Google News' te Takip Edin

Bingöl genç haberleri google


DOLAR
EURO
GRAM ALTIN
ÇEYREK A.
BITCOIN
ÜYE PANELİ
SON DAKİKA
hava

Künye

Gencinsesi Adına;
İmtiyaz Sahibi: Bingöl Medya Bilişim

 

SORUMLU YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ

AHMET SAYILIR
0 541 542 06 12

 

EDİTÖR
Murat GÖKÇE
0 542 243 67 61

 

MUHABİR
Mustafa TUNÇ

İLETİŞİM
gencinsesi@hotmail.com
0 426 411 32 32

 

WEB SİTESİ YÖNETİMİ VE YAZILIM SORUMLUSU 
Ahmet Yıldız 0543 375 37 74

 

Gencinsesi.com Basın Ahlak İlkelerine uymaya söz vermiştir.
Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur.

Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Gencinsesi.com © 2007-2022

 

 

GİZLİLİK İLKELERİ
© Copyrigth 2007 Gencinsesi.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları Gencinsesi.com’a aittir. Gencinsesi.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar Gencinsesi.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.
Gencinsesi.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. Gencinsesi.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

 

PRİVACY POLİCY
We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the Gencinsesi.com However, sometimes theGencinsesi.com uses third parties to process your information. Gencinsesi.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the Gencinsesi.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the Gencinsesi.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the Gencinsesi.com and its services. When you use Gencinsesi.comonline services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the Gencinsesi.com cookies section of our full Privacy Policy.

Açık halı saha yapımı Açık halı saha yapımı ne kadar sürer ? Açık halı saha yapımında kullanılan çelik konstrüksiyon Açık halı saha tavan yan filesi Açık halı saha yapımı 2021 202  Açık halı saha maliyeti 2020 ve 2021 2022 Açık Halı saha yaptığımız şehirler ve ilçeleri: Açık halı saha yapımı firması, açık halı saha yapımı firmaları
< |