Künye | GencinSesi Gazetesi - Bingöl Genç Haberleri - Genç Haber
REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Haftalık Gazetemiz

GencinSesi Gazetesi – Bingöl Genç Haberleri – Genç Haber

gencin sesi gazetesi haber ve reklam iletişim
Künye

Gencinsesi Adına;
İMTİYAZ SAHİBİ VE GENEL YAYIN  YÖNETMENİ

AHMET SAYILIR
0 5415420612

MUHABİRLER
Emin ANDİÇ – Ahmet YILDIZ

İLETİŞİM
gencinsesi@hotmail.com
0 426 411 32 32

WEB SİTESİ YÖNETİMİ VE YAZILIM SORUMLUSU 
Ahmet Yıldız 0543 375 37 74

Gencinsesi.com Basın Ahlak İlkelerine uymaya söz vermiştir.
Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur.

Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Gencinsesi.com © 2007-2019 

 

 

GİZLİLİK İLKELERİ
© Copyrigth 2007 Gencinsesi.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları Gencinsesi.com’a aittir. Gencinsesi.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar Gencinsesi.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.
Gencinsesi.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. Gencinsesi.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

 

PRİVACY POLİCY
We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the Gencinsesi.com However, sometimes theGencinsesi.com uses third parties to process your information. Gencinsesi.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the Gencinsesi.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the Gencinsesi.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the Gencinsesi.com and its services. When you use Gencinsesi.comonline services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the Gencinsesi.com cookies section of our full Privacy Policy.

Haftalık Gazetemiz
KÖŞE YAZARLARI
hali saha yapimi

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

hali saha yapan firmalar