MS
Ceyhanspor Ceyhanspor
1 - 3
Mardin Fosfatspor Mardin Fosfatspor
MS
Batman Petrolspor Batman Petrolspor
0 - 0
Karşıyaka Karşıyaka
MS
Artvin Hopaspor Artvin Hopaspor
1 - 2
Kızılcabölükspor Kızılcabölükspor
MS
Diyarbekirspor Diyarbekirspor
1 - 1
Ofspor Ofspor
UKRAYNA KUPASI
00:00
Desna Desna
- : -
Zorya Luhansk Zorya Luhansk
MS
VPK-Ahro Shevchenkivka VPK-Ahro Shevchenkivka
0 - 5
SK Dnipro-1 SK Dnipro-1
MS
Veres Rivne Veres Rivne
1 - 0
FC Mariupol FC Mariupol
MS
Nyva Vinnytsa Nyva Vinnytsa
0 - 4
Kolos Kovalivka Kolos Kovalivka
MS
Ahrobiznes Volochysk Ahrobiznes Volochysk
1 - 0
Vorskla Vorskla
14'
Olexandria Olexandria
1 - 0
Minai Minai
YUNANİSTAN SÜPER LİGİ 1
18:15
Larisa Larisa
- : -
Aris Aris
# TAKIMLAR O AV P
1 Alanyaspor 9 16 23
2 Galatasaray 10 9 20
3 Fenerbahçe 10 7 20
4 Beşiktaş 9 0 16
5 Kasımpaşa 10 3 15
6 Gaziantep FK 10 2 15
7 Fatih Karagümrük 10 6 14
8 Göztepe 9 6 14
9 Başakşehir FK 10 1 14
10 Konyaspor 9 3 12
11 Çaykur Rizespor 9 -2 12
12 Yeni Malatyaspor 9 -2 12
13 Hatayspor 7 -2 12
14 Trabzonspor 10 -3 12
15 Antalyaspor 10 -5 10
16 Sivasspor 9 -3 9
17 BB Erzurumspor 9 -4 9
18 Kayserispor 9 -6 8
19 Denizlispor 9 -8 6
20 Gençlerbirliği 9 -10 5
21 MKE Ankaragücü 8 -8 2
# TAKIMLAR O AV P
1 Altınordu 11 6 23
2 Ankara Keçiörengücü 11 9 21
3 Samsunspor 11 6 20
4 Adana Demirspor 10 10 18
5 İstanbulspor 10 8 18
6 Tuzlaspor 10 1 18
7 Altay 10 7 17
8 Giresunspor 11 1 17
9 Bursaspor 11 0 14
10 Balıkesirspor 11 -3 14
11 Akhisarspor 11 -5 13
12 Adanaspor 9 3 12
13 Menemenspor 10 -3 12
14 Bandırmaspor 11 -1 11
15 Ümraniyespor 11 -8 10
16 Ankaraspor 11 -10 8
17 Boluspor 10 -4 7
18 Eskişehirspor 11 -17 1
# TAKIMLAR O AV P
1 Manisa FK 12 31 34
2 Samsunspor 28 53 73
3 Uşak Spor 11 10 23
4 Hekimoğlu Trabzon 11 10 21
5 24Erzincanspor 11 8 21
6 Sarıyer 10 8 19
7 Sancaktepe FK 9 11 17
8 Kocaelispor 10 0 17
9 Tarsus İdman Yurdu 28 6 43
10 Ankara Demirspor 8 10 16
11 Pendikspor 28 1 40
12 Afjet Afyonspor 10 1 16
13 Amed Sportif 11 -3 16
14 Zonguldak Kömürspor 11 -2 12
15 Ergene Velimeşe 11 -6 9
16 1922 Konyaspor 28 -7 33
17 Çorum FK 8 -2 8
18 Kahramanmaraşspor 8 -5 7
19 Kırklarelispor 28 -16 33
20 İnegölspor 9 -6 7
21 Mamak FK 28 -4 31
22 Hacettepe Spor 11 -11 6
23 Niğde Anadolu FK 11 -15 6
24 Gümüşhanespor 11 -13 3
25 Şanlıurfaspor 11 -26 2
# TAKIMLAR O AV P
1 Bandırmaspor 28 32 60
2 Eyüpspor 12 19 28
3 Ankara Demirspor 28 25 57
4 Turgutluspor 12 2 27
5 Van Spor 12 7 24
6 Sakaryaspor 12 5 22
7 Tuzlaspor 28 20 53
8 Serik Belediyespor 12 6 20
9 Etimesgut Belediyespor 12 6 19
10 Karacabey Belediyespor 12 5 18
11 Kırşehir Belediyespor 11 4 18
12 Uşak Spor 28 9 44
13 Kahramanmaraşspor 28 -2 41
14 Kırklarelispor 11 6 17
15 Ergene Velimeşe 28 9 37
16 Tarsus İdman Yurdu 11 3 15
17 1922 Konyaspor 12 4 14
18 Sivas Belediyespor 11 2 14
19 Pazarspor 9 -2 13
20 Bodrumspor 12 -1 12
21 Kastamonuspor 12 -8 12
22 Mamak FK 11 -10 11
23 Niğde Anadolu FK 28 -24 17
24 Pendikspor 11 -3 10
25 Elazığspor 12 -7 10
26 Bayburt Özel İdare Spor 9 -5 9
27 Kardemir Karabükspor 12 -33 0
# TAKIMLAR O AV P
1 Real Sociedad 11 17 24
2 Atletico Madrid 9 17 23
3 Villarreal 11 4 20
4 Real Madrid 10 4 17
5 Sevilla 9 4 16
6 Cadiz 11 -3 15
7 Barcelona 9 10 14
8 Granada 10 -6 14
9 Athletic Bilbao 10 2 13
10 Elche 9 -1 13
11 Getafe 10 -1 13
12 Eibar 11 -1 13
13 Deportivo Alaves 11 -2 13
14 Valencia 11 0 12
15 Real Betis 11 -11 12
16 Osasuna 10 -5 11
17 Valladolid 11 -5 10
18 Celta Vigo 11 -9 10
19 Levante 10 -5 8
20 Huesca 11 -9 7
# TAKIMLAR O AV P
1 Bayern München 9 18 22
2 RB Leipzig 9 12 20
3 Bayer Leverkusen 9 7 19
4 Borussia Dortmund 9 12 18
5 Wolfsburg 9 6 17
6 Union Berlin 9 10 16
7 Mönchengladbach 9 3 15
8 Augsburg 9 -1 12
9 Eintracht Frankfurt 9 -2 12
10 Stuttgart 9 2 11
11 Werder Bremen 9 -2 11
12 Hoffenheim 9 -1 9
13 Hertha Berlin 9 -3 8
14 Freiburg 9 -10 7
15 Köln 9 -5 6
16 Mainz 05 9 -11 5
17 Arminia Bielefeld 9 -13 4
18 Schalke 04 9 -22 3
# TAKIMLAR O AV P
1 Tottenham 10 12 21
2 Liverpool 10 5 21
3 Chelsea 10 12 19
4 Leicester City 10 5 18
5 West Ham United 10 6 17
6 Southampton 10 3 17
7 Wolverhampton 10 0 17
8 Everton 10 2 16
9 Manchester United 9 0 16
10 Aston Villa 9 7 15
11 Manchester City 9 4 15
12 Leeds United 10 -2 14
13 Newcastle United 10 -3 14
14 Arsenal 10 -2 13
15 Crystal Palace 10 -3 13
16 Brighton & Hove Albion 10 -2 10
17 Fulham 10 -8 7
18 West Bromwich 10 -11 6
19 Burnley 9 -13 5
20 Sheffield United 10 -12 1
# TAKIMLAR O AV P
1 Milan 9 13 23
2 Inter 9 10 18
3 Sassuolo 9 8 18
4 Juventus 9 11 17
5 Napoli 9 10 17
6 Roma 9 4 17
7 Hellas Verona 9 5 15
8 Atalanta 9 2 14
9 Lazio 9 -2 14
10 Bologna 9 0 12
11 Sampdoria 9 -1 11
12 Cagliari 9 -3 11
13 Udinese 9 -2 10
14 Spezia 9 -4 10
15 Benevento 9 -9 10
16 Parma 9 -7 9
17 Fiorentina 9 -5 8
18 Torino 9 -6 6
19 Genoa 9 -10 5
20 Crotone 9 -14 2